admin

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 49,394
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191539
    admin
    Adminisztrátor

      akkor mégsem ment fel, mert ez a csomag hiányzik neki:
      ooobasis3.2-core05-3.2.0-9483

      Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191537
      admin
      Adminisztrátor

        Akkor jó, most eltávolítod azokat a csomagokat amelyek ütköznek és fel is fog menni 🙂

        Hozzászólás: telepítés; sudo #2198794
        admin
        Adminisztrátor

          google: init=/bin/bash

          Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191534
          admin
          Adminisztrátor

            Abban a forrásban ahonnan telepíteni akarsz benn vannak a régebbi meta csomagok is. Ez így nem jó, törölni kell őket. Illetve most jók a „conflict” bejegyzések mert azt jelzik, hogy a telepített csomagok ütköznek ezzel a verzióval.

            Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191532
            admin
            Adminisztrátor
              timurlan wrote:
              A másik embernek is ugyanez jött ki? A korábbi OOo csomagjaim uninstallálása nem lenne megoldás?

              Igen ez volt a jelenség. Felraktam egy másik metapárost. Ha nem elég neki a conflict bejegyzés akkor a régi csomagok eltávolítása megoldja a problémát.

              Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191530
              admin
              Adminisztrátor

                Pont most teszteli más is, van egy conflict hiba, ez bonyolítja kicsit, de csinálok egy másik metacsomagot.

                Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191528
                admin
                Adminisztrátor

                  meg is néztem és ez a csomag is ott van ftp-n, nem szedted le ? vagy hibásan jött le?
                  kellene a teljes kimenet a telepítéskor… Egyébként nem elég neked a minimal csomag? Persze jobb ha teszteled nekem az egészet 🙂

                  Hozzászólás: Legújabb, programok, csomagok #2191527
                  admin
                  Adminisztrátor

                    ránézek rögtön

                    Hozzászólás: Ez is szánalmas #2199119
                    admin
                    Adminisztrátor

                      Mivel Linux alapú csak GPL alatt adhatja ki, sőt a beépített elemeket is. Megkerülhető, hogy a ROM-ba beépít licencelt összetevőket és akkor azt mondja, hogy a rendszer 99%-a GPL de az 1% nem és ez nem is része, csak benne van a ROM-ban. Így a ROM kettős licencelésű lesz, de a 99%-a kérhető a gyártótól.

                      Hozzászólás: Linux Mint wireless #2199160
                      admin
                      Adminisztrátor

                        Jön az ethernet kábel a gépbe => beállítom a drótnélküli hálózatot.
                        Mi nem világos?

                      10 bejegyzés megtekintése - 521-530 / 49,394