Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kedves Segítõk!
Hogy értsétek is a történteket.
Olyan vállalati gépre tettem fel a Mandrake-et, amelyiket többen használnak.a hplus.hu-n 0.6-os verziószámú driver van fenn, a fejlesztés meg már 0.12-nél tart; javaslom, hogy a hivatalos projekthonlapról töltsd le; ott találsz hozá útmutatót is
Na csak nem akar gömbölyödni a dolog.
A kinternet csak akkor hajlandó tárcsázni, ha elõtte a KPPP-t elindítom és azzal kézbõl tárcsázok. Az persze rögtön kiszáll, mert valamiért (miért 😡 ) nem tudja a kppp-t betölteni. Na amikor ez megtörtént, akkor a böngészõbõl indul a tárcsázás, na az se mindig. (cím +enter). Valamit biztos elbarmoltam, de mit?? A kinternetnél nem kéne választhatónak lenni a tárcsázásnak is? Nálam csak az indítás választható. Ha már van kapcsolat akkor állj és kapcsolat bontása.Hálás vagyok minden ötletért.
NiGo
Hali
Kösz. Megtaláltam a hplus.hu-n is.
Viszont egy kis segítség kéne a telepítéshez. Eddig csak olyan csomaggal volt dolgom ami *.rpm kiterjesztésû. Azt már megtanultam Lacitól hogyan kell telepíteni. Amit itt találtam az egy tömörített állomány. Belenézetem és a következõket találtam:
/modules van egy rakás forrás file *.c
/omsplugin /cv3 /dxr3 néhány forrás
/scripts *.plNa ezek nekem újak, de szívesen tanulnék tovább. (Ha értitek mire gondolok :))
Elõre is kösz.
NiGoSziasztok…
Most szerettem volna ismerkedni a linuxal, ezért telepítettem az UHU-t… aztán nagy huhogás lett a vége, mert amikor elinditom, akkor csak nagy nehezen jut el a szoveges módhoz, bár én grafikusban használtam…
p3 500
256 Mb
Matrox g400
Ether kártya
Telepített win2000p
belos zip drv
Megköszönném, ha valami jótanácsot adnátok, miért jártam így…Ui: Szerintem volt olyan rendszer, amirõl beszélsz. A BeOs talán ezt nyújthatta volna mára, ha nem hal ki anno. Egyszerû volt de összetett, felhasználóbarát de stabil, mikrokerneles de összetett szolgáltatásokkal megáldott, nem volt homokóra, játszani is lehetett( már amivel, de készült a Gl), készült a Bone network stb. stb. Na ennyi, ha ráérsz próbáld ki. Elég bivaly még most is, pedig már régen fejlesztettek rá egy egészségeset.
kovi,debrecen
kovi szívembõl szóltál! 😀
Downloader for X
UHU-ban alapból benne van. Indítani az nt parancs kiadásával lehet. Van hozzá bedobóablak is, meg egy rakás beállítás benne. Tud magyarul is, bár ami az UHU-ban van, azt nem sikerült rávennem más nyelv megjelenítésére csak az angolra. De a http://www.krasu.ru/soft/chuchelo címen mindent megtalálsz róla, ami érdekel. Szerintem ez egy jó kis letöltõprogi linux alá. (Ha már Flashgetes megfelelõt szeretnél)
De megemlíthetném még az Aria letöltõmanagert is, ami ugyancsak szépen dolgozik.ja,
vagy parameterzd ugy a kernelt, hogy ne legyen automount…
hogy ezt hogy kell?
majd biztos leirja valaki!!VALAKI?!!
tpp: mount=noauto??
mindezt elvégeztem de sajnos azt irja ki hogy nem találja a scannert
a scannert valoszinû hogy támogatja mert a hp elött nem volt # jelsjoci
szia,
dxr3.sourceforge.net
mûködik mplayerrel és xineével is
Gentoora ven belõle ebuild, nem tudom, SuSE csinált-e csomagot belõle
üdv,
amanibhavam
-
SzerzőBejegyzés