Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kedves Csaba!
Szeretném megköszönni a közbenjárásodat, ma már megkaptam a hírlevelet is, és a forumban is teljes valómban és információtartalommal pompázom. 🙂
Halloooooo!!!
Köszönöm mindenkinek a segítõkészséget(Külön thx KOVINAK!)!
1. Honnan tudom megszerezni winex-t????(ha jól tudom fizetõs?!)
2.TIGRIS:Ha felteszed nagyon hálásmálhás lennék,és szerintem az összes ugyanilyen linux lámer mint én!!!!!Apache 2 + PHP4 install UHU-ra, ugyanis nekem összejött, és azóta is megy!
1. apache.tar.gz kicsom.
2. ./configure
3. make
4. make installEz gond nélkül felmegy!
PHP4
1. php4.tar.gz kicsom
2. ./configure –with-apxs2/usr/local/apache2/bin [– vagy ahol van az apxs nevû file!!!!!
3. make
4. make install
5. php.ini file másolása a megadott helyre (olvasd el a Readme fájlt a php4-nél!!!!)Egyébként ha jól megnézed, akkor apxs2-t kell írni Apache2-nél.
De mindez benne van a Readme-ben! Miért nem tudjátok megnézni azokat? Valószínûleg azért találták ki õket, hogy elolvassa õket a juzer :casstet:Ehh….
Kicsit szét kéne nézni a neten… Na ez nem olyan nagy leszólás, de azért mégis!
[url]]http://www.lyx.org/download/ Onnan szedd le a tar.gzip-et, csomagold ki, és aztán ./configure azután make && make install.
Szerintem ez nem olyan nehéz dolog.
Az, hogy lesz-e UHU-hoz csomag, azt nemtom, de igényeld meg http://krix.uhulinux.hu [– itt! Aztán vagy megkapod, vagy nem 😉
De szerintem ha maradsz a manuális fordításnál, akkor jobban fog futni, mert a TE gépedre lesz lefordítva!Mit jelent az, hogy „nem tudok netezni”?
bongeszo alol nem muxik?
ping se muxik kifele? (ping ip-cim se muxik kifele?)
belul mukodik?
stb.Köszi a segítséget.
Már tényleg nincs sok hátra. 😀
De nem nézzük el neked. 😡 Na, jó, mégis. 😀http://www.sf.net Itt megtalálod, ha a keresõbe beírod, hogy mysql. Ott lesz az elsõ 5 találat között.
A kersõbe se kell beleírni, ugyani a top letöltöttek között a 3. 😀
Mivel a konfigban kell neki megadni az sql szerver nevét, szerintem megy kliens oldalról is.
Ezt majd kipróbálom, ha már végre felrakom a Mandrake 9.0-át. 😛
Nem az uw-hez kell!
ui.: dolgozni kéne, de inkább ide írogatok 😉 Szóval ráérek írkálni hülyeségeket, és közben már könyökig reszeltem a körmömet 😛
Ne dolgozd halálra magad! 😀
OFF:
Wercsy: már dolgozom rajta… Számuk eddig 1100111101 volt, de most már rohamosan fogy, és már csak 1100110011!!! Azért ez nem rossz eredmény mi?
ON:
Na jó, ez már tényleg nem jön ide a disztribes kérdéshez. Meg látszik, hogy kicsit pihent vagyok… Remélem elnézitek nekem 😉
-
SzerzőBejegyzés