Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Semmi furcsas
Szerintem a pehelysúlyú Tyson örülne ha két kernel modullal egyáltalán működne a pcmaci kártyája.
(Bár, a franc tudja, az is lehet, hogy magasról tesz rá hogy openszósz cuccal megy, vagy sem.)Ha ez a kérdés, én csak sok sikert szeretnék kívánni a nem minden napi prodzsekthez.
08:00.0 Ethernet controller [0200]: Atheros Communications Inc. AR5001 Wireless Network Adapter [168c:001c] (rev 04)
Currently supported PCI ID list with respective status report on basic-testing as defined above.Vendor:device Type Name Basic-testing
168c:0207 AR5210 AR5210 No tx – working on it
168c:0007 << << No tx – working on it168c:0011 AR5211 AR5211 Should work
168c:0012 << << OK168c:0013 AR5212 AR5212 OK
a727:0013 << << Should Work
10b7:0013 << << <<
168c:0014 << << <<
168c:0015 << << <<
168c:0016 << << <<
168c:0017 << << <<
168c:0018 << << <<
168c:0019 << << <<
168c:001a << AR2413 OK
168c:001b << AR5413 OK
168c:001c << AR5424 OK (*)
168c:001d << AR2417 OK?
Bocs, ez így kevés, lspci -nn kéne.
De szerintem ar2425-öd van, és ath5k kell hozzá.Tony Magic wrote:– Fogalmam sincsen, ha be tudom adatni a yasttal, akkor kider
2010-03-13-21:09 Hozzászólás: Traffic shaping, sávszélesség korlátozás programokra, prioritás beállítása #2199015De ezt miért itt kérdezed?
2010-03-13-20:34 Hozzászólás: suse 11.2 KDE 4.3 ath5k betöltődik a hálózatkezelő indításakor #2199043🙂 jó a topik
2010-03-13-12:51 Hozzászólás: suse 11.2 KDE 4.3 ath5k betöltődik a hálózatkezelő indításakor #2199040kell neke az ath5k valamire ? ha nem akkor kit
-
SzerzőBejegyzés