Hihihi. 🙂
Most már biztos, hogy warez süsüt használok. (csak mert nálam mûködik)
(Lebuktam, a francba.)
Még jó, hogy nem megy vele, mivel az umask=0002 pont az „others” számára kizárja az írást, ha jól számolom. Nálad ez ntfs esetén gondolom nem probléma, de õ szeretné írni a fat partícióját.