aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE #2011647
    aty
    Felhasználó

      Az xorg.conf nem futtatható állomány, hanem egy szöveges konfigfájl.
      Szerkesztésére használd az mcedit vagy a nano nevû programot.

      Hozzászólás: wine menükarakterek #2012718
      aty
      Felhasználó

        Milyen betûtípust használna Win alatt?
        Másold át a windowsfont könyvtárát szerintem, ha eddig nem tetted volna, és van Windowsod.

        Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985237
        aty
        Felhasználó
          Hozzászólás: Pc-t a kocsiba! #2012320
          aty
          Felhasználó

            aty ajánlotta hogy forgó cucc ne legyen és nagyon okosan
            [align=right][snapback]129981[/snapback][/align]

            xcut volt okos, nem én. A dicséret õt illeti :rolleyes:

            Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985233
            aty
            Felhasználó

              /bin/sh: cc: command not found
              A kutya itt van elásva jelentem.
              Gcc csomag fenn van?

              Hozzászólás: Pc-t a kocsiba! #2012316
              aty
              Felhasználó

                XP professional  🙂 fut rajta. fotózom és küldöm.
                [align=right][snapback]129894[/snapback][/align]

                A Nonoo-féle megvalósításon ha jól láttam Freedos futott.

                Hozzászólás: .deb csomagok mérete #2012619
                aty
                Felhasználó

                  Huh, bocs, picit pontatlanul fogalmaztam. Az összes programról szeretnék egyszerre méretinfot, hogy kiszûrhessem a nagy csomagokat. Tehát pl. a dpkg -l táblázatában jó lenne egy „size” sor is.
                  Kpackageben van lehetõség méret szerint rendezni, ezért reménykedek, hogy parancssorban is lehet valahogy.

                  Hozzászólás: bináris futtatása – avagy megkövezés #2012588
                  aty
                  Felhasználó

                    OFF

                    Hozzászólás: Slackware Linux 10.1 #2001548
                    aty
                    Felhasználó

                      libqt-mt nem egy másik csomag? Legalábbis Debian alatt, úgy látom, hogy az. Slackware alatt viszont nem emlékszem arra, hogy ilyen csomagot kellett volna telepítenem. Ha jól emlékszem, Operából van olyan kiadás is amiben ezeket a libraryket linkelték.

                      Hozzászólás: BOOT #2012440
                      aty
                      Felhasználó

                        „Standard boot floppy” kellene gondolom.
                        Ezt elnéztem. Ezt hiányolta talán: ftp://ftp.uni-kl.de/pub/linux/suse/i386/9…17-2.1.i586.rpm
                        Vagy a „download floppy image” is biztató. Bocs, de határozatlan vagyok. Egy suses majd elmondja mit kell csinálni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,041-1,050 / 1,776