Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit akarsz milyen karakterkódolást használjon a rendszer?
Mi az /etc/enviroment fájlod tartalma?
Melyik szerkesztõkben vannak kérdõjelek?fuse modul be van töltve?
Forrásból rakd fel, nálam is segfaultolt a csomagos verzió.
Ma már egyszer elõfordult.
gtk-dev gtk2-dev csomagok fenn vannak?derossi wrote:sziasztok.szeretném feltenni az nvidia oldaláról a drivert.kipróbáltam vagy 5-6 féle telepítési módon ,amit az interneten találtam,de egyikkel se sikerült.esetleg aki gyári nvidiat használ leírhatná nekem szájbarágósan,ha nem nagy kérés..Inkább 30 napig nyomja a kedves felhasználó képébe valamilyen üzenettel, hogy csatold a konfigot, a részletes gépleírást stb. – ahogy balev javasolta. Ennek lenne értelme, de elõre látom, hogy csak le fogjátok hurrogni ezt is…
A linuxforum.hu esete teljesen speciális szerintem a magyar fórumok között, és ezért szükség is lenne erre a figyelmeztetésre. A hup.hu fórumán a kérdések jórészét rendszergazdák, profi felhasználók teszik fel.Code:root@aty:/mnt/ubuntu/etc# cat environment
PATH=”/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/usr/bin/X11:/usr/games”
LANG=”hu_HU”
LANGUAGE=”hu_HU:hu:en_GB:en”Pedig ilyenkor latin-2 nálam. Ha hu_HU.UTF8 akkor pedig utf8. Csak újraindítást vagy legalább új bejelentkezést igényel.
Valamiért nem ment nálam ez a debianos szokás, de az /etc/enviroment fájlban azt hiszem kényelmesen lehet váltogatni.
Mondj példát. Hwsw, Prohardver, Hup fórumjai nem kivárósak, mégis színvonalasak.
-
SzerzőBejegyzés