aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007968
    aty
    Felhasználó

      Nagyon félreérthetõ voltam, bocs.
      Az /etc/X11/XF86Config-4 tartalma érdekelne.

      Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007965
      aty
      Felhasználó

        Egy configot mellékelnél?
        Screen és Layout section rendben vannak biztosan?

        Hozzászólás: uptime #1983235
        aty
        Felhasználó

          aty:
          „”
          http://en.wikipedia.org/wiki/Dave_Cutler
          [align=right][snapback]124630[/snapback][/align]

          Ahogy kiveszem az életrajzból a srác Microsoftos. Máshol és máson is dolgozott, de ettõl még a cég alkalmazottjaként fejlesztette az NT kernelt.
          „Cutler left Digital and joined Microsoft in 1988 and became co-leader of the team that developed Windows NT. „

          Hozzászólás: Linux, internet, wlan, videotelefon #2006410
          aty
          Felhasználó

            Ez eddig ok, kösz.
            Mondana valaki konkrét kártya típusokat és tapasztalatokat is ilyen chipsettel, amit itthon vásárolt?

            Hozzászólás: Linux, internet, wlan, videotelefon #2006408
            aty
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Mely PCI és PCMCIA WLAN-kártyáknak van nyílt forráskódú drivere, amit a Linux kernel is tartalmaz?

              │  STRIP (Metricom starmode radio IP) (NEW)                      │ │
                │ │—  Wireless 802.11b ISA/PCI cards support                        │ │
                │ │  Hermes chipset 802.11b support (Orinoco/Prism2/Symbol) (NEW)  │ │
                │ │  Atmel at76c50x chipset  802.11b support (NEW)                  │ │
                │ │—  Prism GT/Duette 802.11(a/b/g) PCI/Cardbus support              │ │
                │ │  Intersil Prism GT/Duette/Indigo PCI/Cardbus (NEW)

              Ilyeneket chipsetekkel például még nem találkoztam egyik Magyarországon kapható kártyánál se. Valaki tudna konkrét kártyatípusokkal szolgálni, amelyek Linux alatt zökkenõmentesen mennek?

              Hozzászólás: Linux régi laptopra #2010276
              aty
              Felhasználó

                1. http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?showtopic=12974
                2. Ilyen gépre nem való Linux és Openoffice. OOo még egy mai gépen is rettenetes lassú tud lenni.

                Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985189
                aty
                Felhasználó

                  OKé ,de ha sima LCD-t választok, nincs olyan érték, amely nem egyezik meg az eredeti PHILIPS Linux Driverélve, és ami miatt gond lehet a TFT-vel?
                  [align=right][snapback]126054[/snapback][/align]

                  Mi az a monitor driver? :blink:

                  Hozzászólás: Javaslatok #1967572
                  aty
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Felhasználói jogok ill. csoport jogok #2009694
                    aty
                    Felhasználó

                      Tényleg, hogy lehet a felhasználót bezárni a könyvtárába? Szerintem csak chroottal sajnos.
                      Más: Linux alatt sajnos egy fájlnak több tulaja csak ext3 extended attributes segítségével lehet, ez meg sajnos nem éppen elterjedt. Ez is egy terület, ahol még óriási fejlõdésre van szükség.

                      Hozzászólás: kde xp #2009699
                      aty
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,081-1,090 / 1,776