Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Most már azért is kiváncsi vagyok, az init 1 véletlenül nem single user mode? Amikor nem kell semmi jelszó, chroot, ide-oda mountolgatás, nincs szükség live cdre, „rescue módra” satöbbire.
Vagy mi az az egyes futási szint? Kezdek elbizonytalanodni. Valaki pls.CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CHTTP: HOST : ‘-server-:80’
CHTTP: URL : ‘/update.xml’
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…
CallBack failed (state)…Több ezer soron keresztül ez van a logban. :angry:
Sokan részesítik elõnyben a ReiserFSt, de nálam eddig csak probléma volt belõle.
Ha a ReiserFSes partícióról hosszabb ideig olvastam valamit (filmet néztem, zenét hallgattam), akkor csontra fagyott a rendszer.
Amióta EXT3at használok ilyen gondom nincs. Valószínûleg a memória nem tetszett a Reiserfsnek, esetleg az ide vezérlõ, nem tudom. De ilyen többször elõfordult különbözõ disztribekkel, különbözõ kernelekkel, így dobtam egy jó idõre ezt az FSt.Xvnc
Konkrétabban a process listbõl kimásolva:
dc 2254 5.9 11.4 23952 18240 pts/1 S 16:26 10:05 Xvnc :1 -desktop medvesajt:1 (dc) -httpd /usr/share/vnc-java -auth /home/dc/.Xauthority -geometry 1024×768 -depth 16 -rfbwait 30000 -rfbauth /home/dc/.vnc/passwd -rfbport 5901 -pn -fp /var/lib/defoma/x-ttcidfont-conf.d/dirs/CID,/var/lib/defoma/x-ttcidfont-conf.d/dirs/TrueType,/usr/lib/X11/fonts/misc,/usr/lib/X11/fonts/100dpi/:unscaled,/usr/lib/X11/fonts/75dpi/:unscaled,/usr/lib/X11/fonts/Type1,/usr/lib/X11/fonts/CID,/usr/lib/X11/fonts/Speedo,/usr/lib/X11/fonts/100dpi,/usr/lib/X11/fonts/75dpi -co /usr/X11R6/lib/X11/rgb
De azt nem értem, hogy miért csak hosszútávon jön elõ a probléma.
Más process nem fogja. Illetve már csináltam olyat, hogy minden Xes alkalmazást, és az xfce-sessiont is kilõttem, de továbbra is 100on maradt a cpu load. Közben nem csatlakozott rá kliens sem.Elvesztettem a root jelszót! 😮 🙁 😮 :crazy:
Hogyan lehet visszaállítani a root jelszót anélkül. hogy újra kéne telepítenem a rendszert?
[align=right][snapback]113708[/snapback][/align]Single user mode?
Nah második probléma megoldva.
xfce-sessionnal indítva az xfcet nem mûködik, de ha startxfce4et használok, akkor az utána kiadott xfce4-panel parancs végrehajtódik.Most hülye kérdés: A visszadobott parancs „su – internet -c startx &” volt.
[align=right][snapback]113463[/snapback][/align]Kötõjel az véletlenül került oda, már-már megszokásból. De a helyzet kötõjel nélkül is változatlan. Nem indul el.
Valaki kipróbálná egy sargeos gépen init scriptbõl? Mert nem tudom már mi lehet itt a gond.Ui: Ez egy 90Mhz-es pentium 64Mb ram, meg egy olyan 8x-os cd-rom amit se az uhu se a mandrake boot lemeze nem ismert fel.
[align=right][snapback]113525[/snapback][/align]Ez nem is rossz gép. A memória még sok is. Akár Slackware 10et is felrakhatod rá valami könnyed ablakkezelõvel.
CD-Romot hogy nem ismerte fel? Szerintem csak szimplán nem tud bootolni CDrõl a gép.Options Indexes
?
Meg hozd létre a public_html könyvtárat, meg „others” számára legyen elérhetõ a könyvtár. -
SzerzőBejegyzés