Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha néhányszor rosszul adod meg a jelszavad, nem szól semmit, hanem továbblép.
Természetesen nem hozza létre a felhasználót.Asszem… 😎
Szia Laci. Remélem már olvastad, hogy „végre elindul”t a linux.
A jövõ:Megtaláltam. Ez így sokkal kényelmesebb. :). Kösz silent.
Egyéb tennivaló?NiGo
Na nem teljes az öröm. Kipróbáltam mégegyszer. Ha a böngészõben beírok egy címet tényleg tárcsáz, majd ha létrjött a kapcsolat kiírja, hogy ismeretlen gép. Ha ilyenkor a cím végén enter vagy újratöltöm, akkor müxik. Tényleg csak így mûködik?
[Szerkesztve 8/9/2002 NiGo]
Nem látsz a kde tálca jobb alsó sakában egy konnektor szerû ikont, ha van akkor az a tárcsázó, egy kattintás és megy, ha nincs akkor próbáld a menüben, van valahol egy kinternet nevü progi, ez kiteszi az ikont a tálcára.
Itt is mukodik csak az xf86configot att kell irni
Sziasztok!
A http://www.uhulinux.hu címen lépésrõl-lépésre le van írva, hogyan kell csinálni. Arra kell figyelni, hogy utána újra kell indítani a gépet…
Csá: Szabi
Soros, PS/2, vagy USB-s? A sorossal hallottam, hogy gond van. Ha ez a helyzet, jelezd nekik a weblapon.
Nekem a PS/2-es verzióm szépen megy.
Szia newman1!
Syeretnek javitani$
ami erdekel ay ay hogyan tudok vilagositani avideokartyamon
egy nvidia vantam van
ay mplayerrel lejatsyott filmeket is vilagositanam
fontos fontos fontos
kosyonom 😛iso file mint a neve is mondja… egy ISO formatumu dumpfile amit a legtobb cd-iro software fel tud kaprmolni cd-re.
Cd-rol + egyszeruen /persze ha jol lett az ISO elkeszitve/ tudol telepiteni.
Felmerulhet a kerdes, hogy a manoban lehet belekukkantani 1 iso-file-ba
win$ alatt van egy un, ISO-read progi ami keps raja…. linuxon ilyen nincs … sokkal jobb van 🙂
egyszeruen fel kell mountolni a filet mint 1 file-systemet.
pl.: ha file-od neve UHU1.0.iso
es a mount point /mnt/iso [—-persze ezt letre koll hozni 🙂
mount UHU1.0.iso /mnt/iso -o loopigy felmountoltad es bele kukkolhatol mi is van a file-ban
TamsA
-
SzerzőBejegyzés