aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: melyik a „legiXPésebb” disztro? #2005185
    aty
    Felhasználó

      elhiheted már vagy 20-at meghallgattam de mikor megmondtam hogy nem excel-t meg word-t kell okatatni egyiksem értette mit lehet még…..
      [align=right][snapback]122081[/snapback][/align]

      Azért vannak Zegen is szélesebb látókörû számítástechnika tanárok. Sõt van aki linuxos könyvet is írt 🙂 De a gimink honlapjának activexes menüjére nem tudok mit mondani. :blink:

      Hozzászólás: Fedora kernelfrissités utánni bajok #2005344
      aty
      Felhasználó

        Visszavonom a hozzászólásom, azt hittem kernelt forgattál és nem csomagból raktad.
        Magadat tudod pingelni? ‘route’ parancs mit mond?

        Hozzászólás: Fedora kernelfrissités utánni bajok #2005340
        aty
        Felhasználó

          Bejelölted az alapvetõ kernelelemeket a hálózati kommunikációhoz? TCP/IP protokoll támogatása, packet socket, unix domain sockets.

          Hozzászólás: Red Hat Enterprise Linux 4 #2005083
          aty
          Felhasználó

            OK

            Hozzászólás: lassú a fórum!!! #2003308
            aty
            Felhasználó

              Van valami fejlemény? Csaba mintha említett volna valami biztatót az egyik témában. Továbbra is rettenetes lassú nálam a fórum.

              Hozzászólás: Red Hat Enterprise Linux 4 #2005081
              aty
              Felhasználó

                Fedorát nem fejlesztik?
                [align=right][snapback]121537[/snapback][/align]

                Nem a Redhat mérnökei fejlesztik.

                Hozzászólás: Red Hat Enterprise Linux 4 #2005079
                aty
                Felhasználó

                  A Fedora egy közösség által fejlesztett OS az RH9 alapjairól indulva. Redhat a fejlesztésben, és a biztonsági javításokban se tesz sokat hozzá.
                  A Redhat nem fejleszt már desktop rendszert. Kilátástalannak ítélték a Linux helyzetét a desktop piacon. Kizárólag a vállalati szférára koncentrálnak most – ez az Enterprise vonal.

                  Hozzászólás: Terjesszük a Linuxot! #2001872
                  aty
                  Felhasználó

                    1.) a windows is tud stabil lenni, ha ésszel bánik vele az ember…
                    [align=right][snapback]121360[/snapback][/align]

                    Ezt decemberben még minden áron cáfolni akartad nekem.

                    Hozzászólás: usb pendrive – most akkor hogy is kell? #2005005
                    aty
                    Felhasználó

                      usb-storage modul be van töltve?
                      Van scsi függõsége is.

                      A leírás nekem nagyon redhatesnek tûnik. :unsure:

                      Hozzászólás: FreeBSD #2004903
                      aty
                      Felhasználó

                        mint más linuxoknál.
                        [align=right][snapback]121265[/snapback][/align]

                        A Freebsd nem az. A hup.hu az UNIX-portál, nem ez.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,131-1,140 / 1,776