admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,641-48,650 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Problémák – vélemény #1893244
    admin
    Adminisztrátor

      Belsõ modemhez: http://www.linmodems.org/

      Hozzászólás: Problémák – vélemény #1893243
      admin
      Adminisztrátor

        Sziasztok.

        Bocs, hogy errõl itt írok, de örülnék, ha segítene nekem valaki!
        :casstet:
        az a problémám, hogy a belsõ modememet sehogy sem ismeri fel a linux.

        Hozzászólás: game vs. uhu #1893160
        admin
        Adminisztrátor

          Holnap jövök bibijeimmel hha lesznek!!!!

          Köszönök mindent,val holnap is lehet velem jót tenni!!!!! 😀 😀 😀 😀

          admin
          Adminisztrátor

            Szia!

            1 Ha debianod van, akkor arra van kesz csomag.
            2. Ha nem, akkor az sf.net -en keress ra a cbcp -re talalni fogsz egy ilyen projektet.
            Azt letoltod, configure, make, make install.

            3. Ha eddig minden jo, akkor mar megy is a dolog, csak nehany aprosagot kell beallitani :)))))

            Ezt kell futtatni a kapcsolathoz:
            /etc/ppp/peers/apta:


            #!/bin/bash
            # Let us call the Windows NT 4.0 Server
            pppd /dev/ttyS1 115200 file „/etc/ppp/options.apta” callback ezazotthoniszamom

            ===============
            /etc/ppp/options.apta:


            connect ‘/usr/sbin/chat -v -f /etc/chatscripts/apta’
            crtscts
            bsdcomp 15
            noauth #Ha van helyi halod, akkor fontos
            lock
            debug
            lcp-echo-interval 20
            lcp-echo-failure 2
            #192.168.0.3:0.0.0.0
            netmask 255.255.252.0
            remotename apta
            name laci
            -detach
            receive-all
            ================
            /etc/chatscripts/apta:


            TIMEOUT 120 : Disconnect after 60 seconds if there is no response
            ABORT „NO CARRIER” : Abort if the modem report no carrier
            ABORT „BUSY” : Abort if the modem is busy
            ABORT „NO DIALTONE” : Abort if you have no dial tone
            ABORT „ERROR” : Abort when the modem reports error
            #: Initialize the modem
            ” ATZ
            #ispnumber
            OK-AT-OK ATDTidejon a szam
            CONNECT dc

            ===============
            /etc/ppp/chap-secrets:


            # Secrets for authentication using CHAP
            # client server secret IP addresses
            apta laci ittajelszavam
            laci apta ittajelszavam

            Udv Laci (blaci)

            Hozzászólás: linuxforum kérdések/problémák #1893205
            admin
            Adminisztrátor

              HHaaaaaaááálóóó MINDENKI!!!

              Foggalmam sincs, hogy hun kéne ezt írnom,de ezt a témát választottam:
              -Nemrég lettem linux lámer,alig alig tudok linuxul,most raktam fel az UHU-t,és most
              szeretném a kedvenc UNREAL-omat felrakni,és mindeközben tanulni,bármily jellegû gondom eddig volt(mert há vóót!! 😀 ),nagyon seggítõkész linuxokkal találkoztam!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!
              Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget, és a hozzáállást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Hozzászólás: game vs. uhu #1893158
              admin
              Adminisztrátor

                HHHalloo KOVI!!!

                Már írtam de nem tudom hogy megkaptad-e, így ide is leírom:003, és a 005
                a hiányos!

                U.i.:még egyszer H

                Hozzászólás: game vs. uhu #1893156
                admin
                Adminisztrátor

                  Hát KOVI(csupa nagybetûvel)köszön a tanácsaidat!!!!!

                  Hozzászólás: savage4 vs. uhu #1893255
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Haaaalooooo!!!

                    Telepítéskor megtalálja a vga-t?
                    Tudom ezzel nem seggítek de érdekel!

                    Hozzászólás: game vs. uhu #1893155
                    admin
                    Adminisztrátor

                      UHUHUHUHUHUHUHU!!!!
                      THX!!!V

                      Hozzászólás: game vs. uhu #1893153
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Háááálloooo KOVI!

                        Nagyon feldobtad a napomat!
                        Emil: [email protected]
                        Azt hiszem rpm kell(mondom lámer vagyok,tanulok linuxul!!!)
                        és hogyan tudom hsználatra bírni??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,641-48,650 / 49,394