Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sõt nagyon jó free programok vannak rá. Sajnos gyakran még jobbak is, mint a linuxos megfelelõik.
[align=right][snapback]108318[/snapback][/align]Csak ugyebár Windowsnál nem számítanak arra, hogy esetleg valaki ilyen „kifinomult” módon akarja távolról rendberakni a rendszert. Windows XPben például nem enged be távoli felhasználót, ha egy helyi felhasználó már be van jelentkezve. (Tudom SP2vel már mûködik ha kicserélek egy dllt. Csak közben megsértem a licencet)
Ide vezérlõvel vannak a gondok valószínûleg, lehet, hogy az adott kernelben nincs benne a gépedhez passzoló. Próbálkozz másikkal, vagy forgass egyet.
Ilyen probléma nálam akkor merült fel még, amikor az egyik winyóm kezdett tönkremenni. Másik hddvel is ezt csinálja?bugreport?
Biztosan benne van a fejlesztõ mail címe a forrásban, vagy más elérhtõség.
[align=right][snapback]107529[/snapback][/align]Van fórumuk is, ahol lehet jelenteni. Csak én voltam mindig lusta. :angry:
Hozzáteszem én is. De minek? Csak rúgtam egyet a csomagkezelésbe, de eredményt nem értem el vele.
Srác nem figyelt pár dologra a program írása közben.
Nálam a 100%os proci terheltség megoldódott azzal, hogy a nick listát kitoltam a képbõl. Ugyanis a gond az, hogy a srác idióta módon úgy írta meg a klienst, hogy a nick listát folyamatosan frissíti, ez 5000 ember esetén nem egészséges. Csak ezt valaki tudtára adhatná szegénynek, kicsit durva hogy nincs rá javítás még mindig. Illetve menübõl se lehet letiltani a folyamatos frissítést.(mivel -és most ebbe kössön bele bárki, de akkor is igaz- a windows lényegesen több erõforrást használ, és az alkalmazások is lassabbak alatta);
[align=right][snapback]107102[/snapback][/align]Legjobb lesz ha az egyik partíciódon FAT32t használsz, amin majd a médiafájlokat, ill. egyéb dokumentumokat tárolod. FAT32re mindkét rendszer tökéletesen ír és természetesen olvas is róla.
A két rendszerpartíción meg használod a az NTFSt és az EXT3at. NT kerneles Win alá ne rakjunk FAT32t, kevesebb lesz vele a gond, ha marad NTFS.Miért kell a folytonos kételkedés?
Nem értem mit féltünk az átlagos felhasználótól.MS vírust irkál Linux platformra? Ne, kérlek ne bizonyítsd. Hülyeségnek is van azért határa.
http://www.mandrakelinux.com/en/ftp.php3
Alsó gomb.
[align=right][snapback]106939[/snapback][/align] -
SzerzőBejegyzés