aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992638
    aty
    Felhasználó

      aty, figy. Nem olvastam teljesen végig azt a threadet, mert „enyhén” flame.
      Ha már vki betette, akkor bocs, de nézd meg ezt:

      http://freshmeat.net/projects/submount/

      Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992636
      aty
      Felhasználó

        Igenis „könnyüszerrel” portolhatók a játékok és lassan meg is éri.
        (különben nem portolnák..)
        [align=right][snapback]106550[/snapback][/align]

        Nem hiszem, hogy a játékokra gondolt.

        Hozzászólás: No linuxforum hibalista megint :) #1992469
        aty
        Felhasználó

          Mintha késne a fórum órája (7-8 percet). Vagy csak nálam van gond?

          Hozzászólás: Slacki-10.0 problémák #1991552
          aty
          Felhasználó

            Tudom és mégeygszer mindenkinek köszi a segítséget, de itt van a következõ problémám… Nekem nem jelennek meg a hosszú ö és ü betûk. Hogyan lehet ez orvosolni?
            [align=right][snapback]106538[/snapback][/align]

            Hol?
            QTs alkalmazásokban? (KDEsekben)
            Control Center – majd kiválasztasz egy olan betûtípust mindenre ami ismeri a magyar ábécét, pl Luxi Sans.
            Ha konzolban akkor:
            loadkeys hu
            setfont -v lat2-16.psfu.gz

            Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990127
            aty
            Felhasználó

              Hy!

              aty
              Felhasználó

                /sbin/lilo
                /sbin/liloconfig
                Majd õ megcsinálja.

                Még megkérdem azért. Mi az a SLAX10? Slackware 10 van, és SLAX 4.2.

                Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992611
                aty
                Felhasználó

                  A széleskörû elterjedéséhez ennek a desktop Linuxnak is még fejlõdnie kell, abban egyetérthetünk. Az esd, supermount önmagában is siralmas szinten áll. De szükségesek egy desktop Linuxban, ha kiforrottak.
                  A Linuxnak szvsz egyértelmûen ártott, hogy félkész összedobált rendszert raktak a gépekre.

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955456
                  aty
                  Felhasználó

                    Jobban jártál volna, ha a régi configot megtartod. Ezen kívûl ugyanis nem változott lényeges elnevezés.

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955454
                    aty
                    Felhasználó

                      Igen, az alap X11-et.

                      [align=right][snapback]106326[/snapback][/align]

                      Megváltozott a billentyûzet driverjének a neve. Az új név: „kbd”.

                      Section „InputDevice”

                          Identifier „Keyboard1”
                          Driver „kbd”

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955452
                      aty
                      Felhasználó

                        Eddig milyen Xorgot használtál a gépen? Milyen verziószámút? Ami az eredeti Slackware 10ben volt?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 1,776