Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Kamera:
http://www.linux-projects.org/modules/news/article.php?storyid=102
Tehát ez a driver jó hozzá:
http://www.linux-projects.org/modules/mydownloads/viewcat.php?cid=2Rádiós egérben mi az extra? Ugyanúgy usb/ps2re csatlakozik. Onnéttól kezdve usb/ps2 egérként mennie kell.
vizsla wrote:„Igaz csak ext2-rõl szól a leírás, de megy az ext3 is.”
Szerintem qra nem mindegy… mivel az ext3 naplózott valaminek csak kéne maradnia (legalábbis, ha nem lett azóta módosítva), ezért – fõként az automatikus – visszaállítás sokkal könnyebbnek kellene, hogy legyen. (Szerintem.)„Nah jó ez játék a szavakkal… FAT ugyanezt jelenti…”
Ezek szerint a linux, meg windows kernel is ugyanaz.. csak játék a szavakkal. :))) – (Na jó, gonosz vagyok. :)))))
Nyílván ugyanaz a funkciója, csak másképpen mûködik, meg a fat – bizonyára – foglalt a windows számára.Azt hittem, hogy csak egy általános szó, amit a Microsoft használt egy filerendszeréhez. Ahogy az operációs rendszerének lemezmüködtetõ operációs rendszer nevett adott, úgy a fájlrendszerének fájl allokációs(mittomén hogy mondjam magyarul) tábla. Fantáziadúsak…:D
milfer wrote:aty wrote:Jó. Nem kontárkodom akkor. De az inodeok akkor hogyan/hol vannak tárolva?Gondolom az inode táblában. :poketoungeb:
… Az inode tartalmazza az adott fájlra vonatkozó összes lényeges információt, az állomány méretét, típusát, tulajdonosát és csoportját, a hozzáférési jogokat, és az állományt alkotó lemezblokkok fizikai elhelyezkedését a lemezen. Egy információ hiányzik csak az inodeból, mégpedig a szóbanforgó állomány neve: ezt az információt a katalógus(fájl) tartalmazza.Nah jó ez játék a szavakkal… FAT ugyanezt jelenti… Az „inode-tábla” is a fájlok elhelyezkedésérõl tartalmaz információt.
Jó. Nem kontárkodom akkor. De az inodeok akkor hogyan/hol vannak tárolva?
milfer wrote:l_lorincz wrote:A fájlrendszer etx3.aty wrote:Jelenleg semmivel nem írta felül még a fájljaidat, jelenleg minden a helyén van, csak a fat(fájl allokációs tábla) üres már.Ext3, fat ? :blink:
Nem microsoftos fat-fájlrendszer, hanem fat-tábla.
Nézz utána, hogy a szegedi egyetemnek nincs-e valami campusos szervere. BMEn például bmes hosttal bárki letöltheti errõl a szerverrõl a Matlabot és egyéb microsoftos dolgokat, amiket Campus-szerzõdésben megkapott az iskola.
Java van Linux alá is. Milyen programot akarsz pontosan telepíteni?
Hát nekem ment gond nélkül Gnome alatt. A hiba az ön készülékében van. Stílusból továbbra is ötös vagy.
Hát ha úgy érzed töröld. De szerintem nincs sok értelme.
Inkább, ha Debian, akkor a localepurgeel próbálkozz. -
SzerzőBejegyzés