Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tényleg. Kösz. Ezt valamikor használtam is még, csak elfelejtettem.
Csak ennek meg az a hátránya, hogy nem témánként látom, vagy én bénázok?Olyan kérdésem lenne, hogy van-e valahol közvetlen link az oldalon, amivel a korábbi hozzászólásaimra kereshetek rá. Mindig elfelejtek témakövetést bekapcsolni, a keresõvel meg csak jó pár kattintás után tudom elérni ezeket a témákat. Elõnyös lenne mert így nem vesznének el azok a topikok, amikhez egyszer hozzászóltam és utána esetleg új válasz vagy kérdés jött.
Sajnos errõl annyit tudok, hogy a gtf nvidia kártyákkal mûködik csak igazán jól. 🙁
Nekem is csak modelineal szórakozva jön elõ a 100Hz.
Ezért nem tudtam mi az az Openvnc 😀
Remélem az érettségin nem ennyire felületesen olvastam el a szöveget, bár most már mindegy. 🙂A Prism chipseteseket támogatja a Linux-kernel ha jól tudom. Rá kell kérdezni boltban, hogy az adott kártyát mivel szerelték. A típusszám se biztos, hogy elégséges információ, mert a gyártók gyakran váltogatják a chipset márkáját a típusszám változtatása nélkül. Tehát ki kell csomagoltatni sajnos. 🙁
Egyébként én is ilyen kártyát keresnék csak PCMCIA kivitelt.Keressél picit mielõtt kérdezel.
http://www.google.co.hu/search?hl=hu&clien…es%C3%A9s&meta=
Fórumon is rengetegszer elõfordult már a kérdés. Konklúzió: a Canon magasról tesz a Linux-felhasználókra, az i sorozathoz kizárólag a fizetõs turboprint driver érhetõ el. De te szerencsés helyzetben vagy mivel az i250-hez az óceániai Canon készített egy _nem_ hivatalos drivert. Használd egészséggel, ahogy majd a keresõt is a jövõben.Biztosan lehetséges, a routeren beállítod a portforwardot és már megy is.
Valószínûleg „port forwarding” vagy „virtual server” néven találod meg a beállításokat. Nézd meg a router leírását.
Itt van pár online dokumentum, de a tiédet pont nem látom köztük: http://firewalling.com/routers.htm
Vnc szerverek közül egyedül a vnc4servert használtam, és nem volt vele még problémám.Easyconnect a linuxos progi neve, a windowsosé Connect Me inkább szerintem.
Egyébként milyen 3Grõl beszélünk? Ha jól tudom pont a napokban jelent meg hír arról, hogy a Voda még csak most kezdte el a 3G hálózat kiépítését.A swaret se tud CD-rõl dolgozni?
-
SzerzőBejegyzés