Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szia!
Az atjaron milyen mas szolgaltatások futnak?
Kitartas :);
tambenc
Mostmár mind1. Megoldottam másik IRC szerver programmal. Azért köszönöm. 😉
En is hasonlóan jártam, de ujra telepítettem az uhut partició formázás nélkül.
Igy nem torolt le semmit, meg az beallított dolgaim is megmaradtak.
Meg annyit, hogy ugyanazokat a felhasznalo neveket es jelszavak hasznaltam mint elotte.remelem segítettem.
csinaljal GRUB-os boot floppyt es arrol inditsd azzal a rendszered.
Elegge jol le van irva pontosan mit is kellhetel csinalni.Kell hozza a grub tepito ( inetrnet rol le lehet tolteni) es nemi info, hogy melyik particiora tetted a Linuxod
elvileg ha emlexel mindenre … akkor egy egyszeru grub-install /dev/hda -val +oldik a problemad
persze elotte egy full bootrekord mentes nem art.remelem segitett … bocs a keslekedesert
TamsA
UHU-t sajna nem ismerem …. majd ha lesz par ora uresjaratom egyben akkor lehet hogy kiproszalom.
Amit en tennek az az , hogy ha a nyomtatot akarod hasznalni pl.. akkor valahol a lpd-nel kollene keresgetned , hogy van-e USB tamogatas benne …
A webkam-hoz meg valami olyan soft amiben benne van az USB tamogatas….
Sajna nekem csak USB-s flash olvasom van de az mux szepen, pertye ido kellett hogy rajojjek a nyissara.
TamsANekem otthon SuSE8.0 (is) van a gépemen és az SB128 PCI hangkártyámat alapból felismeri és kezeli. Hogyan próbáltad meg beállítani? Felismerte telepítéskor?
„Amíg az átlagember csak szív vele, a hozzáértõ meg össze-vissza barkácsolja, addíg sajna M
Sziasztok Guruk!
Nos, uraim, egy másik szemszögbõl is meg kéne vizsgáli a témát, magyarul a nem profi programozók, hanem a gyagya átlagemberek szempontjából, mint pld. én vagyok, meg az a másik sokezer, aki a munkahelyén a Window$ -ot szeretné kiváltani, annak a szemét és gusztustalan csatolmányaival együtt, mint az automata kémkedés, a BSA, meg a házkutatások, ilyesmik.
Nekem az kell, hogy tudjak netezni anélkül, hogy kívülrõl turkálnák a gépem, hogy a Mediaplayer ne üzengessen mán Billynek, ahányszor a netre lépek, tudjak levelezni, táblázatkezelõt használni, netán CD-t írni, zenét-filmet lejátszani, ilyesmi.
Igyekszem a linux lelkivilágát megérteni, de suliban sohasem tanultam.
Nekem arra van szükségem, hogy a hangkártyámat (SB 128 PCI) egybõl felismerje a disztrib., a hülye agyammal nem fogom fel, hogy a korábbi SuSe és Mandrake változatokban miért szólt, az újabbakban meg miért nem pld. SuSe 8.0.usb-uhci 20964 0 (unused)
usbcore 61280 1 [printer ov511 usb-uhci]ezt megtaláltam
de még mindig nem tudom mukodesre birni ,hogyan tovabb??sjoci
Ez a jel most jobb?
Az elõzõ jel a véleményemet tükrözi (mivel ez a topic témája).
Regisztrált felhasználó vagyok itt is és az UHU-nál is: daxko
Belépni azért nem akarok/tudok mert halvány gõzöm nincs mi a jelszavam és most nics kedvem eljátszani a _küld_el_a _jelszavamat_megerõsítés_meváltoztatás_belépés játékot.„túlzottan sz@rozni v. a mikrofost védeni ugyebár csak vendégként szokás”
Ha körbenézel más fórumokon is, oda is megírtam ezeket az észrevételeket/véleményeket ide az UHU hivatalos lapjáról jutottam, de ha már ez tekintitek hivatalos fórumuknak ám legyen, legyen itt is meg talán elõbb eljut a fejlesztõkhöz. Sõt, talán még meg is hallgatja valaki.
Mert ugye a fejlõdést a negatív kritika jobban elõsegíti mint az állandó pozitív…Viszont a bugreportra azt visszajelezni, hogy ne nyúlj bele mert az igenis úgy jó, az már kicsit meredek, és nekem is felb@szta az agyamat…
Amúgy végig szoktad olvasni amiket írok?
rootkent lsmod mond vmi hasonlot ?
usb-uhci 21536 0 (unused)
usbcore 51712 1 [usb-uhci]bar nekem Retkem van ..
TamsA
-
SzerzőBejegyzés