Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hogy nem engedi?! Hibaüzenetet vésd már ide légyszíves, és nézd meg mégegyszer légyszíves a boot sorrendet, ahogy goraki mondja. Mert ahogy látom azt se vetted eddig észre hogy a CD van az elsõ helyen és azért próbál arról bootolni…
Váh, bocs de a türelmem véges.
Ez annyit jelent, hogy szeretne a gép a CDrõl bootolni:
Boot from CD :
De nem találja ezért a merevlemezrõl próbál bootolni, merevlemezeden azonban sérült az MBR ezért kiírja hogy nem tud róla bootolni:
DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER
Izraeli összeesküvés, mi?!Bebootolsz egy live cdrõl és raksz rá egy grubot, ha valamiért nem megy azt mondd el, unom már a 20 hozzászólásos mellébeszélést.
Windows XP cd pedig biztosan van az utcában valakinek, átmész és kérsz ha ezen múlik…Hát én feladom. Minek fujjolod a Wint? Mi izraeli itt? Beírnád már azt amikor kéri a CD-t, mert még nem láttuk…
Mégis mi van ezen a merevlemezen?
Sorold fel már légyszíves, partíciók szerint… Mert így elég sûrû ködöt csináltál a téma köré.
Grubot miért is nem tudod feltenni?Akkor bootolsz linux live cdrõl.
Egyébként a BIOS látja a merevlemezed?
Tessék?
Ez a teljesen szabványos hibaüzenet arra, hogy nem tud bootolni a winyóról. Milyen rendszer volt rajta? A saját telepítõlemezérõl bootolj be és hozd rendbe a boot managert.
Ntfst nem illik mozgatni/átméretezni/tologatni, ha rajta van a win, mert belehal.CMOS reset?
Hogy én is kocka lehessek: régi! :poketoungeb:
Videokimenetekkel kísérletezz, nálam xvre nem jó, x11re igen.
852 helyett inkább ma már cp1250, de ha jó így akkor ne változtass.
[global] szekcióba rakj egy olyan sort hogy „load printers=no” -
SzerzőBejegyzés