admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,651-48,660 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: linuxforum kérdések/problémák #1893204
    admin
    Adminisztrátor

      Kedves Csaba!

      Szeretném megköszönni a közbenjárásodat, ma már megkaptam a hírlevelet is, és a forumban is teljes valómban és információtartalommal pompázom. 🙂

      Hozzászólás: game vs. uhu #1893151
      admin
      Adminisztrátor

        Halloooooo!!!

        Köszönöm mindenkinek a segítõkészséget(Külön thx KOVINAK!)!
        1. Honnan tudom megszerezni winex-t????(ha jól tudom fizetõs?!)
        2.TIGRIS:Ha felteszed nagyon hálásmálhás lennék,és szerintem az összes ugyanilyen linux lámer mint én!!!!!

        Hozzászólás: Programok fordítása UHU Linux alá #1892759
        admin
        Adminisztrátor

          Apache 2 + PHP4 install UHU-ra, ugyanis nekem összejött, és azóta is megy!

          1. apache.tar.gz kicsom.
          2. ./configure
          3. make
          4. make install

          Ez gond nélkül felmegy!

          PHP4

          1. php4.tar.gz kicsom
          2. ./configure –with-apxs2/usr/local/apache2/bin [– vagy ahol van az apxs nevû file!!!!!
          3. make
          4. make install
          5. php.ini file másolása a megadott helyre (olvasd el a Readme fájlt a php4-nél!!!!)

          Egyébként ha jól megnézed, akkor apxs2-t kell írni Apache2-nél.
          De mindez benne van a Readme-ben! Miért nem tudjátok megnézni azokat? Valószínûleg azért találták ki õket, hogy elolvassa õket a juzer :casstet:

          Hozzászólás: Lyx és UHU #1893254
          admin
          Adminisztrátor

            Ehh….

            Kicsit szét kéne nézni a neten… Na ez nem olyan nagy leszólás, de azért mégis!
            [url]]http://www.lyx.org/download/ Onnan szedd le a tar.gzip-et, csomagold ki, és aztán ./configure azután make && make install.
            Szerintem ez nem olyan nehéz dolog.
            Az, hogy lesz-e UHU-hoz csomag, azt nemtom, de igényeld meg http://krix.uhulinux.hu [– itt! Aztán vagy megkapod, vagy nem 😉
            De szerintem ha maradsz a manuális fordításnál, akkor jobban fog futni, mert a TE gépedre lesz lefordítva!

            Hozzászólás: game vs. uhu #1893149
            admin
            Adminisztrátor
              Hozzászólás: Nehany egeto problema #1893190
              admin
              Adminisztrátor

                Mit jelent az, hogy „nem tudok netezni”?
                bongeszo alol nem muxik?
                ping se muxik kifele? (ping ip-cim se muxik kifele?)
                belul mukodik?
                stb.

                Hozzászólás: MySQL Admin #1893221
                admin
                Adminisztrátor

                  Köszi a segítséget.

                  Hozzászólás: Melyiket használjam #1893230
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Már tényleg nincs sok hátra. 😀
                    De nem nézzük el neked. 😡 Na, jó, mégis. 😀

                    Hozzászólás: MySQL Admin #1893219
                    admin
                    Adminisztrátor

                      http://www.sf.net Itt megtalálod, ha a keresõbe beírod, hogy mysql. Ott lesz az elsõ 5 találat között.

                      A kersõbe se kell beleírni, ugyani a top letöltöttek között a 3. 😀

                      Mivel a konfigban kell neki megadni az sql szerver nevét, szerintem megy kliens oldalról is.

                      Ezt majd kipróbálom, ha már végre felrakom a Mandrake 9.0-át. 😛

                      Nem az uw-hez kell!

                      ui.: dolgozni kéne, de inkább ide írogatok  😉 Szóval ráérek írkálni hülyeségeket, és közben már könyökig reszeltem a körmömet  😛

                      Ne dolgozd halálra magad! 😀

                      Hozzászólás: Melyiket használjam #1893229
                      admin
                      Adminisztrátor

                        OFF:

                        Wercsy: már dolgozom rajta… Számuk eddig 1100111101 volt, de most már rohamosan fogy, és már csak 1100110011!!! Azért ez nem rossz eredmény mi?

                        ON:

                        Na jó, ez már tényleg nem jön ide a disztribes kérdéshez. Meg látszik, hogy kicsit pihent vagyok… Remélem elnézitek nekem 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,651-48,660 / 49,394