Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem gondolom, hanem így mûködik…
Eggdropot csomagból akkor szoktak felrakni, ha több user számára is lehetõvé akarják tenni eggdrop futtatását, de nem akarják, hogy mindegyik külön fordítson egyet forráskódból. Esetedben szerintem jobban járnál ha fordítanál egy sajátot a homeodba forráskódból. Persze nem kötelezõ.
Ha maradsz a csomagnál akkor pedig a saját könyvtáradban helyezz el bárhol egy config fájlt és indítsd így: „eggdrop -m /home/kilincs/eggdrop.conf”.Egy példa configot mellékeltem, de légyszíves nézd át rendesen. Például scriptek jó részét töröld ki, mert a te gépeden azok nem elérhetõk, amik nálam.
Bocs. Nem megy a csatolás, ahogy látom.
Link: http://aty.tx.hu/conf/csipesz.confA saját könyvtáradban kellene létrehozni. Hogy a debian csomagban miért nem volt azt viszont nem értem.
aki nemtudja mi az az mc, az jatsszon inkabb azzal, ami egyidos vele.
[align=right][snapback]131402[/snapback][/align]Miért kéne minden usernek ismernie az mct? Nem számítanak ma már felhasználóbarátnak ezek a gui nélküli file managerek.
Már mi is széjjel offultunk itt mindent, de ez már túl sok lesz ide… XAxisMapping helyett szerintem ZAxisMapping van… ez egy javaslat volt.
Szuper.
A link helyesen különben: http://www.novell.com/documentation/nld/nl…wg.html#bsu19ui
Elrontottam, bocs.http://www.novell.com/documentation/nld/in…wg.html#bstg4yj
„If you are using DHCP to get an IP address, specify whether to get a hostname via DHCP or to set name servers and searched domains via DHCP.”Konklúzió: a dns beállításod hibás. A dhcp szerver nem tudom miért nem küldte el.
-
SzerzőBejegyzés