admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,761-48,770 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kikukucskálni az internetre #1893085
    admin
    Adminisztrátor

      Szia!

      Az atjaron milyen mas szolgaltatások futnak?

      Kitartas :);

      tambenc

      Hozzászólás: Unreal IRCD probléma #1893014
      admin
      Adminisztrátor

        Mostmár mind1. Megoldottam másik IRC szerver programmal. Azért köszönöm. 😉

        Hozzászólás: SOS—GRUB!!!! #1893059
        admin
        Adminisztrátor

          En is hasonlóan jártam, de ujra telepítettem az uhut partició formázás nélkül.
          Igy nem torolt le semmit, meg az beallított dolgaim is megmaradtak.
          Meg annyit, hogy ugyanazokat a felhasznalo neveket es jelszavak hasznaltam mint elotte.

          remelem segítettem.

          Hozzászólás: SOS—GRUB!!!! #1893058
          admin
          Adminisztrátor

            csinaljal GRUB-os boot floppyt es arrol inditsd azzal a rendszered.
            Elegge jol le van irva pontosan mit is kellhetel csinalni.

            Kell hozza a grub tepito ( inetrnet rol le lehet tolteni) es nemi info, hogy melyik particiora tetted a Linuxod

            elvileg ha emlexel mindenre … akkor egy egyszeru grub-install /dev/hda -val +oldik a problemad
            persze elotte egy full bootrekord mentes nem art.

            remelem segitett … bocs a keslekedesert

            TamsA

            Hozzászólás: USB #1893097
            admin
            Adminisztrátor

              UHU-t sajna nem ismerem …. majd ha lesz par ora uresjaratom egyben akkor lehet hogy kiproszalom.
              Amit en tennek az az , hogy ha a nyomtatot akarod hasznalni pl.. akkor valahol a lpd-nel kollene keresgetned , hogy van-e USB tamogatas benne …
              A webkam-hoz meg valami olyan soft amiben benne van az USB tamogatas….
              Sajna nekem csak USB-s flash olvasom van de az mux szepen, pertye ido kellett hogy rajojjek a nyissara.
              TamsA

              Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892669
              admin
              Adminisztrátor

                Nekem otthon SuSE8.0 (is) van a gépemen és az SB128 PCI hangkártyámat alapból felismeri és kezeli. Hogyan próbáltad meg beállítani? Felismerte telepítéskor?

                „Amíg az átlagember csak szív vele, a hozzáértõ meg össze-vissza barkácsolja, addíg sajna M

                Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892668
                admin
                Adminisztrátor

                  Sziasztok Guruk!

                  Nos, uraim, egy másik szemszögbõl is meg kéne vizsgáli a témát, magyarul a nem profi programozók, hanem a gyagya átlagemberek szempontjából, mint pld. én vagyok, meg az a másik sokezer, aki a munkahelyén a Window$ -ot szeretné kiváltani, annak a szemét és gusztustalan csatolmányaival együtt, mint az automata kémkedés, a BSA, meg a házkutatások, ilyesmik.

                  Nekem az kell, hogy tudjak netezni anélkül, hogy kívülrõl turkálnák a gépem, hogy a Mediaplayer ne üzengessen mán Billynek, ahányszor a netre lépek, tudjak levelezni, táblázatkezelõt használni, netán CD-t írni, zenét-filmet lejátszani, ilyesmi.

                  Igyekszem a linux lelkivilágát megérteni, de suliban sohasem tanultam.
                  Nekem arra van szükségem, hogy a hangkártyámat (SB 128 PCI) egybõl felismerje a disztrib., a hülye agyammal nem fogom fel, hogy a korábbi SuSe és Mandrake változatokban miért szólt, az újabbakban meg miért nem pld. SuSe 8.0.

                  Hozzászólás: USB #1893096
                  admin
                  Adminisztrátor

                    usb-uhci 20964 0 (unused)
                    usbcore 61280 1 [printer ov511 usb-uhci]

                    ezt megtaláltam
                    de még mindig nem tudom mukodesre birni ,hogyan tovabb??

                    sjoci

                    Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892667
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Ez a jel most jobb?
                      Az elõzõ jel a véleményemet tükrözi (mivel ez a topic témája).
                      Regisztrált felhasználó vagyok itt is és az UHU-nál is: daxko
                      Belépni azért nem akarok/tudok mert halvány gõzöm nincs mi a jelszavam és most nics kedvem eljátszani a _küld_el_a _jelszavamat_megerõsítés_meváltoztatás_belépés játékot.

                      „túlzottan sz@rozni v. a mikrofost védeni ugyebár csak vendégként szokás”
                      Ha körbenézel más fórumokon is, oda is megírtam ezeket az észrevételeket/véleményeket ide az UHU hivatalos lapjáról jutottam, de ha már ez tekintitek hivatalos fórumuknak ám legyen, legyen itt is meg talán elõbb eljut a fejlesztõkhöz. Sõt, talán még meg is hallgatja valaki.
                      Mert ugye a fejlõdést a negatív kritika jobban elõsegíti mint az állandó pozitív…

                      Viszont a bugreportra azt visszajelezni, hogy ne nyúlj bele mert az igenis úgy jó, az már kicsit meredek, és nekem is felb@szta az agyamat…

                      Amúgy végig szoktad olvasni amiket írok?

                      Hozzászólás: USB #1893095
                      admin
                      Adminisztrátor

                        rootkent lsmod mond vmi hasonlot ?
                        usb-uhci 21536 0 (unused)
                        usbcore 51712 1 [usb-uhci]

                        bar nekem Retkem van ..

                        TamsA

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,761-48,770 / 49,394