Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sajnos nincs ATI kártyám, de ezt az oldalt szokták ajánlani:
http://www.rage3d.com/content/articles/ati…000000000000000Thx, de közben már megtaláltam és fel is raktam freenodera.
Ellenben ircnet tényleg jobb lenne, ez a freenode nagyon kiesik, és tényleg csak kockulni járnak erre a hálóra:))Baru: és még nem is szavaztam!:D
iptables -A INPUT -p tcp –dport 5678 -j ACCEPT
Például ez az 5678as portodra érkezõ tcp csomagokat engedi be.Multiserver support van kvircben is:P
Különben mondom ircneten nem lett volna probléma a botnet részemrõl se, és nem sajnáltam volna. De majd kiderül mi lesz így freenodeon. Most egyelõre arra szeretnék rájönni, hogy hogyan is kell több hálózatot használni psybncben.Ez engem is érdekelne. :icon_eek:
Szerk: most látom a hírek közt. Freenode 🙁 Nah de multiserveres kliens ilenkor jól jön, majd megyek.
apropó robot: majd igyexem szerezni néhányat. Ha szerencsénk lesz, tudok hozni tv mûsort ismerõ botot 🙂 vagy horoszkópos bot kell? Esetleg sms-küldõ bot? 😀
kl223
[align=right][snapback]125031[/snapback][/align]Itt találsz tclscripteket. Horoszkóposat, és tv meg mozi mûsorosat is. Sõt volt sms is, de már nem megy. Mindegyikhez szükséges a czosoft.tcl bõvebb infókat majd ircen:P Egyébként akkor nem ircneten lesz a csati?:( Oda még lenne békés botnetem is, bár én se szeretem õket, de még mindig jobban mint a noticeolgatós hálózatokat:)
Kvircbõl sajnos kevés csomag készül. A 3.2ben már van ilen instant messenger szerû pop-up is. Forrásból elérhetõ, szerintem megér egy compilet.:) http://kvirc.net/?id=releases&platform=source
Grafikus IRC kliensnek a KVirc a legjobb akkor is:P
Jó kis cross-platformos, csodálatos képességekkel rendelkezõ, gyönyörû kliens.Majd létrejön a .wine könyvtár, ha indítasz valamit a winevel. Vagy így sem jött létre?
A Windowshoz elég volt fél év, és már „kenem, vágom”, jól rosszul. Igaz, a LINUXszal is tudok már DVD-t lejátszani.
[align=right][snapback]124557[/snapback][/align]DVD-lejátszás=kenés-vágás.. Ajjaj. Nem tudom mennyire kenheted vághatod a Wint. De tényleg nem a kattintgatásokra vagyunk kiváncsiak. Inkább arra, hogy mennyire ismered pl. a console alkalmazásokat. Nos?
Sima vncserver esetén:
~/.vnc/xstartup – itt szerkeszd bele, hogy startkde, startxfce stb. -
SzerzőBejegyzés