admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,621-48,630 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyiket használjam #1893234
    admin
    Adminisztrátor

      Nem igazán tudom, megmondani. régen volt 😡 ,
      beállítom xf86configgal a satandart vesa-t, vagy mit, aztán server crash, ha felteszem a legújabb x-et segít?
      u.i: nem kell atomerõmû, szépen megy 256m ram 800 celiin a winxp és a redhat!

      Hozzászólás: Problémák – vélemény #1893245
      admin
      Adminisztrátor

        Nos ismét itt. Próbáltam már a Mandrake-t is. Abból a 7.0 volt a legszimatikusabb. A Red Hat is jó volt ,de nem az igazi. A JB linux volt eddig a legszimpibb.

        Az Openoffice gyakorlatilag annyit csinál, hogy elindítás után küld egy üzenetet, hogy kérem várjun. Aztán kb 5 sec után eltûnik és onnantól semmi nem történik. Sem rootként sem felhasználóként. Sem Gnome alatt, sem Kde alatt. A csomag egyébbként fent van.

        Ugyanez a problémája az egyik cimborámnak is. Nála sem megy.

        Hozzászólás: game vs. uhu #1893169
        admin
        Adminisztrátor

          Hétvégén már vásárlás mert ez állati!(win elfelejtve!!!!!)
          De azért itt mindig van valaki aki segít, ezért THX!
          mert hát ugye a könyvekbe is belelehet kavarodni!
          Egész nap ezért lógok itt hogy tõlem okosabb fejektõl
          halljak okosságokat,így azért minden könnyebb!
          Csak így tovább!!!!!

          Hozzászólás: game vs. uhu #1893167
          admin
          Adminisztrátor

            😀 😀 😀
            Bocsi……gondoltam ctr-alt-f1


            root–stb…
            De ha már gépközelbe kerülök nem teszek fel ily buta kérdést(lehet!!!!??? 😉 ).
            Na de mostmár biztos,hogy X-en futtatom,legalább ennyit megért az elõbbi gyenge kérdésem!!!!!!!! 😀

            Hozzászólás: game vs. uhu #1893165
            admin
            Adminisztrátor

              Haaaallllllooo!!!

              Az Unreal elindítását (tehát mountcd, stb ….winex unreal…) az X alatt is
              el lehet végezni?Mert szerintem ilyen lámereknek könnyebb lenne,s nem marná
              magát 2 teljes napig!!!
              :casstet: 😉 Akinek van ebben valami tapasztalata ossza má meg!!!!!! 😀 😀 😀

              Hozzászólás: game vs. uhu #1893163
              admin
              Adminisztrátor
                Hozzászólás: rshaper probléma (traffic shaping) #1892980
                admin
                Adminisztrátor

                  Igazabol nem probaltam a shaper modult. Azert se, mert azzal nem lehet olyan konnyen allitgatni a korlatozasokat, mint az rshaperrel. Az rshapernek eleg megmondani a korlatozando tartomanyt es ip-ket, aztan mar mukodik is. A shapernel ez joval bonyolultabb. (es az se tudja, amit irtam az elso hozzaszolasomban)

                  Hozzászólás: linux progeek #1893296
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Köszécske mindenkinek a rengeteg infót, még ma kipróbágatom a dolgokat aztán beszámolok ha gondoljátok. ez a VNC elég barátságosan néz ki,és asszem csak 1 filét kell felmásolni a winfosNT-s gépre..
                    patska és mégeccer köszike!

                    Hozzászólás: linuxforum kérdések/problémák #1893206
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Nem lehetne a legutóbbi 5 helyett mondjuk a legutóbbi 10 hozzászólást mutatni a fõoldalon?
                      Vagy kérésre még többet?

                      Hozzászólás: rshaper probléma (traffic shaping) #1892978
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Sajnos nem. A beepitett shaper modul nem volt jo, mert azzal nem lehet normalisan ip-ket korlatozni. (olyasmit hallottam, hogy csak egy eszkoz eseten mukodik normalisan, a tobbinel mar sokat teveszt) Az rshaper viszont mukodik. Sajnos nagyon hasonlit a ket eszkoz neve. 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,621-48,630 / 49,394