aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • aty
    Felhasználó

      Sziasztok!

      Az érdekelne, h létezik-e olyan conffile, (vagy mas +oldas) suse 9.0-ban , amibe beirogathatok parancssorokat, és sorban vegrehajtja bootolaskor oket a rendszer?
      Sokat keresgeltem az init.d kornyeken, de mindenhol szkripteket lehet csak futtatni.

      Hozzászólás: Hol kezdjem? #1978722
      aty
      Felhasználó

        2. apt-get installnál megoldható, hogy ha elkezdek beírni egy csomagnevet, akkor tab-bal kiegészítse/kiírja a lehetséges csomagokat?
        3. szintén tabbal szeretném megoldani, hogy egészítse ki a progi nevét amennyire csak lehet.
        [align=right][snapback]94206[/snapback][/align]

        http://www.caliban.org/bash/#completion_download

        Hogy miért került ki a debian csomagok közül azt nem tudom. Azt írja a „bash” csomagban bennefoglaltatik, ennek ellenére a config fájlt nem találtam az /etc-ben. Nah mind1, letöltöd, elolvasod leírást, és menni fog.

        Hozzászólás: OO villám #1978922
        aty
        Felhasználó

          Meglepõ módon Windows alatt nagyon gyors, gyorsabb mint Slackware alatt. Ez érvényes a Firefoxra is.

          Hozzászólás: dc++ #1981674
          aty
          Felhasználó

            Hát, ha tudsz egy jobb módszert, hogyan tudom megosztani a netet, akkor mondjad. Elmondom, mi a helyzet.
            Van egy gép Nethozáféréssel. Azon Win98SE fut.

            Hozzászólás: dc++ #1981672
            aty
            Felhasználó

              Hi mindenkinek

              Otthon van két gépem. Az eggyikkel megosztom a netet(amit elvileg nem lenne szabad) egy proxy progi segítségével. Dc-t raktam fel a gépemre, ami közvetetten csatlakozik a nethez. A helyzet, h nem tudom, hogyan lehet dc-n belül beállítani a proxyt. Elvileg a kapcsolatnál van egy ilyen, hogy proxy meg port, de azokat beállítva sem történik semmi.

              Thx the help…
              [align=right][snapback]94106[/snapback][/align]

              Wines Dc++ kizárólag SOCKS-ot támogatja. Muszáj (csak) proxyval osztanod a netet?

              Hozzászólás: ADSL megosztás #1980954
              aty
              Felhasználó
                Hozzászólás: Samba sarge alatt vs. iptables #1980603
                aty
                Felhasználó

                  Senki?

                  139,445 portokon kívûl vajon még mit akar magának?
                  Nmapban sincs más új nyitott port ha fut a samba, szóval nem értem mi itt a gond. Valaki pls!

                  Hozzászólás: ADSL megosztás #1980952
                  aty
                  Felhasználó

                    Megnéztem a honlapjukat. Tényleg olcsó,  talán túlságosan is. Van itt vki aki ezt  használja?  Nagyon garázscégnek tûnik, a helyi viszonteladói legalábbis . Vagy adsl az adsl, mindegy kitõl veszem (csak az árban különbözik)? Esetleg a szolgáltatás színvonala is olyan, mint az ára?
                    [align=right][snapback]93233[/snapback][/align]

                    Nem garázscég. Fõleg szerverhosting terén ill. kábeltévés szolgáltatások során(mint ahogy nevébõl adódik) lehet hallani róluk. Stabilitásáról annyit, hogy nyáron 40napig ment egy debian woodys tûzfalgép itthon, ez alatt a 40 nap alatt a dsl se szakadt.

                    Hozzászólás: felvétel TV-bõl #1981274
                    aty
                    Felhasználó

                      Mennyire terheli a gépet, ha rögtön alkalmazom a divx tömörítést? Milyen gép ajánlott hozzá?
                      2500+ amd, 256mb ddr, geforce2 vid. kártya – ezzel labdába rúghatok? :huh:

                      Hozzászólás: Windows emulator #1981241
                      aty
                      Felhasználó

                        Helló

                        Tudom ,tudom mit akarok

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 1,776