Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Corel Linux még pont így mûködött. Létrehozott egy image fájlt a FAT partíción és a boot managere onnét töltötte be.
Kössz mindenkinek maradt a mount-olás :
Be mount-olom amegosztott könyvtárat átmásolom a tartalmát dátummal létrehozott mappába majd umount (egy script segítségével). Még az nincs megoldva hogyan töröljem az egy hétnél régebbi könyvtárakat ha valaki még tudna erremegoldást írjon köszi: Pt 😀
[align=right][snapback]121045[/snapback][/align]Csinálsz scriptet, ami a dátumból visszaszámol majd törli a megfelelõ könyvtárat. Crontabbal automatizálod.
5.) a tanároknak ki van adva egy tanterv, amit tanítaniuk KELL. abban pedig word meg excel van, és nem szövegszerkesztés és táblázatkezelés…
[align=right][snapback]120797[/snapback][/align]Tudtommal az érettségire készítenek fel, az érettségi követelményrendszerben pedig nem látom ezeket az MS-specifikus dolgokat.
Tudja az általa tanult szövegszerkesztõ programot indítani.
Ismerje a szövegszerkesztõ kezelõfelületét.u.i.: „A teljes anyag letöltése MS Word formátumban” – ez rontja kicsit az összképet :angry:
Sokan panaszkodtak rá, hogy Suse alatt a kernel cseréje nem egyszerû – nekem se sikerült anno. De a Suse is kiadja az általa módosítgatott kernelforrást, ebbõl célszerû leforgatni egyet a masinádra, minden valószínûség szerint mûködni is fog.
A .deb csomagokban van egy INFO nevû fájl, ebben megtalálod a szükséges infokat, ha az UHU csomagokat is megfelelõen készítették el.
http://apro.mogyoro.hu/
Azt hiszem van miskolci boltjuk is. Rossz monitort nem tudom mennyire keresnek, de a régi mûködõ cuccok érdekelhetik õket. Több secondhand cuccal nagy mennyiségben foglalkozó számtech boltot sajnos nem ismerek.Még valami. Közel van hozzátok a román határ. Lomtalanítással nem szokták elvinni a régi gépeket? Itt Ausztriából hordták anno a régi hardvereket zsák számra. Tehát a helyzet hasonló lehet, csak most Mo. a gazdag fél. 🙂
Hálózatban vannak gondolom a gépek.
Primitív de hatásos megoldás: osszd meg a könyvtárat Windows alatt, amelynek tartalmát menteni szeretnéd. Smbfsként mountold be Linux alatt ezt a megosztott könyvtárat. Majd írj egy scriptet, ami ezt a könyvtárat lementi, esetleg tömöríti, ellátja dátummal a tömörített fájlt stb. Idõzítésre pedig ott a cron.hourly, cron.daily.Egyszer tõletek kapok szívinfarktust.
Van egy lezárt levél az ügyvédemnél, amit ebben az esetben felbonthat.
[align=right][snapback]119511[/snapback][/align]Bocs, de ez a kifejezés rám ragadt.
Nekem is nvidiám van és nekem sem megy a framebuffer.
[align=right][snapback]119506[/snapback][/align]Vesa meghajtással tökéletesen megy Nvidia kártyával is.
Szerintem az „nv” driverrel az életben nem fog menni a tv. Kiforratlan driver sajnos.
Inkább azt próbáld meg kideríteni, hogy a gyári „nvidia” driver miért nem megy. Követted a leírását? Például a ” Load „dri”” sort kikommentelted, amikor az „nvidia” drivert használtad? Hibaüzenet mi volt? Indítsd mélyterminálról az Xet és nézd meg. -
SzerzőBejegyzés