aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 361-370 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: moderatori idiotizmus a linuxforum.hu -n #2067855
    aty
    Felhasználó

      Oregon:
      Nem fog itt senki arra hónapokat várni, hogy feltegye a kérdését.

      Hozzászólás: Ubuntu Linux telepítés #2009952
      aty
      Felhasználó

        Ubuntuban és Debianban is lehet boot managerben opciókat választani a funkció billentyûkkel. Azok között nincs neked megfelelõ SATA támogatás?

        Hozzászólás: mplayer kep nelkul #2068418
        aty
        Felhasználó

          Talán.
          De lehet libx11-dev.
          Próbálgasd.
          Nézd meg configureban, hogy pontosan mit keres itt, és nézd meg hogy melyik csomagban van benne a keresett fájl.

          Hozzászólás: Debian Probléma #2049606
          aty
          Felhasználó

            apt-setup?

            Hozzászólás: mplayer kep nelkul #2068416
            aty
            Felhasználó
              Hozzászólás: fstab #2068400
              aty
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                Hihihi.  🙂
                Most már biztos, hogy warez süsüt használok. (csak mert nálam mûködik)
                (Lebuktam, a francba.)

                Még jó, hogy nem megy vele, mivel az umask=0002 pont az „others” számára kizárja az írást, ha jól számolom. Nálad ez ntfs esetén gondolom nem probléma, de õ szeretné írni a fat partícióját.

                Hozzászólás: fstab #2068390
                aty
                Felhasználó

                  Sõt egy paranccsal:
                  mount -o,remount /dev/hdxy

                  Hozzászólás: fstab #2068387
                  aty
                  Felhasználó

                    Igen parancs.
                    ln -s /media/d/down /home/user/down

                    Hozzászólás: fstab #2068383
                    aty
                    Felhasználó

                      Zárójeles kérdés volt csak, hogy miért FAT. De szokásos módon sikerült felfújni…

                      A kérdéseidre l_lorincz és én is válaszoltam már, olvassál.

                      Hozzászólás: fstab #2068381
                      aty
                      Felhasználó

                        Ha meg userként írni akarod, akkor umask, vagy uid, gid opciókkal játszál.

                      10 bejegyzés megtekintése - 361-370 / 1,776