Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az xorg.conf nem futtatható állomány, hanem egy szöveges konfigfájl.
Szerkesztésére használd az mcedit vagy a nano nevû programot.Milyen betûtípust használna Win alatt?
Másold át a windowsfont könyvtárát szerintem, ha eddig nem tetted volna, és van Windowsod.aty ajánlotta hogy forgó cucc ne legyen és nagyon okosan
[align=right][snapback]129981[/snapback][/align]xcut volt okos, nem én. A dicséret õt illeti :rolleyes:
/bin/sh: cc: command not found
A kutya itt van elásva jelentem.
Gcc csomag fenn van?XP professional 🙂 fut rajta. fotózom és küldöm.
[align=right][snapback]129894[/snapback][/align]A Nonoo-féle megvalósításon ha jól láttam Freedos futott.
Huh, bocs, picit pontatlanul fogalmaztam. Az összes programról szeretnék egyszerre méretinfot, hogy kiszûrhessem a nagy csomagokat. Tehát pl. a dpkg -l táblázatában jó lenne egy „size” sor is.
Kpackageben van lehetõség méret szerint rendezni, ezért reménykedek, hogy parancssorban is lehet valahogy.OFF
libqt-mt nem egy másik csomag? Legalábbis Debian alatt, úgy látom, hogy az. Slackware alatt viszont nem emlékszem arra, hogy ilyen csomagot kellett volna telepítenem. Ha jól emlékszem, Operából van olyan kiadás is amiben ezeket a libraryket linkelték.
„Standard boot floppy” kellene gondolom.
Ezt elnéztem. Ezt hiányolta talán: ftp://ftp.uni-kl.de/pub/linux/suse/i386/9…17-2.1.i586.rpm
Vagy a „download floppy image” is biztató. Bocs, de határozatlan vagyok. Egy suses majd elmondja mit kell csinálni. -
SzerzőBejegyzés