aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 321-330 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Adatvesztés :( #2069105
    aty
    Felhasználó
      Hozzászólás: CCleaner – szerû Linuxra #2069095
      aty
      Felhasználó

        Mire gondolsz pontosan?
        Például a böngészõk cachét tudod üríteni a programon belül.
        Szemét lehet esetleg a megmaradt konfigfájlok. User mappán belül talán jobb is ha békén hagyod õket. Debian alapú disztrók alatt a „dpkg -l” parancsnál látszanak azok a csomagok, amikbõl csak a konfigfájlok maradtak már – „rc” van a nevük elõtt. Ezeket dpkg –pugre csomagnévvel lehet lezúzni.
        Igazából nincs ezeknek a maradvány fájloknak olyan lassító hatása, mint Windows alatt. Itt nem a registry dagad, ennyi elõnye van ennek a konfig fájlos megoldásnak.

        Hozzászólás: Ubuntu 6.06 LTS kérdések #2062655
        aty
        Felhasználó

          derossi komám!
          Mûködik az Amarok Gnome alatt.. jééé.
          Megnézted? Nem!
          Nagybetûvel kezded végre a mondatokat?

          Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068978
          aty
          Felhasználó

            prtosz: eddig cseszted elmondani, hogy megjelenik a grub parancssora, hiába kérdeztem…

            Hozzászólás: CCleaner – szerû Linuxra #2069093
            aty
            Felhasználó
              Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068973
              aty
              Felhasználó

                Hát amennyit eddig leírtál abból csak az látszik, hogy a grub se tölt be teljesen.

                Kata: ez a GAG átadja a vezérlést a Grubnak? Ugyanúgy ahogy a Grub átadja a win bootmanagerének chainloadderrel?

                prtosz: kiválasztod a Linuxot, utána mi van a képernyõn? Utolsó betûig írd le pls.

                Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030944
                aty
                Felhasználó

                  Jó én is így gondoltam, de én nem találkoztam ilyen bejelentéssel, ameddig moderátor voltam, illetve nem is reagáltak az én jelzésemre se, ezért bátorkodtam megkérdezni, hogy mûködik-e. De akkor ezekszerint igen.

                  Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030941
                  aty
                  Felhasználó

                    A „Jelentsd egy moderátornak” link mit takar/takarna a hozzászólások alján? Mûködik?

                    Hozzászólás: Ubuntu 6.06 LTS kérdések #2062651
                    aty
                    Felhasználó

                      Ott az Amarok, a Juk, a Rhytmbox. Mennyibe került volna beírnod az Ubuntu alkalmazás telepítõjének keresõ sorába, hogy jukebox?!

                      Hihetetlen egy arc vagy te…

                      Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068971
                      aty
                      Felhasználó

                        Csak valamiért nem tudja elindítani most a grubot ez a bizonyos GAG.

                      10 bejegyzés megtekintése - 321-330 / 1,776