admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,611-48,620 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Van a uhu linuxhoz kde? #1893333
    admin
    Adminisztrátor

      De a [url][url url=http://uhulinux.hu%5b/url]]http://uhulinux.hu[/url] címen a csomagokról bõvebb információt is találhatsz.

      Hozzászólás: Van a uhu linuxhoz kde? #1893332
      admin
      Adminisztrátor

        Van 🙂 , csak eléggé el Gnomeosították 🙁

        Hozzászólás: ADSL de milyen? #1893313
        admin
        Adminisztrátor

          Nem tudom milyen, én Interware-t használok, ha nálatok elérhetõ lesz, nyugodt szívvel használhatod (most elengedik a bekötési díjat, ha jól em lékszem).
          egyébként minden adsl megy lLinux alatt! 😀

          Hozzászólás: Zajos cd/dvd #1893308
          admin
          Adminisztrátor

            Tekintettel, hogy UHU-ban nincs setcd, itt egy masik lehetoseg:

            man hdparm
            …….
            …….
            -E Set cdrom speed. This is NOT necessary for regular
            operation, as the drive will automatically switch
            speeds on its own. But if you want to play with
            it, just supply a speed number after the option,
            usually a number like 2 or 4.
            ……..

            Udv Laci (blaci)

            Hozzászólás: Kezdõ linuxos #1891784
            admin
            Adminisztrátor

              Valoszinuleg tobb KDE is van most mar a gepen.
              Esetleg le kellett volna szedni a korabbit, mert ezek szerint mashova
              lett teve a mostani.

              Hozzászólás: Kezdõknek irodalom????? #1893317
              admin
              Adminisztrátor
                Hozzászólás: Adatok mentése disztróváltás esetén #1892363
                admin
                Adminisztrátor

                  Nem létezik, hogy senki sem tudja a választ!!

                  Hozzászólás: Kezdõ linuxos #1891783
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Lenne pár amatõr kérdésem:
                    – 8.0-ás SuSe-n szeretnék kde-t frissiteni, letoltottem egy tonna rpm-et, Kpackage-el megprobaltam telepiteni oket, ám egy csomo kozuluk vmi konfliktust emleget… felulirast választottam. Látszolag minden feltelepult, ujrainditom az x-et, de semmi változás megnéztem pár verziószámot az About-ok ban de sehol semmi ujitas… Ilyenkor mi a teendo??

                    – masik: milyen konnyen kezelheto és menedzselheto , ám gazdagon paraméterezhetõ ftp szervert tudtok ajánlani (lehetõleg grafikus kezelofelulettel)?

                    – 3. : online updatteltem a fenti SuSe-t azota nincs semmilyen hang… pl. mp3-at probaltam lejatszani, laszolag játsza rendesen, de semmi sem hallatszik, mindha le lenne tekerve a hangerõ..

                    Elõre is köszi a segítséget!
                    :casstet: :casstet: :casstet:

                    Hozzászólás: game vs. uhu #1893171
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Tudom nem ide kapcsolódik a téma,
                      de ha megoldunk valamit közösen(lasd a fentiekben szájbarágósan leírva minden+gf2 problem….stb)azt nem kén” valahova összegyûjteni??????

                      Na HIjja mindenkinek!

                      Hozzászólás: game vs. uhu #1893170
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Siker!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Még egy sikerélmény a
                        vga installja után 😀
                        THX MINDENKINEK!!!!!!!LINUX+UNREAL T

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,611-48,620 / 49,394