Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem errõl beszélek. Nem a disztrókban hiányolom a flashplayert.
Azt hiányolom, hogy a Firefox ugyan letölti a plugint, de nem képes már telepíteni. Ennek pedig köze nincs ahhoz, hogy Suse, Fedora, Slackware vagy Ubuntu, mivel ha a disztró nem tartalmazza, a Firefoxnak képesnek kellene lennie telepítenie a Flashplayert, mint ahogy a különbözõ kiegészítéseket. Kb. nyárig mûködött is akadás nélkül, nem kellett csomagok után rohangálni, vagy karakteres telepítõkkel szórakozni.zmarton: de pont az a gondja, hogy usbs.
Megcsinálod magadnak az /etc/fstab fájlt, majd leveszed róla az írási jogosultságot.
chmod -w /etc/fstab
Ilyenkor a rendszer se fogja átírni. Meg ha szerencséd van látni fogod, hogy melyik alkalmazás pampog, hogy nem tudja átírni leálláskor vagy indításkor, és javíthatod a hibát.Az autora miért van szükség? Az nem alapértelmezett?
erdsiger wrote:Egyébként itt fent mi a különbség a „FA Mepis nem live cd?
Várjuk a demót, mert így most tényleg eléggé szét van esve az oldal.
Témák nagyon jók ehhez a tinyportalhoz. Mondjuk 10 dollárba kerülnek, de ennyi pénzt simán megéri összedobni rá. -
SzerzőBejegyzés