Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vagy esetleg annyi segítséget kérnék, hogy nézze meg valaki a freevo honlapját, és árulja el, hogyan kell telepíteni, mert le van írva mindenféle disztr-re, de mivel az uhu magyar, ez pedig nem, gondolom ezért nincs odaírva.
[align=right][snapback]102514[/snapback][/align]A Freevo parasztvakítás szerintem.
Nem tudom melyik csomaghoz tartoznak a panelelemek, ha sikerül kideríteni akkor azt rakd újra.
Másrészt KDE alatt a taskbar is ugyanolyan mozgatható/cserélhetõ elem, mint a többi applet. Tehát próbálkozhatsz másik taskbarral is. Például nekem ez a kedvencem: http://www.kde-apps.org/content/show.php?content=16261
A 2.6.9-es kernel tudja patch nelkul is a funkciot, manualis beavatkozas nelkul, tehat fstab-ot sm kell atirni.
Sot annyira benne van a kernelbe, h nincs az opciok kozt ezert ki sem lehet kapcsolni, vagyis mindig lefordul. Sztem ebbol lehet kovetkeztetni, h aze elegge stabil lehet mar. 🙂
[align=right][snapback]102405[/snapback][/align]Akkor nálam valami nem stimmt. Komolyan benne lenne alapból? Slackware alatt nem ment nekem automatikusan, amennyire emlékszem.
nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a 2.6 kernel szériáknál van-e olyan kernel ami már tartalmazza az automount-t?
mert szeretnék csinálni egy kernel fordítást csak nem tudom, hogy melyiket érdemesebb
[align=right][snapback]102290[/snapback][/align]Automountot a 2.4 is tartalmazza. De te szerintem a supermountot keresed, mint minden normális desktop user, az hogy ez miért nehézség a mai napig azt nem értem. Nem igazán tartom egészségesnek a mai pergõ világban, hogy mountolgassak egy cdromot(akár kattintással, felesleges idõpazarlás). Az hogy ez a supermount patch nem valami jó, az egy másik kérdés. Ha már a DOS-os idõkben ez könnyedén, hiba nélkül ment, az 2004ben Linux alatt miért ütközhet problémákba? Hangsúlyozom desktop(!) rendszer alatt. Az hogy Debianban nincs benne elfogadom, mert nem a desktop felhasználókat célozza meg, de akkor a Fedora, UHU, Suse, Mandrake kit céloz meg?
A narancssárga discopatkány?
Kellemes pasztellszínek, elválasztó vonal viszont tényleg hasznos lenne a témacímek között.
setfont -v lat2-16.psfu.gz
De miért is van most szükség a DNS címeire? adsl-setupban be lehet állítani, hogy szolgáltató adja automatikusan.
Most már nekem is, utóbbi napokban nem ment. thx
-
SzerzőBejegyzés