Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hát ideiglenesen, ha van még floppy-meghajtód, akkor szerintem csinálj egy bootdisket Yast segítségével és arról bootold a Linuxot. A Windows bootmanagerét pedig állítsd vissza a win telepítõ cd javítókonzoljából fixmbr paranccsal.
A grub az primary master (hd0,x) lemezre hivatkozik, az fdisk meg hdc-t (hd2,x) lát.
[align=right][snapback]129422[/snapback][/align]A grub nem így számol. A gépben talált elsõ winchestert jelöli 0-val, ez esetben a hdct.
A Suse elindul különben ugye?
A VLC is jó ilyenekre, nem? Valaki próbálta már Linux alatt?
Ha még fenn sincs az X:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Debian_de…C3%A1sa#Desktop„lspci” parancs kimenetét másold be, úgy lesz egyszerûbb…
Elég ha a modemre vonatkozó részt leírod papírra addig, ha nem tudsz másolni a netkapcsolattal rendelkezõ rendszer és a Linux között.
De ha megvan már a chipset típusa így, akkor rögtön írd is be googlebe. Mert mi is csak annyit tudunk vele csinálni, hogy oda begépeljük és kutatunk picit a kedvedért.Debian alatt pl. az xutils csomag része az xmkmf.
Hy!
Beépített DeskPorte modemem van, de a SuSE 9.2 nem ismeri fel…Mit tegyek?
[align=right][snapback]128955[/snapback][/align]Chipsetet mondjad inkább légyszíves. Vagy keress rá a googlen a chipsetre rögtön. Túl sok reményt ne fûzz hozzá. Legócskább hardverek ezek a winmodemek.
Az Easy Connectet használnám, de a kapcsolat felépítése után fél perc múlva már bolik is a kapcsolat újra és újra, valahányszor kapcsolódom.
[align=right][snapback]128962[/snapback][/align]/etc/ppp/options fájlban:
#lcp-echo-failure 4
Ez legyen kikommentezve.
R600hoz létezik különben script is: http://portal.fsn.hu/modules.php?name=News…rticle&sid=1311 -
SzerzőBejegyzés