Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De a [url][url url=http://uhulinux.hu%5b/url]]http://uhulinux.hu[/url] címen a csomagokról bõvebb információt is találhatsz.
Van 🙂 , csak eléggé el Gnomeosították 🙁
Nem tudom milyen, én Interware-t használok, ha nálatok elérhetõ lesz, nyugodt szívvel használhatod (most elengedik a bekötési díjat, ha jól em lékszem).
egyébként minden adsl megy lLinux alatt! 😀Tekintettel, hogy UHU-ban nincs setcd, itt egy masik lehetoseg:
man hdparm
…….
…….
-E Set cdrom speed. This is NOT necessary for regular
operation, as the drive will automatically switch
speeds on its own. But if you want to play with
it, just supply a speed number after the option,
usually a number like 2 or 4.
……..Udv Laci (blaci)
Valoszinuleg tobb KDE is van most mar a gepen.
Esetleg le kellett volna szedni a korabbit, mert ezek szerint mashova
lett teve a mostani.Nem létezik, hogy senki sem tudja a választ!!
Lenne pár amatõr kérdésem:
– 8.0-ás SuSe-n szeretnék kde-t frissiteni, letoltottem egy tonna rpm-et, Kpackage-el megprobaltam telepiteni oket, ám egy csomo kozuluk vmi konfliktust emleget… felulirast választottam. Látszolag minden feltelepult, ujrainditom az x-et, de semmi változás megnéztem pár verziószámot az About-ok ban de sehol semmi ujitas… Ilyenkor mi a teendo??– masik: milyen konnyen kezelheto és menedzselheto , ám gazdagon paraméterezhetõ ftp szervert tudtok ajánlani (lehetõleg grafikus kezelofelulettel)?
– 3. : online updatteltem a fenti SuSe-t azota nincs semmilyen hang… pl. mp3-at probaltam lejatszani, laszolag játsza rendesen, de semmi sem hallatszik, mindha le lenne tekerve a hangerõ..
Elõre is köszi a segítséget!
:casstet: :casstet: :casstet:Tudom nem ide kapcsolódik a téma,
de ha megoldunk valamit közösen(lasd a fentiekben szájbarágósan leírva minden+gf2 problem….stb)azt nem kén” valahova összegyûjteni??????Na HIjja mindenkinek!
Siker!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még egy sikerélmény a
vga installja után 😀
THX MINDENKINEK!!!!!!!LINUX+UNREAL T -
SzerzőBejegyzés