Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A honlapjukból azt szûröm le, hogy a driverkezelés katasztrófális.
Kétlem, hogy gyorsabban futtatna Windows-alkalmazásokat, mint a wine/winex.
Ez csak egy hobbirendszer szvsz.Nekik nem volt megfelelõ alap a fejlesztéshez, lehet kihívást akartak, mittomén. Nem Linux-alapú a ReactOS. Ennyi. Pont.
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Debian_de….C3.ADt.C3.A1sa
A DHCP rész kell neked. Valószínûleg a dhcp-client csomag még nincs feltelepítve.
apt-get install dhcp-client
Aztán kövesd fellow leírását.Magyarán a Linuxot lehúzza, mert nem felelhet meg mindenkinek. Ez egy egyéni akció, egy hobbi windows-klón, semmi több.
Gondolom ezt kell: ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther.OS…0-2BPL.i586.rpm
Why Linux (an Open Source UNIX® clone)? In short, Linux is a great operating system, but is not the answer for everybody. There are a lot of us that like Microsoft® Windows®, but are very frustrated with Microsoft’s policies on various issues.
Szerintem forgatok egy kernelt, soundcore -val, aztán ráforgatok egy ALSA-t, mennie kell. Lehet elfelejtettem a hangtámogatást beleforgatni :]
[align=right][snapback]110735[/snapback][/align]A soundcore mellett szvsz az alsa supportot is rakd be modulba minimum.
Ez nem Linux ha jól tudom, semmi köze nincs a Linux kernelhez.
Egyébként ott van az intel8x0-hoz az alsa telepítési howto, amit te is említettél, én is pontosan azt akartam csinálni, csak a fordításkor kiakad, ugyebár.
Végrehajtottam azt a dev-es cuccot, amit mondtál, de nem ment utána.bash-2.05b# chmod a+rw /dev/dsp /dev/mixer /dev/sequencer /dev/midi
chmod: cannot access `/dev/dsp’: No such file or directory
chmod: cannot access `/dev/mixer’: No such file or directory
chmod: cannot access `/dev/sequencer’: No such file or directory…
[align=right][snapback]110726[/snapback][/align]Ha beleírod hogy ezeket az eszközöket is hozza létre? De mondjuk ezek szerintem symlinkek lennének. Passz 🙁
Ha alsa-oss csomagot újratelepíted esetleg?Hihetetlen hogy milyen „ál-megoldásokat” tudtok javasolni. (nah jo ebbe mindenki beleesik néha.) Méghogy vissza a 2.6.9-hez. Abban van egy régebbi ALSA, aztán kész.
[align=right][snapback]110724[/snapback][/align]Régen én is kernelpakolások után forgattam egy alsa-drivert, de már ráuntam. Egyszerûbb így csomagból.
-
SzerzőBejegyzés