admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,741-48,750 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe&Internet #1893041
    admin
    Adminisztrátor

      Sajnos még mindig nem tárcsáz a linux.
      Nem kell a modemet is „csatolni”?? Arra gondolok, hogy mivel magától nem ismeri fel, megmondani, hogy van (valami szkript vagy config file) és mint eszközt rendszerindításnál csatlakoztassa(a YASt-ban természetesen beállítottam). Lehet, hogy ez hülyeség, csak sajnos én nem értek hozzá. Az érdekes az, hogy a kppp-ben a modem lekérdezésnél sem találja meg mindig. Teljesen mindegy, hogy root vagy user vagyok, néha megvan néha nincs. 🙁

      NiGo

      [Szerkesztve 12/9/2002 NiGo]

      Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892679
      admin
      Adminisztrátor

        De jóó!!! Itt van cenzúra is. Ezt már szeretem.

        Spenót

        Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892678
        admin
        Adminisztrátor

          Pénteken láttam elõször Linuxot, de úgy kell nekem. Sajnos szakmailag, mondhatnám, Micimackó vagyok. (csekély értelmü felhasználó) Azt nem egészen értem, miért nem lehet megoldani, hogy felhasználóbarát(abb) legyen ez a rendszer. Vagy ha már ilyen, használható kézikönyv, vagy súgó. (47 éves vén ***** vagyok, angolul nem tudok) Az ismert okok miatt szabadulnék a vindóztól. Most XP-m van,(annak is szar a súgója) de ’98-al kezdtem úgy, hogy elõtte nem láttam gépet. Kb 1 hét alatt belejöttem annyira,(segítség nélkül) hogy tudtam használni. Itt elsõ nap eljutottam odáig, hogy müködött az internet.(levél,web) Azóta semmi. Néha szó nélkül lefagy, ilyenkor hazavágja a netezést, javítani nem tudom, újra telepítek.(mint a botlábú a tánciskolában, mindíg a kályhától) Van valakinek ötlete, hogy tudnám legyûrni a bagolyt. Mer ez már (reménytelen) kûzdelem.
          Most azért nem jelentkeztem be, mert nem fogadja el a jelszavt. Valszeg legközelebb a vindózról írok, mert ezek a hangya*****nyi betük is az agyamra mennek.

          üdv: Spenót

          Hozzászólás: suse kéne #1893107
          admin
          Adminisztrátor

            A Suse-t LEHET másolni!
            Az ftp-jükön is rajta volt egy darabig, csak azza hivatkoztak, hogy a F

            Hozzászólás: windowsos prgoramok linuxon #1892923
            admin
            Adminisztrátor

              Szia!

              A winex tenyleg fizetos, viszont cvs-bol letoltheto, es ha leforditottad, akkor mukszik.
              A http://www.linuxmania.hu/forum/read.php?f=…f=1&i=547&t=547 (Jatekok Linux alatt)
              forumban bovebb infot is talalsz.

              Laci (blaci)

              Hozzászólás: suse kéne #1893106
              admin
              Adminisztrátor

                Szia!

                nfs: Igen, a Mandrake is tud magyarul.
                Kovi:Nem szeretnek szerzoi jogi vitat, de a SuSE lemezeit nem szabad masolni. Ha le tudod tolteni ftp-rol, akkor ok, de ha lemasolod a cd-ket, azzal megszeged a szerzodest, amit kaptal. Nem hiszem, hogy a BSA beleugatna ebbe, de azert nem szep megoldas. Kulonosen, hogy ott van az UHU, a Mandrake, a Debian es meg sorolhatnam, amiket tenyleg jogtisztan letolthetsz es cd-re irhatsz. A SuSE 8-at nem probaltam meg, de a 7.3 tenyleg jol sikerult valtozat volt. Ebben legalabb egyetertunk

                Nfs: A fentiek miatt javaslom inkabb egy masik disztrib probajat. Erosen ajanlom a Mandrake 8.1-et, ami ugyan nem annyira csicsa mint a 8.2, de legalabb sokkal stabilabb volt.
                Egyebirant, ha meg nem lattal linuxot, akkor ugy is mindegy, melyikkel kezdesz.
                Ebben legalabb sikerelmenyed lehet. Bar mostani szemmel nezve tiszta hulye vagyok, hogy nem kezdtem mar az elejen Debiannal, viszont ezt 4 ev linuxozas utan mondom, ugyhogy nem biztos, hogy egy kezdore is igaz.

                Na udv: Laci

                Hozzászólás: suse kéne #1893105
                admin
                Adminisztrátor

                  yaa még egy kérdés. a mandrake is tud magyarul?

                  Hozzászólás: suse kéne #1893104
                  admin
                  Adminisztrátor

                    köszi Laci sokat segítettél, mert én tényleg nagyon lama vagyok ezekhez a dolgokhoz, de szeretnék linuxos lenni én is.
                    Kovi azt hiszem leteszem voksom a suse mellett, mert eddig hallani is errõl hallottam a legtöbbet és még mindenkitõl csak jót, kis számú kritizálóval szemben. Sajnos nem Debreceni vagyok, hanem Pesti :-))).

                    Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892674
                    admin
                    Adminisztrátor
                      Hozzászólás: Egér-Gondok #1893057
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Soros egerek problémájának megoldása (pl Genius Netscroll+) részletesen le van írva az index fórumán (UHU linux)

                        :exclam: 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,741-48,750 / 49,394