admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,771-48,780 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892665
    admin
    Adminisztrátor

      Na mi a pálya, nem bírjátok a kritikát (vagy csak inkább nem szeretitek)
      Eddig ilyet úgy sem írt senki, épp itt volt az ideje…
      Magyar vagyok, de attól még lehet magyar dolog is sz@r. Nekem elsõre a Tanú c. film jutott eszembe róla: Kicsi kicsi, kicsit savanyú, de a mienk! 😀

      Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892664
      admin
      Adminisztrátor

        Telepítés az egér és a particionálást leszámitva, egész jó, de nekem lassú mintha nem igázán lenne benne a VIA-ás alaplap támogatás.
        Amivel igazán problémák vannak az a csomagkezelés egész más ,mint debianban, más a fügõségi lista és nem komatipilis a debian csomaggal. Szerintem nem ártana, ha néhány debianos progit mindenféle mesterkedés nélkül fel lehetne telepiteni pl:Játékokok.

        Az Mplayer úgy van megalkotva, hogy forditani kell , akinek jól megy az örüljön akinek meg nem, annak csak anyit kell tennie amit egyébként.

        Hozzászólás: A grafikus felület nem indul ! #1892938
        admin
        Adminisztrátor

          Köszönöm a lehetõséget, közben megoldódott… :o)
          SiD

          Hozzászólás: Melyik disztró a jobb? #1892458
          admin
          Adminisztrátor

            kovi és többiek:
            //suesue = Vendég (beküldve 6/9/2002 16:40)

            Hozzászólás: Kikukucskálni az internetre #1893084
            admin
            Adminisztrátor

              Szia tambenc!

              Köszi szépen, hogy válaszoltál, már kezdtem csüggedni. 🙁
              Azt, hogy az átjáró mindenkit kienged-e azt hol is tudom megnézni? Az /etc/hosts.allow vagy valami hasonló fájlban?

              Hozzászólás: UHU 1.0 RC1 vélemények #1892660
              admin
              Adminisztrátor

                Véleményem röviden: katasztrófális

                1. Egérkezelés a gpm-el egy nagy kalap sz@r, alapból nyírja ki a legtöbb egeret (nem véletlen, hogy a buglistában minden 3. bejegyzés az egérrõl szól)
                2. Init-et sikerül totálisan széjjelcseszni, akkora káoszt csináltak benne, hogy az valami fantasztikum. (persze aki soha életében nem látott még NORM

                Hozzászólás: Realmagic Hplus telepítés #1893075
                admin
                Adminisztrátor

                  Ok.
                  NiGo

                  Hozzászólás: Proxy/Home server #1893076
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Ajánlat:

                    squid

                    [url]]http://www.squid-cache.org/ ]

                    Szedd le forrásból, olvasd el a README vagy INSTALL fájlokat.
                    Ott le lesz írva, hogyan fordítsd le…
                    1. ha van ./configure lépés, akkor állísd be a –prefix=/usr/local kapcsolót (különben meg szerkeszd át a Makefile-t ugyanerre)
                    2. make, make install
                    3. állísd be a PATH-t, bár lehet, hogy egybõl benne van az /usr/local.
                    Ha nem , akkor:
                    export PATH=$PATH:/usr/local

                    Hozzászólás: boot MANDRAKEvsNT #1893006
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Kedves Segítõk!

                      Hozzászólás: Kikukucskálni az internetre #1893083
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Az átjáró *mindenkit* kienged?

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,771-48,780 / 49,394