aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 331-340 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068968
    aty
    Felhasználó

      Hogy raktad fel? Mi ez? Meg lehet tõle szabadulni valahogy?
      Olvasd el ennek a GAGnak a leírását és sürgõsen távolítsd el, majd használd az UHU Linux által telepített Grubot.
      Törölted már a menu.lst fájlból a gfxmenuvel kezdõdõ sort egyébként?!

      Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068966
      aty
      Felhasználó

        Ezt a GAGot törölted már?
        A grubot használod már helyette(gfxmenu nélkül esetleg)?

        Hozzászólás: kernel fordítás FC5 esetén #2069028
        aty
        Felhasználó

          Pontos hibaüzenet?

          (Biztos, hogy szükséges a kernelfordítás? Nem lehet másképp megoldani?)

          Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068962
          aty
          Felhasználó

            Ez meg mi a frász? ???
            Miért nem a grubot használod?

            Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068959
            aty
            Felhasználó

              De különben továbbra se értem az egész problémát. Ha a Win indul, akkor a grub menü is feljön. Vagy esetedben hogy indítod el a wint?

              Hozzászólás: Hová is tettem…? #2069022
              aty
              Felhasználó

                Ingával…

                Hozzászólás: Ubuntu 6.06 LTS kérdések #2062648
                aty
                Felhasználó

                  Ha nem tudsz hova írni, akkor nyiss új témát, de ne szemetelj máshova.
                  Illene a mondatokat nagybetûvel kezdeni, a vesszõk után tenni a szóközt és nem elé, a pontok után szóközt rakni.
                  De beszélhet neked az ember…

                  Hozzászólás: UHUlinux 1GB #2068957
                  aty
                  Felhasználó

                    Jól van rakd fel, az UHU nem indul újra tudtommal telepítés után.
                    Rögtön utána nézd meg ezt a fájlt, és töröld a gfxmenu ill splasimage kezdetû sorokat.
                    Biztonság kedvéért egy grub-install /dev/hda parancsot is nyomhatsz, és majd meglátjuk.

                    Hozzászólás: mobil vs. xubuntu #2068634
                    aty
                    Felhasználó

                      Pedig úgy emlékszem, hogy nem csak infrán lehetett vele szórakozni.
                      De ha jól tudom t630assal például csak infrán lehetett már kommunikálni, az adatkábelt nem szerette.

                      Hozzászólás: Túl gyors boot avagy lassú SATA #2069014
                      aty
                      Felhasználó

                        Ebbõl nem igazán látni.
                        Csinálj egy lsmodot akkor amikor nem tudja mountolni, és akkor amikor mountolva van a sata merevlemez is.

                      10 bejegyzés megtekintése - 331-340 / 1,776