Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem igazán tudom, megmondani. régen volt 😡 ,
beállítom xf86configgal a satandart vesa-t, vagy mit, aztán server crash, ha felteszem a legújabb x-et segít?
u.i: nem kell atomerõmû, szépen megy 256m ram 800 celiin a winxp és a redhat!Nos ismét itt. Próbáltam már a Mandrake-t is. Abból a 7.0 volt a legszimatikusabb. A Red Hat is jó volt ,de nem az igazi. A JB linux volt eddig a legszimpibb.
Az Openoffice gyakorlatilag annyit csinál, hogy elindítás után küld egy üzenetet, hogy kérem várjun. Aztán kb 5 sec után eltûnik és onnantól semmi nem történik. Sem rootként sem felhasználóként. Sem Gnome alatt, sem Kde alatt. A csomag egyébbként fent van.
Ugyanez a problémája az egyik cimborámnak is. Nála sem megy.
Hétvégén már vásárlás mert ez állati!(win elfelejtve!!!!!)
De azért itt mindig van valaki aki segít, ezért THX!
mert hát ugye a könyvekbe is belelehet kavarodni!
Egész nap ezért lógok itt hogy tõlem okosabb fejektõl
halljak okosságokat,így azért minden könnyebb!
Csak így tovább!!!!!😀 😀 😀
Bocsi……gondoltam ctr-alt-f1
root–stb…
De ha már gépközelbe kerülök nem teszek fel ily buta kérdést(lehet!!!!??? 😉 ).
Na de mostmár biztos,hogy X-en futtatom,legalább ennyit megért az elõbbi gyenge kérdésem!!!!!!!! 😀Haaaallllllooo!!!
Az Unreal elindítását (tehát mountcd, stb ….winex unreal…) az X alatt is
el lehet végezni?Mert szerintem ilyen lámereknek könnyebb lenne,s nem marná
magát 2 teljes napig!!!
:casstet: 😉 Akinek van ebben valami tapasztalata ossza má meg!!!!!! 😀 😀 😀Igazabol nem probaltam a shaper modult. Azert se, mert azzal nem lehet olyan konnyen allitgatni a korlatozasokat, mint az rshaperrel. Az rshapernek eleg megmondani a korlatozando tartomanyt es ip-ket, aztan mar mukodik is. A shapernel ez joval bonyolultabb. (es az se tudja, amit irtam az elso hozzaszolasomban)
Köszécske mindenkinek a rengeteg infót, még ma kipróbágatom a dolgokat aztán beszámolok ha gondoljátok. ez a VNC elég barátságosan néz ki,és asszem csak 1 filét kell felmásolni a winfosNT-s gépre..
patska és mégeccer köszike!Nem lehetne a legutóbbi 5 helyett mondjuk a legutóbbi 10 hozzászólást mutatni a fõoldalon?
Vagy kérésre még többet?Sajnos nem. A beepitett shaper modul nem volt jo, mert azzal nem lehet normalisan ip-ket korlatozni. (olyasmit hallottam, hogy csak egy eszkoz eseten mukodik normalisan, a tobbinel mar sokat teveszt) Az rshaper viszont mukodik. Sajnos nagyon hasonlit a ket eszkoz neve. 😉
-
SzerzőBejegyzés