Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
elhiheted már vagy 20-at meghallgattam de mikor megmondtam hogy nem excel-t meg word-t kell okatatni egyiksem értette mit lehet még…..
[align=right][snapback]122081[/snapback][/align]Azért vannak Zegen is szélesebb látókörû számítástechnika tanárok. Sõt van aki linuxos könyvet is írt 🙂 De a gimink honlapjának activexes menüjére nem tudok mit mondani. :blink:
Visszavonom a hozzászólásom, azt hittem kernelt forgattál és nem csomagból raktad.
Magadat tudod pingelni? ‘route’ parancs mit mond?Bejelölted az alapvetõ kernelelemeket a hálózati kommunikációhoz? TCP/IP protokoll támogatása, packet socket, unix domain sockets.
OK
Van valami fejlemény? Csaba mintha említett volna valami biztatót az egyik témában. Továbbra is rettenetes lassú nálam a fórum.
Fedorát nem fejlesztik?
[align=right][snapback]121537[/snapback][/align]Nem a Redhat mérnökei fejlesztik.
A Fedora egy közösség által fejlesztett OS az RH9 alapjairól indulva. Redhat a fejlesztésben, és a biztonsági javításokban se tesz sokat hozzá.
A Redhat nem fejleszt már desktop rendszert. Kilátástalannak ítélték a Linux helyzetét a desktop piacon. Kizárólag a vállalati szférára koncentrálnak most – ez az Enterprise vonal.1.) a windows is tud stabil lenni, ha ésszel bánik vele az ember…
[align=right][snapback]121360[/snapback][/align]Ezt decemberben még minden áron cáfolni akartad nekem.
usb-storage modul be van töltve?
Van scsi függõsége is.A leírás nekem nagyon redhatesnek tûnik. :unsure:
mint más linuxoknál.
[align=right][snapback]121265[/snapback][/align]A Freebsd nem az. A hup.hu az UNIX-portál, nem ez.
-
SzerzőBejegyzés