Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Morzel wrote:Ez majdnem akkora marhaság, mint amikor valaki a hozzászólását tudja szerkeszteni miután már reagáltak rá, vagy akár törölni is.
Megoldható a mostani fórummotorban? Invasionban biztosan megoldható volt, hogy csak azt a hozzászólást módosíthassa amire még nem jött válasz, rá kéne nézni SMFben is.
kisbetu wrote:Ismét véleményem van, természetesen megint negatív.Nah várjunk csak, te annyit akarsz hogy máshova mountolja? Mert Ubuntu elméletileg mountolja az usbre dugott háttértárakat automata.
vizsla:
Te szerinted:
„a lányom MacOS-t MacMinivel, és „meg is térítettem””
Az eredeti kontextus:
„Kizárólag linuxot használok otthon, a lányom MacOS-t MacMinivel, és „meg is térítettem” a linuxnak a lányom barátnõjét és az irodalmár haveromat.”
Tényleg nagyon durván kiragadsz részleteket már bocs.a tárkezelést hogy lehet hibrid módban mûködtetni, oly módon, hogy körben a kernelnek lefoglalt területre ne tudjanak felhasználói programok írni.
Tessék?
MSNnél mi nem megy?
Azureus:
Valamelyik menüpontjában lehet portokat beállítani, tcp/udpt is.
Forwardold mindkettõt a kliensre:
pl:
iptables -t nat -A PREROUTING -p tcp -i eth0 –dport 6881 -j DNAT –to 192.168.0.2
iptables -t nat -A PREROUTING -p udp -i eth0 –dport 6881 -j DNAT –to 192.168.0.2
Ha iptablesrõl akarsz olvasni, akkor hasznos a pcforum.hus olvasmány:
http://pcforum.hu/cikkek/111/Linux+kernel+alapu+csomagszures+IPTABLES-szel.html
Netfilter.orgos olvasmányok:
http://netfilter.org/documentation/index.html#documentation-howtoFedorában biztos van rá valami grafikus lehetõség, legalább guarddog vagy hasonló.
Tanulmányoznád picit a boot.isot? Talán az Ubuntu telepítõjéhez hasonlóan van benne olyan opció hogy a merevlemezen tárolt fájlokat használja fel telepítésre.
Ismerõsödnek van netje? Akkor telepítse a boot.iso segítségével netrõl.
Van több gépe? Ha igen, akkor egyiken indít egy ftp szervert és arról telepíti ezeket a fájlokat a boot.iso segítségével.
Légy kreatív, és ne ragadj le annál hogy cd-re akarsz tördelni egy ezeréves disztrót. Nem akarlak elkeseríteni, de ha hiba van nem hiszem hogy sok mindenkihez tudsz majd fordulni.vizsla: ha neki nem jó, akkor maradjon magának, és majd talán a kis mlm-játékaiból lesz pénz dvd íróra.
Már kétszer elmondtam hogy ott a fájlok között a boot.iso, azt is elmondtam mire való, de te önkényesen törölted a témát. Gratulálok!
„Nem tom mi van!”
Kezdem átérezni kisbetu szenvedéseit.
:blink: ??? ??? ??? ??? ???
Törölhetõ, userestül.
-
SzerzőBejegyzés