aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 301-310 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Flash és JAVA Firefox alatt #2067711
    aty
    Felhasználó

      Nem errõl beszélek. Nem a disztrókban hiányolom a flashplayert.
      Azt hiányolom, hogy a Firefox ugyan letölti a plugint, de nem képes már telepíteni. Ennek pedig köze nincs ahhoz, hogy Suse, Fedora, Slackware vagy Ubuntu, mivel ha a disztró nem tartalmazza, a Firefoxnak képesnek kellene lennie telepítenie a Flashplayert, mint ahogy a különbözõ kiegészítéseket. Kb. nyárig mûködött is akadás nélkül, nem kellett csomagok után rohangálni, vagy karakteres telepítõkkel szórakozni.

      Hozzászólás: Kernel lefordul, mit hova tegyek? #2069225
      aty
      Felhasználó
        Hozzászólás: wireless fejhallgató #2067309
        aty
        Felhasználó

          zmarton: de pont az a gondja, hogy usbs.

          Hozzászólás: Flash és JAVA Firefox alatt #2067709
          aty
          Felhasználó
            Hozzászólás: fstab átírása #2069199
            aty
            Felhasználó

              Megcsinálod magadnak az /etc/fstab fájlt, majd leveszed róla az írási jogosultságot.
              chmod -w /etc/fstab
              Ilyenkor a rendszer se fogja átírni. Meg ha szerencséd van látni fogod, hogy melyik alkalmazás pampog, hogy nem tudja átírni leálláskor vagy indításkor, és javíthatod a hibát.

              Hozzászólás: Gépírás #2069217
              aty
              Felhasználó
                Hozzászólás: fstab átírása #2069196
                aty
                Felhasználó

                  Az autora miért van szükség? Az nem alapértelmezett?

                  Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007012
                  aty
                  Felhasználó
                    erdsiger wrote:
                    Egyébként itt fent mi a különbség a „F
                    Hozzászólás: fstab átírása #2069186
                    aty
                    Felhasználó

                      A Mepis nem live cd?

                      aty
                      Felhasználó

                        Várjuk a demót, mert így most tényleg eléggé szét van esve az oldal.
                        Témák nagyon jók ehhez a tinyportalhoz. Mondjuk 10 dollárba kerülnek, de ennyi pénzt simán megéri összedobni rá.

                      10 bejegyzés megtekintése - 301-310 / 1,776