Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
man rpm (rpm -i xy.rpm)
Vagy ott a Kpackage vagy a Synaptic.
Ott a Konqueror is, emlékeim szerint duplaklikkre települ a csomag. Ha jól emlékszem elindul a Yast, vagy egy picike rpm frontend.
A lehetõségek száma végtelen…Hát igen kissé áttekinthetetlenné vált. De maradt benne megválaszolatlan kérdés még szerintem bõven. Ettõl függetlenül jobb lenne ha végre tisztán lehetne látni a problémákat külön topicokban.
Másrészt egy témához tartozó kis mértékben eltérõ kérdéseket jó lenne a topikok végére csatolni. Wlan szóra 4 oldalnyi pár hozzászólásos topic jött elõ. Szóval ez se egészséges. 🙁Lehet hogy már a hivatalos kiadásban is lehet az asztalra ikonokat pakolni, de én csak ezt ismerem: http://themes.freshmeat.net/projects/iceicons/
De volt még valami program. Nem emlékszem már pontosan sajnos, régen használtam icewmt. Próbálj meg googlen rákeresni.ennyi van a panik elõtt:
A másik gépen szépen elkezdte a dolgokat,csak arra a vinyóra nemszeretném addig telepíteni amíg nem kenem vágom,meg azon egy kicsit gyorsabban ráraknám mivel p4 2000es.a vivdikarimat nemtudom milyen sajna.
[align=right][snapback]132595[/snapback][/align]Nekem ilyen problémám UHUnál S3Trio videokártya esetén volt, tehát a text mode jó megoldás lehet.
@Szilka:
mivel UHU topicban vagyunk, gondolom dpkg -i csomagneve.uhu, vagy telepítheted Synaptic vagy Kpackage segítségével is.
Canon i250 driver. Nos a Canon nem csinál drivereket Linuxhoz, üzletpolitikájuk része.
Az i sorozathoz elérhetõ egy fizetõs driver Turboprint néven. De szerencsés helyzetben vagy mivel az i250hez készült az új-zélandi Canonnál egy nem hivatalos driver is: http://www.canon.co.nz/products/printers/c…50_drivers.htmlCaptive modul segítségével tud írni ntfs partícióra? Vagy miféle „write” opció ez?
-
SzerzőBejegyzés