aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: BOOT #2012423
    aty
    Felhasználó

      Hát ideiglenesen, ha van még floppy-meghajtód, akkor szerintem csinálj egy bootdisket Yast segítségével és arról bootold a Linuxot. A Windows bootmanagerét pedig állítsd vissza a win telepítõ cd javítókonzoljából fixmbr paranccsal.

      Hozzászólás: BOOT #2012420
      aty
      Felhasználó

        A grub az primary master (hd0,x) lemezre hivatkozik, az fdisk meg hdc-t (hd2,x) lát.
        [align=right][snapback]129422[/snapback][/align]

        A grub nem így számol. A gépben talált elsõ winchestert jelöli 0-val, ez esetben a hdct.

        A Suse elindul különben ugye?

        Hozzászólás: Online TV #1981411
        aty
        Felhasználó

          A VLC is jó ilyenekre, nem? Valaki próbálta már Linux alatt?

          Hozzászólás: A telepítés után konzol??? Mit tegyek? #2012390
          aty
          Felhasználó
            Hozzászólás: Pc-t a kocsiba! #2012300
            aty
            Felhasználó

              Erre gondolsz? Kicsit hibás az oldal.
              Sõt teljesen. 🙁 De a leírás még elérhetõ.

              Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003327
              aty
              Felhasználó
                Hozzászólás: Live CD-k #2012286
                aty
                Felhasználó

                  Itt van egy scriptgyûjtemény live cdk készítéséhez.

                  Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985203
                  aty
                  Felhasználó

                    „lspci” parancs kimenetét másold be, úgy lesz egyszerûbb…
                    Elég ha a modemre vonatkozó részt leírod papírra addig, ha nem tudsz másolni a netkapcsolattal rendelkezõ rendszer és a Linux között.
                    De ha megvan már a chipset típusa így, akkor rögtön írd is be googlebe. Mert mi is csak annyit tudunk vele csinálni, hogy oda begépeljük és kutatunk picit a kedvedért.

                    Hozzászólás: telepítési probléma (xmkmf) #2012278
                    aty
                    Felhasználó

                      Debian alatt pl. az xutils csomag része az xmkmf.

                      Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985200
                      aty
                      Felhasználó

                        Hy!
                        Beépített DeskPorte modemem van, de a SuSE 9.2 nem ismeri fel…Mit tegyek?
                        [align=right][snapback]128955[/snapback][/align]

                        Chipsetet mondjad inkább légyszíves. Vagy keress rá a googlen a chipsetre rögtön. Túl sok reményt ne fûzz hozzá. Legócskább hardverek ezek a winmodemek.

                        Az Easy Connectet használnám, de a kapcsolat felépítése után fél perc múlva már bolik is a kapcsolat újra és újra, valahányszor kapcsolódom.
                        [align=right][snapback]128962[/snapback][/align]

                        /etc/ppp/options fájlban:
                        #lcp-echo-failure 4
                        Ez legyen kikommentezve.
                        R600hoz létezik különben script is: http://portal.fsn.hu/modules.php?name=News…rticle&sid=1311

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,061-1,070 / 1,776