aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996629
    aty
    Felhasználó

      A honlapjukból azt szûröm le, hogy a driverkezelés katasztrófális.
      Kétlem, hogy gyorsabban futtatna Windows-alkalmazásokat, mint a wine/winex.
      Ez csak egy hobbirendszer szvsz.

      Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996624
      aty
      Felhasználó

        Nekik nem volt megfelelõ alap a fejlesztéshez, lehet kihívást akartak, mittomén. Nem Linux-alapú a ReactOS. Ennyi. Pont.

        Hozzászólás: ADSL routeren keresztül net, hogyan? #1996651
        aty
        Felhasználó

          http://www.hup.hu/wiki/index.php/Debian_de….C3.ADt.C3.A1sa
          A DHCP rész kell neked. Valószínûleg a dhcp-client csomag még nincs feltelepítve.
          apt-get install dhcp-client
          Aztán kövesd fellow leírását.

          Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996621
          aty
          Felhasználó

            Magyarán a Linuxot lehúzza, mert nem felelhet meg mindenkinek. Ez egy egyéni akció, egy hobbi windows-klón, semmi több.

            Hozzászólás: GPRS Easy Connect #1996591
            aty
            Felhasználó
              Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996618
              aty
              Felhasználó

                Why Linux (an Open Source UNIX® clone)? In short, Linux is a great operating system, but is not the answer for everybody. There are a lot of us that like Microsoft® Windows®, but are very frustrated with Microsoft’s policies on various issues.

                Hozzászólás: OSS emuláció ALSA-val #1996612
                aty
                Felhasználó

                  Szerintem forgatok egy kernelt, soundcore -val, aztán ráforgatok egy ALSA-t, mennie kell. Lehet elfelejtettem a hangtámogatást beleforgatni :]
                  [align=right][snapback]110735[/snapback][/align]

                  A soundcore mellett szvsz az alsa supportot is rakd be modulba minimum.

                  Hozzászólás: ReactOS 0.2.5 #1996615
                  aty
                  Felhasználó

                    Ez nem Linux ha jól tudom, semmi köze nincs a Linux kernelhez.

                    Hozzászólás: OSS emuláció ALSA-val #1996610
                    aty
                    Felhasználó

                      Egyébként ott van az intel8x0-hoz az alsa telepítési howto, amit te is említettél, én is pontosan azt akartam csinálni, csak a fordításkor kiakad, ugyebár.
                      Végrehajtottam azt a dev-es cuccot, amit mondtál, de nem ment utána.

                      bash-2.05b# chmod a+rw /dev/dsp /dev/mixer /dev/sequencer /dev/midi
                      chmod: cannot access `/dev/dsp’: No such file or directory
                      chmod: cannot access `/dev/mixer’: No such file or directory
                      chmod: cannot access `/dev/sequencer’: No such file or directory


                      [align=right][snapback]110726[/snapback][/align]

                      Ha beleírod hogy ezeket az eszközöket is hozza létre? De mondjuk ezek szerintem symlinkek lennének. Passz 🙁
                      Ha alsa-oss csomagot újratelepíted esetleg?

                      Hozzászólás: OSS emuláció ALSA-val #1996609
                      aty
                      Felhasználó

                        Hihetetlen hogy milyen „ál-megoldásokat” tudtok javasolni. (nah jo ebbe mindenki beleesik néha.) Méghogy vissza a 2.6.9-hez. Abban van egy régebbi ALSA, aztán kész.
                        [align=right][snapback]110724[/snapback][/align]

                        Régen én is kernelpakolások után forgattam egy alsa-drivert, de már ráuntam. Egyszerûbb így csomagból.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 1,776