Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Captive NTFS kiegészítéssel.
Vagy pedig FAT32vé alakítod, nem tudom lehet-e. De nem éri meg az 100%.Jah, hogy kérem egy fájlrendszer támogatás fejlesztéséhez egy operációs rendszerhez, még a cég engedélyét is ki kell kérni, hogy egyáltalán a fejlesztés elkezdõdhessen. Egyre szánalmasabbak a szememben.
Nem a Windows részeként kértem számon. Microsoft soha nem fejlesztene ilyet. 😛
Ellenben, ha már annyi kis segédprogram van az ext3 olvasásához, akkor a normális mountoláshoz és biztonságos, gyors írásához miért nincs.Mi lenne ha ez a program esetleg automata indulna a gép indításakor?
Hozz létre egy initscriptet neki, feltéve hogy nem grafikus.Reiser túl érzékeny a memória minõségére, vagy nem tudom mi baja volt neki a gépemmel – de ezt már ezerszer megemlítettem.
Ellenben nem értem, hogy miért nincs a mai napig olyan szoftver Windows alá, ami tökéletesen(!) írja és olvassa ezen fájlrendszereket(reiser/ext/xfs/jfs). Elvégre nem kell semmit sem visszafejteni, mint NTFSnél. Nem hiszem, hogy így kell bosszút állni vélt sérelmekért. :angry2:
ui: votl itt egy topic amiben az egyik user uhu/lcd-vel küzdött keress rá
[align=right][snapback]122341[/snapback][/align]A mai napig nem derült ki, hogy UHU alatt miért voltak szõrösek a betûk, illetve miért villant fel az elõzõ kifagyás, leállás képe hidegindítás után.
Suse, Slackware, Mandrake, Windows ment vele tökéletesen.Létezik egy „Linux ECDL” könyv. Pontos címére nem emlékszem, csak annyira, hogy Suse-specifikus. Ennek ellenére gondolom nem a Kofficet taglalja.
Közben megtaláltam, talán ez volt az: http://portal.fsn.hu/modules.php?name=Revi…owcontent&id=92
A minõségérõl majd valaki más nyilatkozik remélem.(olyankor is beleszól a külsõ kép, amikor pl. egy debian topicba lépek be, ahol semmi kép nincs? mert az is lassú…)
[align=right][snapback]122525[/snapback][/align]De az avatarok ott vannak, és sok felhasználó nem töltötte fel õket ide, inkább csak belinkelte õket. Ezen kellene változtatni.
4. Néhány program (pl. gtkam, OpenOffice.org, KDE fájlkezelõ) nem hajlandó a vezérlõközpontban beállított betûméreteket használni. Más programokkal (pl. Krusader, Konsole) nincs gond.
5. Bizonyos programok (pl. Vezérlõpult) fejlécében az ékezetes karakterek helyén krikszkraksz jelenik meg.
[align=right][snapback]122529[/snapback][/align]4. gtkam, Openoffice nem QT alkalmazások. A KDE vezérlõpultban pedig kizárólag ezen alkalmazások stílusát, betûtípusát, betûméretét állíthatod.
A Konqueror nem tudom miért nem megy, de szerintem van a beállításai között opció a betûtípusára. Annak ellenére hogy QTs alkalmazás.
5. Olyan betûtípust használj a fejlécben, ami tartalmazza az ékezetes magyar betûket is.Hogy érdekel mindenkit egy kis csalás.
Ha én elmondanám, hogy csalok dcn az egész open source közösség kinyírna. Mert valójában nem is csalok, csak kihasználom, amit az orrom elé raktak. :blush: -
SzerzőBejegyzés