Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sajnos most pont az lenne a lényeg, hogy platformfüggetlenül, könnyedén lehessen állítgatni a tûzfalszabályokat.
Linuxbazison nem sikerült találnom semmit se.
Különben milyen normális webadmin felületek vannak? Webmin minden modulja használhatatlan kategóriába tartozik. Ebbe is ilyen nagy lenne még a lemaradás?Matrox, 3dfx, SIS kártyák szerintem maximum. Matroxok jó drágák, ahhoz képest, hogy 2-3 éves példányokról van szó. 3dfx a múlté. Sisrõl meg nem tudok semmit.
liloconfig esetleg?
Slackware BookVagy letöltöd a CD változatát és otthon arról megcsinálod pendrivera.
Vagy kipróbálod a SLAXet. 180MBos Linux live cd – pendrivera írható linkAh köszönöm. 🙂
Túl általános hibaüzenetnek hittem ahhoz, hogy a google segítsen.
Xserver-commont anybodyra állítva már remélem menni fog.(xfce4-panel:22019): Gtk-CRITICAL **: file gtkcontainer.c: line 985 (gtk_container_remove): assertion `GTK_IS_WIDGET (widget)’ failed
(xfce4-panel:22055): Gtk-CRITICAL **: file gtkcontainer.c: line 985 (gtk_container_remove): assertion `GTK_IS_WIDGET (widget)’ failedEnnnyit találtam a vnc logjában, ami rá vonatkozik esetleg.
Ugyanaz a problémám mint Zolának, csak nekem kizárólag VNC használata esetén jön elõ. Az os-worksös apt forrásból raktam fel.
Ideiglenesen úgy tûnt, hogy sikerült megoldani, de hiába helyezem el a .vnc könyvtár xstartup scriptjében az „xfce4-panel &” sort, már nem hajtja végre.ez azért egy kicsit túlzás….. bizony történhet és ha történik nagy gáz van
[align=right][snapback]114753[/snapback][/align]Ha az idézetet folytattad volna, akkor ott volt, hogy „általában”.
Másrészt mint látom ext2et használ Gyuszk, ennél bizony történhet gond, mivel nem naplózó fs.A lock fájlt kellett volna csak töröln a Firefox default könyvtárából. Semmi baj nem történt magyarán azért, mert áramszünet volt, és nem is történhet a naplózó fájlrendszerek miatt, mivel általában tökéletesen visszaállítják a fájlrendszer legutóbbi állapotát. Most ez neked nem jött jól, mivel a lock fájlt is visszaállította.
Kösz, végre tisztán látok 🙂
-
SzerzőBejegyzés