Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Windows fikázásának nincs értelme, ha nem tudunk helytálló érveket felhozni, ezt akarja Tassadar, és én is ezt akartam már többször jelezni.
Sajnos a Linuxos közösségre jellemzõ, hogy képes ok nélkül szidalmazni az MS rendszereit a legékesebb magyar szavakkal. Szerintem szükséges lenne, hogy a Linuxosok is ismerjék a Windows rendszereket kicsit mélyebben, ezáltal a szidásnak lenne legalább alapja. De ilen m$ suxxnak nem látom értelmét, ezzel csak magunkat járatjuk le. Ha bizonyítjuk, hogy értünk a másik rendszerhez is, és nem csak szidni tudjuk, akkor a többi felhasználó szemében is hitelessé válhatnánk. Ha mondjuk fél óra alatt rendbe vágunk egy szétstrapált Windows gépet, és elmagyarázzuk a helyes használatát, akkor esetleg nem hitetlenkedve fogadják a szánkból, hogy a Linux milyen kellemes operációs rendszer, mert látják hogy mi még a másik a rendszerhez is tökéletesen értünk, és nem csak szidalmazni tudjuk.
Profi Windowsos rendszergazda szájából még nem hallottam szidni a Linuxot(arra a színvonalra gondolok, ahogy itt a fórumon szidjuk a Windowst). A szidás nem egyenlõ a hiányosságok felemlegetésével.
Létezik egy szakbarbár réteg (warezboyok; egyes alulképzett, de ugyanakkor beképzelt iskolai rendszergazdák stb.), akik viszont rögtön mindenkinek szidják a Linuxot, amikor szóba kerül, anélkül, hogy bármit is tudnának róla, persze közben a Windowsról se tudnak semmit. Nah õ velük nem érdemes foglalkozni.Sehogy, de nincs is rá szükség, egy szerver szoftvernél semi szükség automatikus, kényelmi és egyéb dolgokra. Vagy forditasz egyet, vagy lerántod a legújabb binárist. De ha már Apache, akkor Linux vagy *BSD.
Igaz van NT-re is, de az nem az igazi sztem 🙂
[align=right][snapback]108815[/snapback][/align]Kényelmi dolog az automatikus frissités? Ajjajj. Arra céloztam hogy semmi értelme Apacheot használni Windows alatt, mert az automatikus frissités körülményes. Security fixekre gondolok.
Apache-ot hogy lehet automatikusan updatelni Windows alatt?
Továbbra is érdekelne egy Kingston 128MBos SD modul. Ajánlatom 3000HUF+a postaköltséget állom.
Miért is jó a statikus kernel egy desktop gépen? Szvsz óriási hülyeség. Rengeteg modulra csak idõlegesen van szükség egy desktop gépen.
Bocskor… :blush:
Nah, winnel beoltott tudatom tévútra vezetett volna…
Sorry skynetpro
[align=right][snapback]108724[/snapback][/align]Winre ott a Ghost.
Nem ilyen egyszerû a móka, ha jól tudom. Sztem felejtsd el.
[align=right][snapback]108708[/snapback][/align]Nagyon is egyszerû a móka. Pláne ha abszolút semmi különbség nincs a két gép között.
Sõt ha lenne hardver különbség, akkor is csak a forráskódból felrakott csomagoknál lehetne gond.
Csak most hirtelen nem tudom a ddt hogy illik paraméterezni. Olvass utána egy picit.A „dd” nem erre való?
Akkor itt van egy free:Turbo Navigator
http://www.woundedmoon.org/win32/turbonavigator.html
[align=right][snapback]108329[/snapback][/align]Nem az igazi, de elmegy. Kösz. Linuxforumon Windows supportálódtam vala.:D
Igazítás: ez átkozott gyors. Köszönöm.Total Commanderrel mi a gond?
[align=right][snapback]108324[/snapback][/align]Shareware alkalmazás.
-
SzerzőBejegyzés