Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ugyanaz volt most is pedig, bedobott alapértelmezett átjárónak valahonnét egy 10.0.0ás ipt. Milyen hálózat ez?
Nah mostmár én is látom, Firefox 1.5-el. De nem az aláírásoknál, hanem minden ok nélkül pár soros hozzászólásnál is.
Mondjuk eddig fel se tûnt volna nekem.Milyen böngészõ?
balevnél a pont, nem vmlinuz hanem bzImage tényleg.
Nem elég ha „make install”-al kimásolod a vmlinuzt?
Vagy kézzel kiszeded a /usr/src/linux/arch/i386/boot könyvtárból és azt használod a boothoz?Nekem ezt az unknown deviceozást egy intel eepro100 kártyával jászotta. Próbáld meg másik slotba rakni, ha elõtte ment más disztribúcióval akkor is. Például 2.6os kernel rásütötte nekem az unknownt, amíg át nem pakoltam, Mandrake9 a maga 3 éves 2.4es kernelével meg vígan használta.
Ha integrált akkor nem szóltam:(Ha érthetõbben fogalmaznál talán korrekt választ kapnál…
„De most mit kéne tennem hogy a 8767-es UDP protokollal menjen ki a net felé?”
„Beírtam, de a helyzet semmi, a netrõl nem lehet továbbra se a 8767 portot elérni..”
Totál ellentét a két mondatod…
iptables -A INPUT -p udp –dport 8767 -j ACCEPTInkább hagyd a Debian hülyeségeit, paraméterezd magad, és indítsd a debian initscriptje nélkül.
Pureftpd konfigurálása a „minek nekünk bármiféle szabvány, a Linux a szabadság jelképe” hozzáállás végterméke, erre még rádobtak egy lapáttal a debianosok is. Ezekhez képest a registry a tökéletes rendezettség.Van cron.hourly könyvtárad? Ha igen akkor rakd bele a scriptet és kész vagy.
Hogy van jelen ez az izraeli program? Valami jelét mutasd már légyszíves, mutasd amikor aktivizálódik, és azt hiszi a winyódról hogy arab terrorista.
-
SzerzőBejegyzés