aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Eggdrop #2014193
    aty
    Felhasználó

      Nem gondolom, hanem így mûködik…
      Eggdropot csomagból akkor szoktak felrakni, ha több user számára is lehetõvé akarják tenni eggdrop futtatását, de nem akarják, hogy mindegyik külön fordítson egyet forráskódból. Esetedben szerintem jobban járnál ha fordítanál egy sajátot a homeodba forráskódból. Persze nem kötelezõ.
      Ha maradsz a csomagnál akkor pedig a saját könyvtáradban helyezz el bárhol egy config fájlt és indítsd így: „eggdrop -m /home/kilincs/eggdrop.conf”.

      Egy példa configot mellékeltem, de légyszíves nézd át rendesen. Például scriptek jó részét töröld ki, mert a te gépeden azok nem elérhetõk, amik nálam.
      Bocs. Nem megy a csatolás, ahogy látom.
      Link: http://aty.tx.hu/conf/csipesz.conf

      Hozzászólás: Eggdrop #2014191
      aty
      Felhasználó

        A saját könyvtáradban kellene létrehozni. Hogy a debian csomagban miért nem volt azt viszont nem értem.

        Hozzászólás: Nem tudok áttérni Windowsról Linuxra #2013816
        aty
        Felhasználó
          Hozzászólás: Nem tudok áttérni Windowsról Linuxra #2013798
          aty
          Felhasználó

            aki nemtudja mi az az mc, az jatsszon inkabb azzal, ami egyidos vele.
            [align=right][snapback]131402[/snapback][/align]

            Miért kéne minden usernek ismernie az mct? Nem számítanak ma már felhasználóbarátnak ezek a gui nélküli file managerek.

            Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962090
            aty
            Felhasználó
              Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962084
              aty
              Felhasználó
                Hozzászólás: Javaslatok #1967593
                aty
                Felhasználó

                  Már mi is széjjel offultunk itt mindent, de ez már túl sok lesz ide… XAxisMapping helyett szerintem ZAxisMapping van… ez egy javaslat volt.

                  Hozzászólás: SuSE Linux 9.2 és a Router #2013430
                  aty
                  Felhasználó

                    Szuper.
                    A link helyesen különben: http://www.novell.com/documentation/nld/nl…wg.html#bsu19ui
                    Elrontottam, bocs.

                    Hozzászólás: SuSE Linux 9.2 és a Router #2013428
                    aty
                    Felhasználó

                      http://www.novell.com/documentation/nld/in…wg.html#bstg4yj
                      „If you are using DHCP to get an IP address, specify whether to get a hostname via DHCP or to set name servers and searched domains via DHCP.”

                      Hozzászólás: SuSE Linux 9.2 és a Router #2013426
                      aty
                      Felhasználó

                        Konklúzió: a dns beállításod hibás. A dhcp szerver nem tudom miért nem küldte el.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 1,776