aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BOOT #2012438
    aty
    Felhasználó

      Milyen menüpontokat ad a bootfloppy? Nincsen „Boot from harddisk” „Boot installed system” vagy hasonló?
      Imaget nem kellene saját magán keresgélni, mivel a merevlemezrõl kellene bootolnia.

      Hozzászólás: Héjprogramozás #2000991
      aty
      Felhasználó

        Ebben az ifes szerkezetben nem látok logikát.
        Egy adott mintát keresel. De e szerkezet alapján az egész sort be kéne gépelned ahhoz, hogy a program visszajelezze azt, amit begépeltél, ha a sorok között volt.

        Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985226
        aty
        Felhasználó

          # a free version (limited to 14.4Kbps data), available at no cost. Please use it to test if your hardware is compatible.
          # a full version (with 56K and FAX), available for a modest price.

          Hát az ilyentõl hányok. Pénzért drivert.
          A helyzetet csak fokozza, hogy az árából már külsõ modemet lehet venni. :unsure:

          Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985222
          aty
          Felhasználó

            Többször nem írom le…

            „lspci” parancs kimenetét másold be, úgy lesz egyszerûbb…
            Elég ha a modemre vonatkozó részt leírod papírra addig, ha nem tudsz másolni a netkapcsolattal rendelkezõ rendszer és a Linux között.
            De ha megvan már a chipset típusa így, akkor rögtön írd is be googlebe. Mert mi is csak annyit tudunk vele csinálni, hogy oda begépeljük és kutatunk picit a kedvedért.
            [align=right][snapback]129136[/snapback][/align]

            Talán kitalálható, hogy az lspci parancsért azért könyörgünk, hogy a chipset típusa meglegyen.

            Hozzászólás: Postfix+Localhost hiba #2012543
            aty
            Felhasználó

              /etc/hosts fájlban van „127.0.0.1 localhost” sor?

              Hozzászólás: Egy karakter beolvasása/tesztelése #2011407
              aty
              Felhasználó

                A szabályos kifejezés új sorra $^ azt hiszem. Vagy nem erre van szükséged?
                cuttal meg le lehet vágni a fölösleges részeket.

                Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985215
                aty
                Felhasználó

                  Nincs elõttem sajnos Gnome.

                  Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985213
                  aty
                  Felhasználó

                    Nautilus/Konqueror/egyéb?

                    Hozzászólás: BOOT #2012432
                    aty
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: BOOT #2012424
                      aty
                      Felhasználó

                        A SuSE 9.1 megjelenésének idején volt egy kernelhiba(?), ami miatt a telepítés után a gépen nem indult el az elõtte jól mûködõ XP.
                        Emlékeim szerint a BIOS-ban a vinyó LBA módja környékén kavart el valamit.
                        A megoldás akkor egy Mandrake fórumra hivatkozott, mert ott is elõjött ugyanez a hiba.
                        [align=right][snapback]129430[/snapback][/align]

                        Nekem is rémlik ilyesmi. Sõt ebbõl volt szenzációhajhász hír is néhány portálon – „A Suse Linux tönkreteszi a Windowst” stb. szalagcímekkel.
                        De itt azt nem értem hogy miért problémázik a hal.dllen. 🙁

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,051-1,060 / 1,776