Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na mi a pálya, nem bírjátok a kritikát (vagy csak inkább nem szeretitek)
Eddig ilyet úgy sem írt senki, épp itt volt az ideje…
Magyar vagyok, de attól még lehet magyar dolog is sz@r. Nekem elsõre a Tanú c. film jutott eszembe róla: Kicsi kicsi, kicsit savanyú, de a mienk! 😀Telepítés az egér és a particionálást leszámitva, egész jó, de nekem lassú mintha nem igázán lenne benne a VIA-ás alaplap támogatás.
Amivel igazán problémák vannak az a csomagkezelés egész más ,mint debianban, más a fügõségi lista és nem komatipilis a debian csomaggal. Szerintem nem ártana, ha néhány debianos progit mindenféle mesterkedés nélkül fel lehetne telepiteni pl:Játékokok.Az Mplayer úgy van megalkotva, hogy forditani kell , akinek jól megy az örüljön akinek meg nem, annak csak anyit kell tennie amit egyébként.
Köszönöm a lehetõséget, közben megoldódott… :o)
SiDkovi és többiek:
//suesue = Vendég (beküldve 6/9/2002 16:40)Szia tambenc!
Köszi szépen, hogy válaszoltál, már kezdtem csüggedni. 🙁
Azt, hogy az átjáró mindenkit kienged-e azt hol is tudom megnézni? Az /etc/hosts.allow vagy valami hasonló fájlban?Véleményem röviden: katasztrófális
1. Egérkezelés a gpm-el egy nagy kalap sz@r, alapból nyírja ki a legtöbb egeret (nem véletlen, hogy a buglistában minden 3. bejegyzés az egérrõl szól)
2. Init-et sikerül totálisan széjjelcseszni, akkora káoszt csináltak benne, hogy az valami fantasztikum. (persze aki soha életében nem látott még NORMOk.
NiGoAjánlat:
squid
[url]]http://www.squid-cache.org/ ]
Szedd le forrásból, olvasd el a README vagy INSTALL fájlokat.
Ott le lesz írva, hogyan fordítsd le…
1. ha van ./configure lépés, akkor állísd be a –prefix=/usr/local kapcsolót (különben meg szerkeszd át a Makefile-t ugyanerre)
2. make, make install
3. állísd be a PATH-t, bár lehet, hogy egybõl benne van az /usr/local.
Ha nem , akkor:
export PATH=$PATH:/usr/localKedves Segítõk!
Az átjáró *mindenkit* kienged?
-
SzerzőBejegyzés