Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Az érdekelne, h létezik-e olyan conffile, (vagy mas +oldas) suse 9.0-ban , amibe beirogathatok parancssorokat, és sorban vegrehajtja bootolaskor oket a rendszer?
Sokat keresgeltem az init.d kornyeken, de mindenhol szkripteket lehet csak futtatni.2. apt-get installnál megoldható, hogy ha elkezdek beírni egy csomagnevet, akkor tab-bal kiegészítse/kiírja a lehetséges csomagokat?
3. szintén tabbal szeretném megoldani, hogy egészítse ki a progi nevét amennyire csak lehet.
[align=right][snapback]94206[/snapback][/align]http://www.caliban.org/bash/#completion_download
Hogy miért került ki a debian csomagok közül azt nem tudom. Azt írja a „bash” csomagban bennefoglaltatik, ennek ellenére a config fájlt nem találtam az /etc-ben. Nah mind1, letöltöd, elolvasod leírást, és menni fog.
Meglepõ módon Windows alatt nagyon gyors, gyorsabb mint Slackware alatt. Ez érvényes a Firefoxra is.
Hát, ha tudsz egy jobb módszert, hogyan tudom megosztani a netet, akkor mondjad. Elmondom, mi a helyzet.
Van egy gép Nethozáféréssel. Azon Win98SE fut.Hi mindenkinek
Otthon van két gépem. Az eggyikkel megosztom a netet(amit elvileg nem lenne szabad) egy proxy progi segítségével. Dc-t raktam fel a gépemre, ami közvetetten csatlakozik a nethez. A helyzet, h nem tudom, hogyan lehet dc-n belül beállítani a proxyt. Elvileg a kapcsolatnál van egy ilyen, hogy proxy meg port, de azokat beállítva sem történik semmi.
Thx the help…
[align=right][snapback]94106[/snapback][/align]Wines Dc++ kizárólag SOCKS-ot támogatja. Muszáj (csak) proxyval osztanod a netet?
Senki?
139,445 portokon kívûl vajon még mit akar magának?
Nmapban sincs más új nyitott port ha fut a samba, szóval nem értem mi itt a gond. Valaki pls!Megnéztem a honlapjukat. Tényleg olcsó, talán túlságosan is. Van itt vki aki ezt használja? Nagyon garázscégnek tûnik, a helyi viszonteladói legalábbis . Vagy adsl az adsl, mindegy kitõl veszem (csak az árban különbözik)? Esetleg a szolgáltatás színvonala is olyan, mint az ára?
[align=right][snapback]93233[/snapback][/align]Nem garázscég. Fõleg szerverhosting terén ill. kábeltévés szolgáltatások során(mint ahogy nevébõl adódik) lehet hallani róluk. Stabilitásáról annyit, hogy nyáron 40napig ment egy debian woodys tûzfalgép itthon, ez alatt a 40 nap alatt a dsl se szakadt.
Mennyire terheli a gépet, ha rögtön alkalmazom a divx tömörítést? Milyen gép ajánlott hozzá?
2500+ amd, 256mb ddr, geforce2 vid. kártya – ezzel labdába rúghatok? :huh:Helló
Tudom ,tudom mit akarok
-
SzerzőBejegyzés