aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slacki-10.0 problémák #1991568
    aty
    Felhasználó

      Szerintem a desktop gép konfigja sem változik olyan gyorsan…
      attól függ, ki milyen gyakran csréli a belét.
      [align=right][snapback]108781[/snapback][/align]

      Hozzászólás: ATI vs. SuSe #1989891
      aty
      Felhasználó

        beírom a felhasználónevet, a jelszónál nem ír semmit nyomok entert és incorrect password, mit lehet ezzel csinálni?
        [align=right][snapback]111680[/snapback][/align]

        😀
        Ezt hányszor kell még elmagyarázni? Attól hogy nem látsz csillagokat a jelszót még írod.

        Hozzászólás: Alapok #1995341
        aty
        Felhasználó

          megpróbáltam felrakni a superkarambát, de jött valami libpythonhoz való függõséggel …
          Nem tudna vki segíteni, hogy ezt a libpythont hogyan lehet beszerezni?
          [align=right][snapback]111679[/snapback][/align]

          Yast csomagkezelõ frontendjével rá lehet keresni.

          Hozzászólás: Túl sokáig tart a login ftp-nél! #1997334
          aty
          Felhasználó

            szvsz azok nem zavarnak be, vaagy megy vagy nem
            [align=right][snapback]111666[/snapback][/align]

            Hát nálam bezavartak, de már a login után, a list nem ment a tûzfalszabályok miatt.

            Hozzászólás: Túl sokáig tart a login ftp-nél! #1997332
            aty
            Felhasználó

              Tûzfalszabályok nem zavarhatnak be?
              Próbálkozók aktívak/passzívak?

              Hozzászólás: Alapok #1995339
              aty
              Felhasználó

                Ha nem kattintasz össze-vissza, rendszeresen frissítesz, tûzfalat használsz Windows-ra sem kell vírusirtó.
                [align=right][snapback]111641[/snapback][/align]

                Ismerõs. Hónapokig nem használtam vírusírtót, aztán lett egy legális Virusbusterem, amely egyetlen vírust talált, az is egy éppen felmountolt távoli meghajtón volt. Azon a gépen pedig Linux volt, ott meg életképtelen volt. 😀 Hogy hogyan került rá? Hát úgy hogy a felhasználó letöltött valami price.exet. Ugyanígy fertõzödnek a wines gépek is.

                Hozzászólás: Több hang egy szerre ????? #1997329
                aty
                Felhasználó

                  ESD
                  De ez már kismillió témában ki lett itt tárgyalva. Keresgélj.

                  Hozzászólás: Antivir SuSe 9.1 Professional alatt #1996796
                  aty
                  Felhasználó

                    Amúgy egy kérdés, van Mailboxos email címem, is de mint tudjuk a mailboxról Klinessel csak letölteni lehet (POP3), küldeni nem, mivel nem támogatja az SMTP-t, tehát küldeni csak webesen, na mármost ha én az invitel- es smtp-met adom meg a mailbox címemhez, akkor elküldi az emailt ? Ha igen ,akkor  a címzett a mailboxos címet fogja látni?
                    [align=right][snapback]111235[/snapback][/align]

                    Persze hogy küldhetsz, és mailbox.hu fog megjelenni a feladó mezõjében.
                    Teljesen úgy képzeld el mint az igazi postát, feladónak bármit írhatnál. Akár [email protected] is, csak a válasz nem hozzád jutna következésképpen. 😀

                    Hozzászólás: Antivir SuSe 9.1 Professional alatt #1996782
                    aty
                    Felhasználó

                      Csatolt, futtatható állományt továbbküldesz?

                      Hozzászólás: Antivir SuSe 9.1 Professional alatt #1996779
                      aty
                      Felhasználó

                        Mailserverként üzemelteted a gépet? Mert más esetben nincs értelme a vírusszûrésnek, fölösleges terhelése csak a gépnek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 1,776