aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 351-360 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: xubuntu karakterkódolás központilag #2068459
    aty
    Felhasználó

      Mit akarsz milyen karakterkódolást használjon a rendszer?
      Mi az /etc/enviroment fájlod tartalma?
      Melyik szerkesztõkben vannak kérdõjelek?

      Hozzászólás: NTFS fájlrendszer írása #2038967
      aty
      Felhasználó

        fuse modul be van töltve?

        Hozzászólás: OpenVPN tun #2018861
        aty
        Felhasználó

          Forrásból rakd fel, nálam is segfaultolt a csomagos verzió.

          Hozzászólás: mplayer kep nelkul #2068422
          aty
          Felhasználó

            Ma már egyszer elõfordult.
            gtk-dev gtk2-dev csomagok fenn vannak?

            Hozzászólás: Ubuntu Linux telepítés #2009956
            aty
            Felhasználó
              derossi wrote:
              sziasztok.szeretném feltenni az nvidia oldaláról a drivert.kipróbáltam vagy 5-6 féle  telepítési módon ,amit az interneten találtam,de egyikkel se sikerült.esetleg aki gyári nvidiat használ leírhatná nekem szájbarágósan,ha nem nagy kérés..
              Hozzászólás: moderatori idiotizmus a linuxforum.hu -n #2067860
              aty
              Felhasználó

                Inkább 30 napig nyomja a kedves felhasználó képébe valamilyen üzenettel, hogy csatold a konfigot, a részletes gépleírást stb. – ahogy balev javasolta. Ennek lenne értelme, de elõre látom, hogy csak le fogjátok hurrogni ezt is…
                A linuxforum.hu esete teljesen speciális szerintem a magyar fórumok között, és ezért szükség is lenne erre a figyelmeztetésre. A hup.hu fórumán a kérdések jórészét rendszergazdák, profi felhasználók teszik fel.

                Hozzászólás: xubuntu karakterkódolás központilag #2068452
                aty
                Felhasználó
                  Code:
                  root@aty:/mnt/ubuntu/etc# cat environment
                  PATH=”/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/usr/bin/X11:/usr/games”
                  LANG=”hu_HU”
                  LANGUAGE=”hu_HU:hu:en_GB:en”

                  Pedig ilyenkor latin-2 nálam. Ha hu_HU.UTF8 akkor pedig utf8. Csak újraindítást vagy legalább új bejelentkezést igényel.

                  Hozzászólás: xubuntu karakterkódolás központilag #2068449
                  aty
                  Felhasználó

                    Valamiért nem ment nálam ez a debianos szokás, de az /etc/enviroment fájlban azt hiszem kényelmesen lehet váltogatni.

                    Hozzászólás: Mi a root jelszó? :-/ #2068444
                    aty
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: moderatori idiotizmus a linuxforum.hu -n #2067857
                      aty
                      Felhasználó

                        Mondj példát. Hwsw, Prohardver, Hup fórumjai nem kivárósak, mégis színvonalasak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 351-360 / 1,776