aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Iptables-config webes felületen #2001265
    aty
    Felhasználó

      Sajnos most pont az lenne a lényeg, hogy platformfüggetlenül, könnyedén lehessen állítgatni a tûzfalszabályokat.
      Linuxbazison nem sikerült találnom semmit se.
      Különben milyen normális webadmin felületek vannak? Webmin minden modulja használhatatlan kategóriába tartozik. Ebbe is ilyen nagy lenne még a lemaradás?

      Hozzászólás: Milyen VGA-ra van kiélezve az UHU? #2000858
      aty
      Felhasználó

        Matrox, 3dfx, SIS kártyák szerintem maximum. Matroxok jó drágák, ahhoz képest, hogy 2-3 éves példányokról van szó. 3dfx a múlté. Sisrõl meg nem tudok semmit.

        Hozzászólás: Slackware és az xp #2000664
        aty
        Felhasználó

          liloconfig esetleg?
          Slackware Book

          Hozzászólás: FreeSBIE-pen (oprendszer pendrivera) #2000385
          aty
          Felhasználó

            Vagy letöltöd a CD változatát és otthon arról megcsinálod pendrivera.
            Vagy kipróbálod a SLAXet. 180MBos Linux live cd – pendrivera írható link

            Hozzászólás: Automatikus GUI login, login manager nélkül #1999137
            aty
            Felhasználó

              Ah köszönöm. 🙂
              Túl általános hibaüzenetnek hittem ahhoz, hogy a google segítsen.
              Xserver-commont anybodyra állítva már remélem menni fog.

              Hozzászólás: xfce 4.2 panel gond #1999998
              aty
              Felhasználó

                (xfce4-panel:22019): Gtk-CRITICAL **: file gtkcontainer.c: line 985 (gtk_container_remove): assertion `GTK_IS_WIDGET (widget)’ failed
                (xfce4-panel:22055): Gtk-CRITICAL **: file gtkcontainer.c: line 985 (gtk_container_remove): assertion `GTK_IS_WIDGET (widget)’ failed

                Ennnyit találtam a vnc logjában, ami rá vonatkozik esetleg.

                Hozzászólás: xfce 4.2 panel gond #1999996
                aty
                Felhasználó

                  Ugyanaz a problémám mint Zolának, csak nekem kizárólag VNC használata esetén jön elõ. Az os-worksös apt forrásból raktam fel.
                  Ideiglenesen úgy tûnt, hogy sikerült megoldani, de hiába helyezem el a .vnc könyvtár xstartup scriptjében az „xfce4-panel &” sort, már nem hajtja végre.

                  Hozzászólás: #2000150
                  aty
                  Felhasználó

                    ez azért egy kicsit túlzás….. bizony történhet és ha történik nagy gáz van
                    [align=right][snapback]114753[/snapback][/align]

                    Ha az idézetet folytattad volna, akkor ott volt, hogy „általában”.
                    Másrészt mint látom ext2et használ Gyuszk, ennél bizony történhet gond, mivel nem naplózó fs.

                    Hozzászólás: #2000148
                    aty
                    Felhasználó

                      A lock fájlt kellett volna csak töröln a Firefox default könyvtárából. Semmi baj nem történt magyarán azért, mert áramszünet volt, és nem is történhet a naplózó fájlrendszerek miatt, mivel általában tökéletesen visszaállítják a fájlrendszer legutóbbi állapotát. Most ez neked nem jött jól, mivel a lock fájlt is visszaállította.

                      aty
                      Felhasználó

                        Kösz, végre tisztán látok 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,161-1,170 / 1,776