Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hogy raktad fel? Mi ez? Meg lehet tõle szabadulni valahogy?
Olvasd el ennek a GAGnak a leírását és sürgõsen távolítsd el, majd használd az UHU Linux által telepített Grubot.
Törölted már a menu.lst fájlból a gfxmenuvel kezdõdõ sort egyébként?!Ezt a GAGot törölted már?
A grubot használod már helyette(gfxmenu nélkül esetleg)?Pontos hibaüzenet?
(Biztos, hogy szükséges a kernelfordítás? Nem lehet másképp megoldani?)
Ez meg mi a frász? ???
Miért nem a grubot használod?De különben továbbra se értem az egész problémát. Ha a Win indul, akkor a grub menü is feljön. Vagy esetedben hogy indítod el a wint?
Ingával…
Ha nem tudsz hova írni, akkor nyiss új témát, de ne szemetelj máshova.
Illene a mondatokat nagybetûvel kezdeni, a vesszõk után tenni a szóközt és nem elé, a pontok után szóközt rakni.
De beszélhet neked az ember…Jól van rakd fel, az UHU nem indul újra tudtommal telepítés után.
Rögtön utána nézd meg ezt a fájlt, és töröld a gfxmenu ill splasimage kezdetû sorokat.
Biztonság kedvéért egy grub-install /dev/hda parancsot is nyomhatsz, és majd meglátjuk.Pedig úgy emlékszem, hogy nem csak infrán lehetett vele szórakozni.
De ha jól tudom t630assal például csak infrán lehetett már kommunikálni, az adatkábelt nem szerette.Ebbõl nem igazán látni.
Csinálj egy lsmodot akkor amikor nem tudja mountolni, és akkor amikor mountolva van a sata merevlemez is. -
SzerzőBejegyzés