Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Davs: egyszer ezt már kitárgyaltuk.
Találtunk neked egy fizetõs drivert. Széles-e Googlen semmi mást. Vagy leperkálod érte a lóvét, vagy veszel egy normális hardveres modemet, és kidobod ezt a szutyok szoftveres modemutánzatot.
Meg jó lett volna, ha már új topicot nyitsz, akkor rögtön tálalod is az összes információt, lásd ppp-kapcsolat kell neked ilyen meg olyan chipsettel rendelkezõ modemmel stb..Közben kernelben átállítottam a default nlst utf-8ra. De továbbra se jönnek elõ az ékezetek normálisan. :angry2:
Amikor kikapcsolt a monitor, valószínûleg akkor indult el a grafikus szerver. A monitorod pedig nem bírta a frissitési frekvenciát.
Milyen monitorod és videókártyád van?Attól függetlenül linux alatt hozzáférhetek a galériához vajon, mint egy digitális fényképezõgépnél a memóriához?
[align=right][snapback]134754[/snapback][/align]Ha szabványos usb eszköz, akkor igen. Telefonban azonban ilyet még nem láttam. Milyen telefon különben?
Pen driveot tudsz mountolni gond nélkül? Azt hiszem SCSI támogatás kell hozzájuk.Van már Linux kernelben is hibernálás, meg egyéb energiatakarékossági módok támogatása. Mennyire kiforrottak azt nem tudom. Lehet a proci frekvenciáját is csökkenteni, ha olyan mobil-processzor van a gépben. Utána kell nézetgetni. Csak ez sajnos túl buherálást igényel. A laptopok igencsak speciális hardverekbõl épülnek fel, és általában a gyártók nem biztosítanak hozzájuk Linux-támogatást. Persze vannak kivételek is, sõt akik direkt Linuxszal árulják õket, lásd Albacomp(mondjuk nem tudom akkor miért ATI kártya van bennük…).
vizsla: én ennél kényelmesebb vagyok. :poketoungeb:
Itt is be kellene gépelnem a nevemet, meg kattintanom.http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?a…opics&highlite=
Most ezt a linket használom. Remélem jó marad…10MB? Nem inkább 10GB? Swapot nem is készítettél?
Azt is áruld el, hogy pontosan mikor, mi után írja ki ezt az üzenetet?De azzal el is tároltam, csak egy nap után arra a linkre már nem volt jó. Gondolom cookiek alapján dolgozgat.. nem tudom. Lényeg, hogy sajnos nem ment.
Sziasztok! Tényleg igaz, hogy az 1.2 az init=/bin/bash kernelparaméterrel indítva már nem a Panic – attempted to kill INIT-tel tér vissza, hanem a root / #-el???
[align=right][snapback]133920[/snapback][/align]Hm a kernel paramétereit nem változtathatod, ha a bootmanager jelszóval van ellátva.
A fórum keresõjében kiválasztod a további opciókat.
Majd a keresõbe nem írsz semmit, de a „Eredmény szûrése felhasználó szerint”-be beírod a nicked.
[align=right][snapback]133912[/snapback][/align]Igen. Ezt szeretném elkerülni, mert a fórummotor is csiga, így ez az akció jó sokáig tart.
-
SzerzőBejegyzés