Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
aty, figy. Nem olvastam teljesen végig azt a threadet, mert „enyhén” flame.
Ha már vki betette, akkor bocs, de nézd meg ezt:Igenis „könnyüszerrel” portolhatók a játékok és lassan meg is éri.
(különben nem portolnák..)
[align=right][snapback]106550[/snapback][/align]Nem hiszem, hogy a játékokra gondolt.
Mintha késne a fórum órája (7-8 percet). Vagy csak nálam van gond?
Tudom és mégeygszer mindenkinek köszi a segítséget, de itt van a következõ problémám… Nekem nem jelennek meg a hosszú ö és ü betûk. Hogyan lehet ez orvosolni?
[align=right][snapback]106538[/snapback][/align]Hol?
QTs alkalmazásokban? (KDEsekben)
Control Center – majd kiválasztasz egy olan betûtípust mindenre ami ismeri a magyar ábécét, pl Luxi Sans.
Ha konzolban akkor:
loadkeys hu
setfont -v lat2-16.psfu.gzHy!
/sbin/lilo
/sbin/liloconfig
Majd õ megcsinálja.Még megkérdem azért. Mi az a SLAX10? Slackware 10 van, és SLAX 4.2.
A széleskörû elterjedéséhez ennek a desktop Linuxnak is még fejlõdnie kell, abban egyetérthetünk. Az esd, supermount önmagában is siralmas szinten áll. De szükségesek egy desktop Linuxban, ha kiforrottak.
A Linuxnak szvsz egyértelmûen ártott, hogy félkész összedobált rendszert raktak a gépekre.Jobban jártál volna, ha a régi configot megtartod. Ezen kívûl ugyanis nem változott lényeges elnevezés.
Igen, az alap X11-et.
[align=right][snapback]106326[/snapback][/align]
Megváltozott a billentyûzet driverjének a neve. Az új név: „kbd”.
Section „InputDevice”
Identifier „Keyboard1”
Driver „kbd”Eddig milyen Xorgot használtál a gépen? Milyen verziószámút? Ami az eredeti Slackware 10ben volt?
-
SzerzőBejegyzés