Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Modulokat betölti hozzá ilyenkor? Udev elindul még a mountolások elõtt?
„Láthatnánk a /boot/grub/menu.lst fájlt?”
Mennyit kell még várnunk?Csatolnál egy ilyen html fájlt, ha nem üzleti titok?
Akkor kiveszel egy fölösleges modult.
Bebootolsz.
Megnyitod a /boot/grub/menu.lst fájlt, és másold ide a tartalmát.(próbálhatsz azzal játszani hogy a gfxmenu/splashimage sort kikommentezed benne, van egy olyan sejtésem hogy a gfxmenu miatt dob ide taccsot a gép, ha kevesebb memóriával meg behozza a menüt)
De megjelenik a boot menü ahol kiválaszthatod milyen rendszert akarsz indítani vagy nem?
Magyarán most akkor egy grub> promptot kapsz csak?
De ha kevesebb memória van a gépben, akkor megjelenik a bootmanager választómenüje?Márpedig lehet mountolni a Sony ericsson telefonokat, mint adathordozó. Csak a fene se emlékszik már a protokoll nevére. Majd utánanézek. De így simán mount parancs kiadásával nem fog sikerülni.
Obex – ennek lessél utána.
Kwriteban például lehet állítani a karakterkódolást, kísérletezd ki, hogy mivel jeleníti meg jól. Attól függõen állítsd az enviromentben a LANG változó végét UTF-8ra.
Magyarán te beírsz valamit az editorba egy ékezetes karaktert és rögtön kérdõjelet látsz?
Próbálkozz más betûtípusokkal, ez nem feltétlenül karakterkódolási hiba.Htmlnél tudtommal meg lehet adni egy tagben a karakterkódolást. Ott mit írsz be?
-
SzerzőBejegyzés