Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sziasztok!
Tudnatok nekem mondani egy web -es feluletu mail klienst, ami tudja kezelni a Maildir/ formatumot? Eddig neomailt hasznaltam, postfix + mbox al, de atalltam maildirre, es neomail sajna nem tamogatja 🙁
Elore is koszi!
TH
[align=right][snapback]86392[/snapback][/align]Közöm nincs a témához. Squirellmail tud ilyesmit?
Sziasztok, megnéztem, tényleg nyomtat, csak állandóan ráteszi, a TurboPrint feliratot….
[align=right][snapback]86257[/snapback][/align]Azért mondtam hogy kell egy key hozzá. „turboprint.key” – keress rá googlen, többet nem mondok, nem warezfórum.
Nem tudom mért nem fordul le de a rivafb modulra panaszkodik, úgyhogy azt szedd ki.
[align=right][snapback]86021[/snapback][/align]Szvsz ez lesz a megoldás. Nem szimpatizál az nvidia framebufferrel a driver. Mindenképp szedd ki. „rmmod rivafb” legalább a telepítés idejére. Majd valahogyan tüntesd el az automata betöltõdö modulok közül, vagy töröld.
Keress rá a guglival
C preprocessor „/lib/cpp” fails sanity check
[align=right][snapback]86065[/snapback][/align]Bocs a hozzászólásért, megin elõbb kérdeztem, mint kerestem.
Kernel header fájlok hiányoztak.Ha forrásból akarok programot felrakni, akkor ./configure során ez a hibaüzenet fogad:
Code:configure: error: C preprocessor „/lib/cpp” fails sanity checkMiért? :unsure:
Hogy lehet megoldani hogy rootként bejelentkezve és kiadva a startx parancsot, az X egy másik user nevében induljon. Sudo, vagy minek a segítségével lehet elérni?
Sziasztok, ma vettem egy Canon i350-es nyomtató, Linux alá nincs drivere, de a Linux -al sikerült felismertetni, a yaston keresztül legalább is látta, hogy USB nyomtató, és Canon i350- amikor viszont a továbbra lépek, és megjelenik, az a párbeszédablak, ahol kilehet választani a gáyrtót, ott már a Canonok között nem szerepel az I350, szóval, akkor most feliserte vagy sem, vagy egyszerûen csak a nyomtatóról kérte le a tipus számát? Illetve hogyan lehet a SuSe Hardware adatbázist elõkeresni, a felhasználói kézikönyben valahol levolt írva, csak pont most nem találtam még meg benne, lehet, hogy nem a rendszekézikönyben van, illetve megkeresem a regisztrációs lapot, amit kaptam a 9.1 megvásárlásakor, de adddig is jó lenne ha segítenétek, hogy hogyan is kell beállítani stb. Elõre is köszi.
[align=right][snapback]85970[/snapback][/align]Fizetõs driver létezik csak hozzá.
itt a fizetos driver
Keyt ha nem találsz hozzá, akkor szólj.Szvsz pl a Suse rég megoldhatta volna, hogy a turboprint fejlesztõivel megegyezik és akár ingyenesen biztosítja usereknek ezt a driver csomagot, pláne a pénzes változatban. Nem csak a Canon a hibás mindig. Errõl ennyit.
Sziasztok. Ha van már ilyen téma elnézést..
Szóval. A minap leforgattam a 2.6.8.1es kernelt, de 2 dolgot nem sikerült elérnem:
a., nem megy az adsl
b., az NVidia drájver Building errorral elszáll, mikor bele szeretném forgatni a kernelbe..az elsõ kérdés megoldására a roaring penguin-t ajánlották, de a hiba ugyanúgy fennt áll :
Code:Couldn’t set tty to PPP discipline: Invalid argumentTud valaki segíteni?:)
– Ha kevés az infó, bocs, nem vagyok egy fórum-guru.. :blush:
Tiszta véletlen, de az én anyukámnak is 5ALi61-es mobója van, Uhu 1.0-val, 🙂 Amikor használtan vettem, azt mondták, hogy talán ez a volt legjobb lap a K6 platformhoz, meg is van rakva minden jóval.
USB van rajta, és adtak is hozzá hátlapi kivezetést (2 db, megnéztem)
[align=right][snapback]85364[/snapback][/align]Nekem azt elsikkasztották, de akkor szerzek majd hozzá. Errõl a lapról különben én is csak jókat tudok mondani, csak a ps2es bill. kivezetést sajnálom picit, hogy kihagyták.
Ha a legbénább megy, megy a többi is legfeljebb néhény billentyût kézzel kell baállítani.
[align=right][snapback]85349[/snapback][/align]A legbénább alatt azt értem, hogy semmilyen plussz multimédiagomb nem volt rajta. Olyan mint egy normál 105gombos bill, csak a win gombok helyén egy pingvines gomb van. No komment.
Soros multimédiás billentyûzetet sajnos már nem tudok szerezni. USB-set esetleg, de abban se vagyok biztos, hogy van ill. mûködik azon a gépen az usb(soha nem próbáltam).
-
SzerzőBejegyzés