Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mire gondolsz pontosan?
Például a böngészõk cachét tudod üríteni a programon belül.
Szemét lehet esetleg a megmaradt konfigfájlok. User mappán belül talán jobb is ha békén hagyod õket. Debian alapú disztrók alatt a „dpkg -l” parancsnál látszanak azok a csomagok, amikbõl csak a konfigfájlok maradtak már – „rc” van a nevük elõtt. Ezeket dpkg –pugre csomagnévvel lehet lezúzni.
Igazából nincs ezeknek a maradvány fájloknak olyan lassító hatása, mint Windows alatt. Itt nem a registry dagad, ennyi elõnye van ennek a konfig fájlos megoldásnak.derossi komám!
Mûködik az Amarok Gnome alatt.. jééé.
Megnézted? Nem!
Nagybetûvel kezded végre a mondatokat?prtosz: eddig cseszted elmondani, hogy megjelenik a grub parancssora, hiába kérdeztem…
Hát amennyit eddig leírtál abból csak az látszik, hogy a grub se tölt be teljesen.
Kata: ez a GAG átadja a vezérlést a Grubnak? Ugyanúgy ahogy a Grub átadja a win bootmanagerének chainloadderrel?
prtosz: kiválasztod a Linuxot, utána mi van a képernyõn? Utolsó betûig írd le pls.
Jó én is így gondoltam, de én nem találkoztam ilyen bejelentéssel, ameddig moderátor voltam, illetve nem is reagáltak az én jelzésemre se, ezért bátorkodtam megkérdezni, hogy mûködik-e. De akkor ezekszerint igen.
A „Jelentsd egy moderátornak” link mit takar/takarna a hozzászólások alján? Mûködik?
Ott az Amarok, a Juk, a Rhytmbox. Mennyibe került volna beírnod az Ubuntu alkalmazás telepítõjének keresõ sorába, hogy jukebox?!
Hihetetlen egy arc vagy te…
Csak valamiért nem tudja elindítani most a grubot ez a bizonyos GAG.
-
SzerzőBejegyzés