aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Keresõ #1986019
    aty
    Felhasználó

      Tényleg. Kösz. Ezt valamikor használtam is még, csak elfelejtettem.
      Csak ennek meg az a hátránya, hogy nem témánként látom, vagy én bénázok?

      Hozzászólás: Keresõ #1986017
      aty
      Felhasználó

        Olyan kérdésem lenne, hogy van-e valahol közvetlen link az oldalon, amivel a korábbi hozzászólásaimra kereshetek rá. Mindig elfelejtek témakövetést bekapcsolni, a keresõvel meg csak jó pár kattintás után tudom elérni ezeket a témákat. Elõnyös lenne mert így nem vesznének el azok a topikok, amikhez egyszer hozzászóltam és utána esetleg új válasz vagy kérdés jött.

        Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 #2001587
        aty
        Felhasználó

          Sajnos errõl annyit tudok, hogy a gtf nvidia kártyákkal mûködik csak igazán jól. 🙁

          Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 #2001585
          aty
          Felhasználó

            Nekem is csak modelineal szórakozva jön elõ a 100Hz.

            Hozzászólás: VPN szerver router mögül lehetséges? #2015698
            aty
            Felhasználó

              Ezért nem tudtam mi az az Openvnc 😀
              Remélem az érettségin nem ennyire felületesen olvastam el a szöveget, bár most már mindegy. 🙂

              Hozzászólás: Melyik Wlan hálókártyát? #1988249
              aty
              Felhasználó

                A Prism chipseteseket támogatja a Linux-kernel ha jól tudom. Rá kell kérdezni boltban, hogy az adott kártyát mivel szerelték. A típusszám se biztos, hogy elégséges információ, mert a gyártók gyakran váltogatják a chipset márkáját a típusszám változtatása nélkül. Tehát ki kell csomagoltatni sajnos. 🙁
                Egyébként én is ilyen kártyát keresnék csak PCMCIA kivitelt.

                Hozzászólás: Uhulinux & Canon i250 #2015660
                aty
                Felhasználó

                  Keressél picit mielõtt kérdezel.
                  http://www.google.co.hu/search?hl=hu&clien…es%C3%A9s&meta=
                  Fórumon is rengetegszer elõfordult már a kérdés. Konklúzió: a Canon magasról tesz a Linux-felhasználókra, az i sorozathoz kizárólag a fizetõs turboprint driver érhetõ el. De te szerencsés helyzetben vagy mivel az i250-hez az óceániai Canon készített egy _nem_ hivatalos drivert. Használd egészséggel, ahogy majd a keresõt is a jövõben.

                  Hozzászólás: VPN szerver router mögül lehetséges? #2015696
                  aty
                  Felhasználó

                    Biztosan lehetséges, a routeren beállítod a portforwardot és már megy is.
                    Valószínûleg „port forwarding” vagy „virtual server” néven találod meg a beállításokat. Nézd meg a router leírását.
                    Itt van pár online dokumentum, de a tiédet pont nem látom köztük: http://firewalling.com/routers.htm
                    Vnc szerverek közül egyedül a vnc4servert használtam, és nem volt vele még problémám.

                    Hozzászólás: 3G Vodafone #2015432
                    aty
                    Felhasználó

                      Easyconnect a linuxos progi neve, a windowsosé Connect Me inkább szerintem.
                      Egyébként milyen 3Grõl beszélünk? Ha jól tudom pont a napokban jelent meg hír arról, hogy a Voda még csak most kezdte el a 3G hálózat kiépítését.

                      Hozzászólás: Slackware 10.1 kérdések #2013266
                      aty
                      Felhasználó

                        A swaret se tud CD-rõl dolgozni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 991-1,000 / 1,776