aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Multimédiacenter-t keresek #1989307
    aty
    Felhasználó

      Vagy esetleg annyi segítséget kérnék, hogy nézze meg valaki a freevo honlapját, és árulja el, hogyan kell telepíteni, mert le van írva mindenféle disztr-re, de mivel az uhu magyar, ez pedig nem, gondolom ezért nincs odaírva.
      [align=right][snapback]102514[/snapback][/align]

      A Freevo parasztvakítás szerintem.

      Hozzászólás: KDE 3.3 tálca #1984778
      aty
      Felhasználó

        Nem tudom melyik csomaghoz tartoznak a panelelemek, ha sikerül kideríteni akkor azt rakd újra.

        Másrészt KDE alatt a taskbar is ugyanolyan mozgatható/cserélhetõ elem, mint a többi applet. Tehát próbálkozhatsz másik taskbarral is. Például nekem ez a kedvencem: http://www.kde-apps.org/content/show.php?content=16261

        aty
        Felhasználó

          A 2.6.9-es kernel tudja patch nelkul is a funkciot, manualis beavatkozas nelkul, tehat fstab-ot sm kell atirni.
          Sot annyira benne van a kernelbe, h nincs az opciok kozt ezert ki sem lehet kapcsolni, vagyis mindig lefordul. Sztem ebbol lehet kovetkeztetni, h aze elegge stabil lehet mar. 🙂
          [align=right][snapback]102405[/snapback][/align]

          Akkor nálam valami nem stimmt. Komolyan benne lenne alapból? Slackware alatt nem ment nekem automatikusan, amennyire emlékszem.

          aty
          Felhasználó
            aty
            Felhasználó

              nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a 2.6 kernel szériáknál van-e olyan kernel ami már tartalmazza az automount-t?

              mert szeretnék csinálni egy kernel fordítást csak nem tudom, hogy melyiket érdemesebb
              [align=right][snapback]102290[/snapback][/align]

              Automountot a 2.4 is tartalmazza. De te szerintem a supermountot keresed, mint minden normális desktop user, az hogy ez miért nehézség a mai napig azt nem értem. Nem igazán tartom egészségesnek a mai pergõ világban, hogy mountolgassak egy cdromot(akár kattintással, felesleges idõpazarlás). Az hogy ez a supermount patch nem valami jó, az egy másik kérdés. Ha már a DOS-os idõkben ez könnyedén, hiba nélkül ment, az 2004ben Linux alatt miért ütközhet problémákba? Hangsúlyozom desktop(!) rendszer alatt. Az hogy Debianban nincs benne elfogadom, mert nem a desktop felhasználókat célozza meg, de akkor a Fedora, UHU, Suse, Mandrake kit céloz meg?

              Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984255
              aty
              Felhasználó

                A narancssárga discopatkány?

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984234
                aty
                Felhasználó

                  Kellemes pasztellszínek, elválasztó vonal viszont tényleg hasznos lenne a témacímek között.

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955402
                  aty
                  Felhasználó

                    setfont -v lat2-16.psfu.gz

                    Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986253
                    aty
                    Felhasználó

                      De miért is van most szükség a DNS címeire? adsl-setupban be lehet állítani, hogy szolgáltató adja automatikusan.

                      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984217
                      aty
                      Felhasználó

                        Most már nekem is, utóbbi napokban nem ment. thx

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 1,776