aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: KDE 3.2 KDE 3.3-ra updatelése #2015052
    aty
    Felhasználó

      man rpm (rpm -i xy.rpm)
      Vagy ott a Kpackage vagy a Synaptic.
      Ott a Konqueror is, emlékeim szerint duplaklikkre települ a csomag. Ha jól emlékszem elindul a Yast, vagy egy picike rpm frontend.
      A lehetõségek száma végtelen…

      Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984598
      aty
      Felhasználó

        Hát igen kissé áttekinthetetlenné vált. De maradt benne megválaszolatlan kérdés még szerintem bõven. Ettõl függetlenül jobb lenne ha végre tisztán lehetne látni a problémákat külön topicokban.
        Másrészt egy témához tartozó kis mértékben eltérõ kérdéseket jó lenne a topikok végére csatolni. Wlan szóra 4 oldalnyi pár hozzászólásos topic jött elõ. Szóval ez se egészséges. 🙁

        Hozzászólás: ICEWM #2014755
        aty
        Felhasználó

          Lehet hogy már a hivatalos kiadásban is lehet az asztalra ikonokat pakolni, de én csak ezt ismerem: http://themes.freshmeat.net/projects/iceicons/
          De volt még valami program. Nem emlékszem már pontosan sajnos, régen használtam icewmt. Próbálj meg googlen rákeresni.

          Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984589
          aty
          Felhasználó

            ennyi van a panik elõtt:
            A másik gépen szépen elkezdte a dolgokat,csak arra a vinyóra nemszeretném addig telepíteni amíg nem kenem vágom,meg azon egy kicsit gyorsabban ráraknám mivel p4 2000es.a vivdikarimat nemtudom milyen sajna.
            [align=right][snapback]132595[/snapback][/align]

            Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984587
            aty
            Felhasználó
              Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984583
              aty
              Felhasználó

                Nekem ilyen problémám UHUnál S3Trio videokártya esetén volt, tehát a text mode jó megoldás lehet.

                Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984578
                aty
                Felhasználó

                  @donjon:
                  a gép típusát is leírnád részletesen?

                  Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984565
                  aty
                  Felhasználó

                    @Szilka:
                    mivel UHU topicban vagyunk, gondolom dpkg -i csomagneve.uhu, vagy telepítheted Synaptic vagy Kpackage segítségével is.
                    Canon i250 driver. Nos a Canon nem csinál drivereket Linuxhoz, üzletpolitikájuk része.
                    Az i sorozathoz elérhetõ egy fizetõs driver Turboprint néven. De szerencsés helyzetben vagy mivel az i250hez készült az új-zélandi Canonnál egy nem hivatalos driver is: http://www.canon.co.nz/products/printers/c…50_drivers.html

                    Hozzászólás: Linux, internet, wlan, videotelefon #2006413
                    aty
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: Suse 9.3 #2013047
                      aty
                      Felhasználó

                        Captive modul segítségével tud írni ntfs partícióra? Vagy miféle „write” opció ez?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,001-1,010 / 1,776