Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
akkor mégsem ment fel, mert ez a csomag hiányzik neki:
ooobasis3.2-core05-3.2.0-9483Akkor jó, most eltávolítod azokat a csomagokat amelyek ütköznek és fel is fog menni 🙂
google: init=/bin/bash
Abban a forrásban ahonnan telepíteni akarsz benn vannak a régebbi meta csomagok is. Ez így nem jó, törölni kell őket. Illetve most jók a „conflict” bejegyzések mert azt jelzik, hogy a telepített csomagok ütköznek ezzel a verzióval.
timurlan wrote:A másik embernek is ugyanez jött ki? A korábbi OOo csomagjaim uninstallálása nem lenne megoldás?Igen ez volt a jelenség. Felraktam egy másik metapárost. Ha nem elég neki a conflict bejegyzés akkor a régi csomagok eltávolítása megoldja a problémát.
Pont most teszteli más is, van egy conflict hiba, ez bonyolítja kicsit, de csinálok egy másik metacsomagot.
meg is néztem és ez a csomag is ott van ftp-n, nem szedted le ? vagy hibásan jött le?
kellene a teljes kimenet a telepítéskor… Egyébként nem elég neked a minimal csomag? Persze jobb ha teszteled nekem az egészet 🙂ránézek rögtön
Mivel Linux alapú csak GPL alatt adhatja ki, sőt a beépített elemeket is. Megkerülhető, hogy a ROM-ba beépít licencelt összetevőket és akkor azt mondja, hogy a rendszer 99%-a GPL de az 1% nem és ez nem is része, csak benne van a ROM-ban. Így a ROM kettős licencelésű lesz, de a 99%-a kérhető a gyártótól.
Jön az ethernet kábel a gépbe => beállítom a drótnélküli hálózatot.
Mi nem világos? -
SzerzőBejegyzés