aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slacki10vsAti #2009469
    aty
    Felhasználó

      Sajnos nincs ATI kártyám, de ezt az oldalt szokták ajánlani:
      http://www.rage3d.com/content/articles/ati…000000000000000

      Hozzászólás: LinuxForum IRC #2008941
      aty
      Felhasználó

        Thx, de közben már megtaláltam és fel is raktam freenodera.
        Ellenben ircnet tényleg jobb lenne, ez a freenode nagyon kiesik, és tényleg csak kockulni járnak erre a hálóra:))

        Baru: és még nem is szavaztam!:D

        Hozzászólás: IPTABLES gondok! #2009347
        aty
        Felhasználó

          iptables -A INPUT -p tcp –dport 5678 -j ACCEPT
          Például ez az 5678as portodra érkezõ tcp csomagokat engedi be.

          Hozzászólás: LinuxForum IRC #2008936
          aty
          Felhasználó

            Multiserver support van kvircben is:P
            Különben mondom ircneten nem lett volna probléma a botnet részemrõl se, és nem sajnáltam volna. De majd kiderül mi lesz így freenodeon. Most egyelõre arra szeretnék rájönni, hogy hogyan is kell több hálózatot használni psybncben.

            Hozzászólás: LinuxForum IRC #2008932
            aty
            Felhasználó

              Ez engem is érdekelne. :icon_eek:

              Szerk: most látom a hírek közt. Freenode 🙁 Nah de multiserveres kliens ilenkor jól jön, majd megyek.

              Hozzászólás: LinuxForum IRC #2008929
              aty
              Felhasználó

                apropó robot: majd igyexem szerezni néhányat. Ha szerencsénk lesz, tudok hozni tv mûsort ismerõ botot 🙂 vagy horoszkópos bot kell? Esetleg sms-küldõ bot? 😀

                kl223
                [align=right][snapback]125031[/snapback][/align]

                Itt találsz tclscripteket. Horoszkóposat, és tv meg mozi mûsorosat is. Sõt volt sms is, de már nem megy. Mindegyikhez szükséges a czosoft.tcl bõvebb infókat majd ircen:P Egyébként akkor nem ircneten lesz a csati?:( Oda még lenne békés botnetem is, bár én se szeretem õket, de még mindig jobban mint a noticeolgatós hálózatokat:)

                Kvircbõl sajnos kevés csomag készül. A 3.2ben már van ilen instant messenger szerû pop-up is. Forrásból elérhetõ, szerintem megér egy compilet.:) http://kvirc.net/?id=releases&platform=source

                Hozzászólás: LinuxForum IRC #2008918
                aty
                Felhasználó

                  Grafikus IRC kliensnek a KVirc a legjobb akkor is:P
                  Jó kis cross-platformos, csodálatos képességekkel rendelkezõ, gyönyörû kliens.

                  Hozzászólás: Slacki&wine #2006674
                  aty
                  Felhasználó

                    Majd létrejön a .wine könyvtár, ha indítasz valamit a winevel. Vagy így sem jött létre?

                    Hozzászólás: #2008725
                    aty
                    Felhasználó

                      A Windowshoz elég volt fél év, és már „kenem, vágom”, jól rosszul. Igaz, a LINUXszal is tudok már DVD-t lejátszani.
                      [align=right][snapback]124557[/snapback][/align]

                      DVD-lejátszás=kenés-vágás.. Ajjaj. Nem tudom mennyire kenheted vághatod a Wint. De tényleg nem a kattintgatásokra vagyunk kiváncsiak. Inkább arra, hogy mennyire ismered pl. a console alkalmazásokat. Nos?

                      Hozzászólás: VNC-Server #2008097
                      aty
                      Felhasználó

                        Sima vncserver esetén:
                        ~/.vnc/xstartup – itt szerkeszd bele, hogy startkde, startxfce stb.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,091-1,100 / 1,776