admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 48,801-48,810 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Login..de hogyan????? #1893065
    admin
    Adminisztrátor

      Ha néhányszor rosszul adod meg a jelszavad, nem szól semmit, hanem továbblép.
      Természetesen nem hozza létre a felhasználót.

      Asszem… 😎

      Hozzászólás: Chello + Linux menni fog? #1892989
      admin
      Adminisztrátor

        Szia Laci. Remélem már olvastad, hogy „végre elindul”t a linux.
        A jövõ:

        Hozzászólás: SuSe&Internet #1893039
        admin
        Adminisztrátor

          Megtaláltam. Ez így sokkal kényelmesebb. :). Kösz silent.
          Egyéb tennivaló?

          NiGo

          Na nem teljes az öröm. Kipróbáltam mégegyszer. Ha a böngészõben beírok egy címet tényleg tárcsáz, majd ha létrjött a kapcsolat kiírja, hogy ismeretlen gép. Ha ilyenkor a cím végén enter vagy újratöltöm, akkor müxik. Tényleg csak így mûködik?

          [Szerkesztve 8/9/2002 NiGo]

          Hozzászólás: SuSe&Internet #1893038
          admin
          Adminisztrátor

            Nem látsz a kde tálca jobb alsó sakában egy konnektor szerû ikont, ha van akkor az a tárcsázó, egy kattintás és megy, ha nincs akkor próbáld a menüben, van valahol egy kinternet nevü progi, ez kiteszi az ikont a tálcára.

            Hozzászólás: Egér-Gondok #1893056
            admin
            Adminisztrátor

              Itt is mukodik csak az xf86configot att kell irni

              Hozzászólás: NVidia driver #1892792
              admin
              Adminisztrátor

                Sziasztok!

                A http://www.uhulinux.hu címen lépésrõl-lépésre le van írva, hogyan kell csinálni. Arra kell figyelni, hogy utána újra kell indítani a gépet…

                Csá: Szabi

                Hozzászólás: Egér-Gondok #1893055
                admin
                Adminisztrátor

                  Soros, PS/2, vagy USB-s? A sorossal hallottam, hogy gond van. Ha ez a helyzet, jelezd nekik a weblapon.

                  Nekem a PS/2-es verzióm szépen megy.

                  Hozzászólás: NVidia driver #1892791
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Szia newman1!

                    Hozzászólás: k;pernz[ vil’gost’s #1893037
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Syeretnek javitani$
                      ami erdekel ay ay hogyan tudok vilagositani avideokartyamon
                      egy nvidia vantam van
                      ay mplayerrel lejatsyott filmeket is vilagositanam
                      fontos fontos fontos
                      kosyonom 😛

                      Hozzászólás: Help !!! #1891825
                      admin
                      Adminisztrátor

                        iso file mint a neve is mondja… egy ISO formatumu dumpfile amit a legtobb cd-iro software fel tud kaprmolni cd-re.
                        Cd-rol + egyszeruen /persze ha jol lett az ISO elkeszitve/ tudol telepiteni.
                        Felmerulhet a kerdes, hogy a manoban lehet belekukkantani 1 iso-file-ba
                        win$ alatt van egy un, ISO-read progi ami keps raja…. linuxon ilyen nincs … sokkal jobb van 🙂
                        egyszeruen fel kell mountolni a filet mint 1 file-systemet.
                        pl.: ha file-od neve UHU1.0.iso
                        es a mount point /mnt/iso [—-persze ezt letre koll hozni 🙂
                        mount UHU1.0.iso /mnt/iso -o loop

                        igy felmountoltad es bele kukkolhatol mi is van a file-ban

                        TamsA

                      10 bejegyzés megtekintése - 48,801-48,810 / 49,394