aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967551
    aty
    Felhasználó

      Az avataroknak nem a letiltására gondoltam (mekkora balhé is lenne belõle:o)), hanem jobb lenne ha ide a szerverre töltenék fel.

      Hozzászólás: Javaslatok #1967549
      aty
      Felhasználó

        Lenne két javaslatom. A fórum mostanában nagyon lassú, és ehhez kapcsolódnának.
        Elsõ: meg kellene tiltani a felhasználóknak, hogy az avatarokat kintrõl linkeljék be, tényleg rettenesen idegesítõ, amíg a 10 szerverrõl összeszedi õket, amikor egy témát olvasok.
        A másik, hogy nagyon nagy divat az idézgetés, még indokolatlan esetekben is. 15-20 soros hozzászólást nem kellene idézgetni, ha topicnyitó hozzászólás, ill. pont elõttünk írták be. Egyrészt fölöslegesen terheli, és átláthatatlanná teszi a fórumot, a kis sávszélességû kapcsolattal rendelkezõ felhasználóknak pedig csak felesleges adatforgalmat generálunk. A moderátorok jelezhetnék a felhasználónak, vagy törölhetnék az ilen 15-20 soros fölösleges idézéseket.
        Remélem nem butaságok ezek az ötletek.

        Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005206
        aty
        Felhasználó

          Vector: azt hiszem bP screenshoton láttam, hogy a „K menünek” nem ikonja van, hanem egy szélesebb gomb. Ezt hogyan lehet megoldani? (Nem superkarambára lennék kiváncsi, az túl mesterkélt, meg képen úgy látszott hogy nem is karamba:))
          Elõre is kösz.

          Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005205
          aty
          Felhasználó

            Vector: azt hiszem bP screenshoton láttam, hogy a „K menünek” nem ikonja van, ha nem egy szélesebb gomb. Ezt hogyan lehet megoldani? (Nem superkarambára lennék kiváncsi, az túl mesterkélt, meg képen úgy látszott hogy nem is karamba:))
            Elõre is kösz.

            Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005204
            aty
            Felhasználó

              Ki mondta, hogy nincs rá lehetõség?

              Hozzászólás: irc szerver #2005407
              aty
              Felhasználó

                apt-cache search ircd
                apt-get install kedvenc_ircdm:)
                Milyen reg kellene? :lookround:

                Hozzászólás: NeroLinux #2006273
                aty
                Felhasználó

                  Suse Professionalokról már ne is beszéljünk..
                  Hm. Vmware kódot esetleg valaki?
                  …A szabad szoftver nem ezt jelenti!

                  Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005202
                  aty
                  Felhasználó

                    ha jól értem minden gépen egyesével kell beálítani azt a sok ikont , ablakstílust betüstilust

                    Ezen volt a hangsúly véleményem szerint. Ehhez hiányzik az egészséges környezet Linux alatt, és ezt hivatott egyszerûsíteni, a Gnome központi management szoftvere, amit belinkeltem már.

                    Hozzászólás: NeroLinux #2006271
                    aty
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: GUI telepítési probléma #2007962
                      aty
                      Felhasználó

                        apt-get install x-window-system-core
                        vagy: apt-get install kedvenc_ablakkezelod

                        De jobb, ha fellow írását rágod:P

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,101-1,110 / 1,776