Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem a desktop gép konfigja sem változik olyan gyorsan…
attól függ, ki milyen gyakran csréli a belét.
[align=right][snapback]108781[/snapback][/align]beírom a felhasználónevet, a jelszónál nem ír semmit nyomok entert és incorrect password, mit lehet ezzel csinálni?
[align=right][snapback]111680[/snapback][/align]😀
Ezt hányszor kell még elmagyarázni? Attól hogy nem látsz csillagokat a jelszót még írod.megpróbáltam felrakni a superkarambát, de jött valami libpythonhoz való függõséggel …
Nem tudna vki segíteni, hogy ezt a libpythont hogyan lehet beszerezni?
[align=right][snapback]111679[/snapback][/align]Yast csomagkezelõ frontendjével rá lehet keresni.
szvsz azok nem zavarnak be, vaagy megy vagy nem
[align=right][snapback]111666[/snapback][/align]Hát nálam bezavartak, de már a login után, a list nem ment a tûzfalszabályok miatt.
Tûzfalszabályok nem zavarhatnak be?
Próbálkozók aktívak/passzívak?Ha nem kattintasz össze-vissza, rendszeresen frissítesz, tûzfalat használsz Windows-ra sem kell vírusirtó.
[align=right][snapback]111641[/snapback][/align]Ismerõs. Hónapokig nem használtam vírusírtót, aztán lett egy legális Virusbusterem, amely egyetlen vírust talált, az is egy éppen felmountolt távoli meghajtón volt. Azon a gépen pedig Linux volt, ott meg életképtelen volt. 😀 Hogy hogyan került rá? Hát úgy hogy a felhasználó letöltött valami price.exet. Ugyanígy fertõzödnek a wines gépek is.
ESD
De ez már kismillió témában ki lett itt tárgyalva. Keresgélj.Amúgy egy kérdés, van Mailboxos email címem, is de mint tudjuk a mailboxról Klinessel csak letölteni lehet (POP3), küldeni nem, mivel nem támogatja az SMTP-t, tehát küldeni csak webesen, na mármost ha én az invitel- es smtp-met adom meg a mailbox címemhez, akkor elküldi az emailt ? Ha igen ,akkor a címzett a mailboxos címet fogja látni?
[align=right][snapback]111235[/snapback][/align]Persze hogy küldhetsz, és mailbox.hu fog megjelenni a feladó mezõjében.
Teljesen úgy képzeld el mint az igazi postát, feladónak bármit írhatnál. Akár [email protected] is, csak a válasz nem hozzád jutna következésképpen. 😀Csatolt, futtatható állományt továbbküldesz?
Mailserverként üzemelteted a gépet? Mert más esetben nincs értelme a vírusszûrésnek, fölösleges terhelése csak a gépnek.
-
SzerzőBejegyzés