Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Symlink a /media/xyra a /home mappába?! Vagy mirõl megy itt most a kavarás? :blink:
strangedr wrote:Egy ilyen fórum ugyanis nem csak egyszerû kérdezz-felelek platform, hanem a kereshetõsége révén adatbázis is, tudástár. Legalábbis az kéne, hogy legyen.Bárcsak adatbázis lenne, de nem lehet értelmesen keresni.
– A keresõ fényévekkel elmarad szerintem az elõzõ fórummotor keresõjétõl.
– Rengeteg a túl általános topik cím.
– Túl sok az ömlesztett topik, amik tele vannak teljesen független kérdésekkel.
– Ismétlõdnek a témák, sokszor válasz nélkül.Van grafikus felületed? Akkor filterezd kpackage-el.
Hogy utána megkérdezhesd, amikor forrásból fordítasz, hogy miért nem megy fel az adott program?
HTTPS, visszamész oda ahol tegnap beállítottad a proxyt, és el kezdesz gondolkodni.
Megjegyzem megint rohadtul rossz helyre írsz… és örültem volna ha tegnap nem te törlöd önkényesen a témát, hanem moderátorra bízod, ahogy kértem.Szerintem szimplán megkapta cégnél feladatként, hogy helyezzen üzembe egy Linux szervert. Erre utal hogy pl userquotát kérdez másik topikban.
Lehet hogy megint én vagyok túl jóhiszemû.De ez nem mentesíti az alól, hogy nem tud keresni.
Simán bekapcsolható fstabban, és utána quotaon, edquota, quotacheck programokkal vezérelhetõ. Kerneledben talán aktív a quota támogatás.
A /home gyökerébe kell rakni egy aquota.user fájlt a userenkénti korlátozáshoz, ha nincs külön /home akkor értelemszerûen az aktuális gyökérbe tehát a / alá.
Részleteknek, parancsoknak googlezz utána.
http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kaaaj/0/25708/1 – minimális izelítõt itt kapsz, de ez elég felületes.… áh … inkább nem mondok semmit!
Nah most éppen mi bántja a szíved kisbetu? Ha az hogy válaszoltam, akkor sajnálom. Csak fejtsd ki már egyszer légyszíves sértõdés helyett.
Neked biztosan elég a házi sufni megoldás, ha a saját mobilodat akarod használni.
Téma volt a napokban, ugyan nem sok eredménnyel.
Tessék keresni elõször!
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=124&topic=18872.0Hello,
Annyi biztos, hogy kernelbe nem kell semmit se forgatni, az usb printer support ugyanis 99%, hogy benne van a Suse kernelében is.
A z600 driverével próbálj bele életet lehelni. Googlezz utána.
Sajnos gyatra az ilyen termékek linuxos támogatása. -
SzerzőBejegyzés