Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Eddig eljutottam én is. Valakii, akinek ez nyilvánvaló, legyen szíves részletesen elmagyarázni a fake könyvtárszerkezet beállításait.
Na szoval -amennyire en tudom- a windowsos programokat ugyebar fel kell telepiteni. Ehhez egy jo megoldas, ha letrehozunk egy ‘fake’ windowsos konyvtarszerkezetet, igy ha valami telepulni akar, van hova. Lenyegeben egy ‘My Documents’, ‘Program Files’, ‘Recycled’, ‘Temp’ es ‘Windows’ nevu konyvtarstrukturat kell kialakitani a ~/.wine/fake_windows alkonyvtaron belul. A winesetuptk nevu linuxos progi peldaul megcsinalja ezt szepen.
Az en konyvtarszerkezetem igy nez ki:
./Program Files
./Program Files/Accessories
./Program Files/Common Files
………………
…………………Remelem tudtam segiteni.
ByRengeteget segítettél, köszönöm szépen!
Be kell vallanom, közben sikerült mûködésre bírnom, egyszerûen RULEZ!
Spec. én egy /c/windows-t csináltam, de ez mindegy gondolom.
Eddig futott (mást még nem próbáltam)
-Kyodai Majongg
-Winamp
-WinCommander
A sebesség mindenhol kielégítõ, vagyis nem látom, hogy lassú lenne, és a WC még a hálózatot is kezeli! Hang mindenhol OK.Most éppen azt a leírást keresem, ami az Internet Explorer futtatását írja le.
Még egyszer köszi!
Amstelveen
Hali!
A cd irast nem irom le, az eleg egyertelmu a korabban emlitett leirasbol.
Ha felugyelni akarod a gepeket, akkor hasznalj VNC-t.
En a kliensekre http://www.tightvnc.com/download.html -rol toltottem le a megfelelo valtozatot.
Ha felteszed, akkor futtasd le a Start] Programok] TightVNC] Administration] Install VNC service
menupontot. Ezutan ha ujrainditod az NT-t, akkor kerni fog egy jelszot, kesobbiekben ezzel tudsz becsatlakozni.
Debian oldalon: apt-get install xvncviewer
aztan xvncviewer itt keri az NT ip-cimet, utana meg a jelszot.Udv Laci (blaci)
Távirányításhoz a VNC-t lehet használni:
oké köszi megnézem a hótut.
azér gondoltam hogy grízes a dolog mer a haverom is mondta hogy szkázi emulácijó kell..jam meg mégvalami..most elpötyörészek midnájtkommanderrel de be kéne lõni az xvindóvt.
no ez még ugy ahogy menne,de egeret sehogysem birok csinálni.inditja a beállitó progeet, ott mikor az egeret akarom konfigurálni befagyizik (ithon is melóhelyen is) szal se kontrolcé semmi nem használ csak a resetgomb.dobjam fel mégeccer ezt a csomagot?
jah debiján woody m van.CD íráshoz: felteszed az XCD-Roast nevû progit, és abban elõször root-ként aktiválod a Non-root módot. Ekkor a progi mindent megcsinál helyetted, még az ide-scsi emuláció beállítását is! Nekem pl. Suse 7.3 alatt ezzel jött össze elõször az égetés.
Persze nem a legegyszerûbb progi, de mint tudjuk ami bonyolult, az még jó is lehet! Nekem bevált 😉„Eddig eljutottam én is. Valakii, akinek ez nyilvánvaló, legyen szíves részletesen elmagyarázni a fake könyvtárszerkezet beállításait.
Na szoval -amennyire en tudom- a windowsos programokat ugyebar fel kell telepiteni. Ehhez egy jo megoldas, ha letrehozunk egy ‘fake’ windowsos konyvtarszerkezetet, igy ha valami telepulni akar, van hova. Lenyegeben egy ‘My Documents’, ‘Program Files’, ‘Recycled’, ‘Temp’ es ‘Windows’ nevu konyvtarstrukturat kell kialakitani a ~/.wine/fake_windows alkonyvtaron belul. A winesetuptk nevu linuxos progi peldaul megcsinalja ezt szepen.
Az en konyvtarszerkezetem igy nez ki:
./Program Files
./Program Files/Accessories
./Program Files/Common Files
./My Documents
./Recycled
./Temp
./Windows
./Windows/All Users
./Windows/All Users/Desktop
./Windows/All Users/Start Menu
./Windows/All Users/Start Menu/Programs
./Windows/All Users/Start Menu/Programs/StartUp
./Windows/Cookies
./Windows/Command
./Windows/Desktop
./Windows/Favorites
./Windows/Fonts
./Windows/Help
./Windows/NetHood
./Windows/Recent
./Windows/SendTo
./Windows/ShellNew
./Windows/Start Menu
./Windows/Start Menu/Programs
./Windows/Start Menu/Programs/StartUp
./Windows/System32
./Windows/Temp
./Windows/SystemRemelem tudtam segiteni.
BySzerintem a SuSE jó ötlet.
A vmware-el lesznek majd problémáid. Vannak dolgok amiket nem támogat, pl DirectX, sõt, azt hiszem a 3D egyáltalán nem, stb.
Meg kell hozzá egy kisebb atomerõmû, ha élvezhetõen akarod használni.Köszönök mindent!
elképzeléseim:
Felramok a Suse-t,
Vmvareval win-en a többit, mit szóltok?„…Aztán levadásztam egy wine forrást, abban találtam egy példát, azt el is fogadta. A következõ, amit hiányolt, az a WIndows fake könyvtárszerkezet volt… „
Eddig eljutottam én is. Valakii, akinek ez nyilvánvaló, legyen szíves részletesen elmagyarázni a fake könyvtárszerkezet beállításait.
Megköszönnénk páran.Amstelveen
Szét néztem még egy kicsit és találtam még egy címet: http://icculus.org/~chunky/ut/unreal/.Nekem is az a telepítõ van meg ami ezen az oldalon van.Lehet ez is UT telepítõ nem pedig sima Unreal, még én sem próbáltam.Ha valaki kipróbálja véleményt dobjon ide.
-
SzerzőBejegyzés