aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • aty
    Felhasználó

      Sõt nagyon jó free programok vannak rá. Sajnos gyakran még jobbak is, mint a linuxos megfelelõik.
      [align=right][snapback]108318[/snapback][/align]

      aty
      Felhasználó

        Csak ugyebár Windowsnál nem számítanak arra, hogy esetleg valaki ilyen „kifinomult” módon akarja távolról rendberakni a rendszert. Windows XPben például nem enged be távoli felhasználót, ha egy helyi felhasználó már be van jelentkezve. (Tudom SP2vel már mûködik ha kicserélek egy dllt. Csak közben megsértem a licencet)

        Hozzászólás: Boot problema #1994015
        aty
        Felhasználó

          Ide vezérlõvel vannak a gondok valószínûleg, lehet, hogy az adott kernelben nincs benne a gépedhez passzoló. Próbálkozz másikkal, vagy forgass egyet.
          Ilyen probléma nálam akkor merült fel még, amikor az egyik winyóm kezdett tönkremenni. Másik hddvel is ezt csinálja?

          Hozzászólás: Valknut –> 100% cpu, mem 0 #1992782
          aty
          Felhasználó

            bugreport?
            Biztosan benne van a fejlesztõ mail címe a forrásban, vagy más elérhtõség.
            [align=right][snapback]107529[/snapback][/align]

            Van fórumuk is, ahol lehet jelenteni. Csak én voltam mindig lusta. :angry:

            Hozzászólás: Valknut –> 100% cpu, mem 0 #1992780
            aty
            Felhasználó

              Hozzáteszem én is. De minek? Csak rúgtam egyet a csomagkezelésbe, de eredményt nem értem el vele.

              Hozzászólás: Valknut –> 100% cpu, mem 0 #1992777
              aty
              Felhasználó

                Srác nem figyelt pár dologra a program írása közben.
                Nálam a 100%os proci terheltség megoldódott azzal, hogy a nick listát kitoltam a képbõl. Ugyanis a gond az, hogy a srác idióta módon úgy írta meg a klienst, hogy a nick listát folyamatosan frissíti, ez 5000 ember esetén nem egészséges. Csak ezt valaki tudtára adhatná szegénynek, kicsit durva hogy nincs rá javítás még mindig. Illetve menübõl se lehet letiltani a folyamatos frissítést.

                Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992671
                aty
                Felhasználó

                  (mivel -és most ebbe kössön bele bárki, de akkor is igaz- a windows lényegesen több erõforrást használ, és az alkalmazások is lassabbak alatta);
                  [align=right][snapback]107102[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: partciók! #1993859
                  aty
                  Felhasználó

                    Legjobb lesz ha az egyik partíciódon FAT32t használsz, amin majd a médiafájlokat, ill. egyéb dokumentumokat tárolod. FAT32re mindkét rendszer tökéletesen ír és természetesen olvas is róla.
                    A két rendszerpartíción meg használod a az NTFSt és az EXT3at. NT kerneles Win alá ne rakjunk FAT32t, kevesebb lesz vele a gond, ha marad NTFS.

                    Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992668
                    aty
                    Felhasználó

                      Miért kell a folytonos kételkedés?
                      Nem értem mit féltünk az átlagos felhasználótól.

                      MS vírust irkál Linux platformra? Ne, kérlek ne bizonyítsd. Hülyeségnek is van azért határa.

                      Hozzászólás: Mandrake vs SuSe vs Windows #1992926
                      aty
                      Felhasználó

                        http://www.mandrakelinux.com/en/ftp.php3
                        Alsó gomb.
                        [align=right][snapback]106939[/snapback][/align]

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,241-1,250 / 1,776