Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Belsõ modemhez: http://www.linmodems.org/
Sziasztok.
Bocs, hogy errõl itt írok, de örülnék, ha segítene nekem valaki!
:casstet:
az a problémám, hogy a belsõ modememet sehogy sem ismeri fel a linux.Holnap jövök bibijeimmel hha lesznek!!!!
Köszönök mindent,val holnap is lehet velem jót tenni!!!!! 😀 😀 😀 😀
Szia!
1 Ha debianod van, akkor arra van kesz csomag.
2. Ha nem, akkor az sf.net -en keress ra a cbcp -re talalni fogsz egy ilyen projektet.
Azt letoltod, configure, make, make install.3. Ha eddig minden jo, akkor mar megy is a dolog, csak nehany aprosagot kell beallitani :)))))
Ezt kell futtatni a kapcsolathoz:
/etc/ppp/peers/apta:
#!/bin/bash
# Let us call the Windows NT 4.0 Server
pppd /dev/ttyS1 115200 file „/etc/ppp/options.apta” callback ezazotthoniszamom===============
/etc/ppp/options.apta:
connect ‘/usr/sbin/chat -v -f /etc/chatscripts/apta’
crtscts
bsdcomp 15
noauth #Ha van helyi halod, akkor fontos
lock
debug
lcp-echo-interval 20
lcp-echo-failure 2
#192.168.0.3:0.0.0.0
netmask 255.255.252.0
remotename apta
name laci
-detach
receive-all
================
/etc/chatscripts/apta:
TIMEOUT 120 : Disconnect after 60 seconds if there is no response
ABORT „NO CARRIER” : Abort if the modem report no carrier
ABORT „BUSY” : Abort if the modem is busy
ABORT „NO DIALTONE” : Abort if you have no dial tone
ABORT „ERROR” : Abort when the modem reports error
#: Initialize the modem
” ATZ
#ispnumber
OK-AT-OK ATDTidejon a szam
CONNECT dc===============
/etc/ppp/chap-secrets:
# Secrets for authentication using CHAP
# client server secret IP addresses
apta laci ittajelszavam
laci apta ittajelszavamUdv Laci (blaci)
HHaaaaaaááálóóó MINDENKI!!!
Foggalmam sincs, hogy hun kéne ezt írnom,de ezt a témát választottam:
-Nemrég lettem linux lámer,alig alig tudok linuxul,most raktam fel az UHU-t,és most
szeretném a kedvenc UNREAL-omat felrakni,és mindeközben tanulni,bármily jellegû gondom eddig volt(mert há vóót!! 😀 ),nagyon seggítõkész linuxokkal találkoztam!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!
Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget, és a hozzáállást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HHHalloo KOVI!!!
Már írtam de nem tudom hogy megkaptad-e, így ide is leírom:003, és a 005
a hiányos!U.i.:még egyszer H
Hát KOVI(csupa nagybetûvel)köszön a tanácsaidat!!!!!
Haaaalooooo!!!
Telepítéskor megtalálja a vga-t?
Tudom ezzel nem seggítek de érdekel!UHUHUHUHUHUHUHU!!!!
THX!!!VHáááálloooo KOVI!
Nagyon feldobtad a napomat!
Emil: [email protected]
Azt hiszem rpm kell(mondom lámer vagyok,tanulok linuxul!!!)
és hogyan tudom hsználatra bírni??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 -
SzerzőBejegyzés