aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 441-450 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • aty
    Felhasználó

      Ugyanaz volt most is pedig, bedobott alapértelmezett átjárónak valahonnét egy 10.0.0ás ipt. Milyen hálózat ez?

      Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061315
      aty
      Felhasználó

        Nah mostmár én is látom, Firefox 1.5-el. De nem az aláírásoknál, hanem minden ok nélkül pár soros hozzászólásnál is.
        Mondjuk eddig fel se tûnt volna nekem.

        Hozzászólás: Szépséghibák a fórumban #2061312
        aty
        Felhasználó

          Milyen böngészõ?

          Hozzászólás: Debian Sarge,kernel forgatas #2055284
          aty
          Felhasználó

            balevnél a pont, nem vmlinuz hanem bzImage tényleg.

            Hozzászólás: Debian Sarge,kernel forgatas #2055281
            aty
            Felhasználó

              Nem elég ha „make install”-al kimásolod a vmlinuzt?
              Vagy kézzel kiszeded a /usr/src/linux/arch/i386/boot könyvtárból és azt használod a boothoz?

              Hozzászólás: UHU 2.0 #2045259
              aty
              Felhasználó

                Nekem ezt az unknown deviceozást egy intel eepro100 kártyával jászotta. Próbáld meg másik slotba rakni, ha elõtte ment más disztribúcióval akkor is. Például 2.6os kernel rásütötte nekem az unknownt, amíg át nem pakoltam, Mandrake9 a maga 3 éves 2.4es kernelével meg vígan használta.
                Ha integrált akkor nem szóltam:(

                Hozzászólás: Iptables #2065419
                aty
                Felhasználó

                  Ha érthetõbben fogalmaznál talán korrekt választ kapnál…
                  „De most mit kéne tennem hogy a 8767-es UDP protokollal menjen ki a net felé?”
                  „Beírtam, de a helyzet semmi, a netrõl nem lehet továbbra se a 8767 portot elérni..”
                  Totál ellentét a két mondatod…
                  iptables -A INPUT -p udp –dport 8767 -j ACCEPT

                  Hozzászólás: pure-ftpd help #2065358
                  aty
                  Felhasználó

                    Inkább hagyd a Debian hülyeségeit, paraméterezd magad, és indítsd a debian initscriptje nélkül.
                    Pureftpd konfigurálása a „minek nekünk bármiféle szabvány, a Linux a szabadság jelképe” hozzáállás végterméke, erre még rádobtak egy lapáttal a debianosok is. Ezekhez képest a registry a tökéletes rendezettség.

                    Hozzászólás: Idõzített szkript #2065343
                    aty
                    Felhasználó

                      Van cron.hourly könyvtárad? Ha igen akkor rakd bele a scriptet és kész vagy.

                      Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065097
                      aty
                      Felhasználó

                        Hogy van jelen ez az izraeli program? Valami jelét mutasd már légyszíves, mutasd amikor aktivizálódik, és azt hiszi a winyódról hogy arab terrorista.

                      10 bejegyzés megtekintése - 441-450 / 1,776