Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Milyen menüpontokat ad a bootfloppy? Nincsen „Boot from harddisk” „Boot installed system” vagy hasonló?
Imaget nem kellene saját magán keresgélni, mivel a merevlemezrõl kellene bootolnia.Ebben az ifes szerkezetben nem látok logikát.
Egy adott mintát keresel. De e szerkezet alapján az egész sort be kéne gépelned ahhoz, hogy a program visszajelezze azt, amit begépeltél, ha a sorok között volt.# a free version (limited to 14.4Kbps data), available at no cost. Please use it to test if your hardware is compatible.
# a full version (with 56K and FAX), available for a modest price.Hát az ilyentõl hányok. Pénzért drivert.
A helyzetet csak fokozza, hogy az árából már külsõ modemet lehet venni. :unsure:Többször nem írom le…
„lspci” parancs kimenetét másold be, úgy lesz egyszerûbb…
Elég ha a modemre vonatkozó részt leírod papírra addig, ha nem tudsz másolni a netkapcsolattal rendelkezõ rendszer és a Linux között.
De ha megvan már a chipset típusa így, akkor rögtön írd is be googlebe. Mert mi is csak annyit tudunk vele csinálni, hogy oda begépeljük és kutatunk picit a kedvedért.
[align=right][snapback]129136[/snapback][/align]Talán kitalálható, hogy az lspci parancsért azért könyörgünk, hogy a chipset típusa meglegyen.
/etc/hosts fájlban van „127.0.0.1 localhost” sor?
A szabályos kifejezés új sorra $^ azt hiszem. Vagy nem erre van szükséged?
cuttal meg le lehet vágni a fölösleges részeket.Nincs elõttem sajnos Gnome.
Nautilus/Konqueror/egyéb?
A SuSE 9.1 megjelenésének idején volt egy kernelhiba(?), ami miatt a telepítés után a gépen nem indult el az elõtte jól mûködõ XP.
Emlékeim szerint a BIOS-ban a vinyó LBA módja környékén kavart el valamit.
A megoldás akkor egy Mandrake fórumra hivatkozott, mert ott is elõjött ugyanez a hiba.
[align=right][snapback]129430[/snapback][/align]Nekem is rémlik ilyesmi. Sõt ebbõl volt szenzációhajhász hír is néhány portálon – „A Suse Linux tönkreteszi a Windowst” stb. szalagcímekkel.
De itt azt nem értem hogy miért problémázik a hal.dllen. 🙁 -
SzerzőBejegyzés