Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2010-03-13-10:00 Hozzászólás: suse 11.2 KDE 4.3 ath5k betöltődik a hálózatkezelő indításakor #2199038
Ha az ath9k nem töltődik be automatice, hanem a yast tölti be, az ellen lehet tenni.
Az /etc/modprobe.d/50-blacklist.conf fájlt lehet hogy a yast mindig visszaállítja eredeti helyzetbe, azért írják hogy válasszon az ember az /etc/modprobe.d/blacklist.local vagy /etc/modprobe.conf.local közül.2010-03-13-08:28 Hozzászólás: suse 11.2 KDE 4.3 ath5k betöltődik a hálózatkezelő indításakor #2199036Hivatalosan nem ott kell.
http://en.opensuse.org/Kernel_module_configuration#Adding_a_module_to_the_blacklist
Egyébként zavarja a működést ez a modul?
Ez a meghajt
2010-03-12-18:35 Hozzászólás: suse 11.2 KDE 4.3 ath5k betöltődik a hálózatkezelő indításakor #2199030Elképzelhető, hogy új initrd képet kell generáltatni, mert lehet hogy a jelenlegiben benne van. A modul.
boky wrote:PATH=$PATH=:/opt/jdk1.6.0_18/bin/javadoc
export PATHEz a javadoc egy parancs, nem?
Könyvtárakat kell felvenni a PATH-ba, nem parancsokat.PATH=$PATH:/opt/jdk1.6.0_18/bin/
Pr
http://www.samsung.com/global/business/hdd/support/utilities/Support_HUTIL.html
Ezzel megnéztem, „quiet”-re volt állítva az AAM. „Fast”-ra raktam, ha már hallom a zúgását így is, úgy is.
kisbetu wrote:M
KÜRT!!!!
linuxforum wrote:MPlayer-rel, Totemmel, meg m
-
SzerzőBejegyzés