aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065090
    aty
    Felhasználó

      Hogy nem engedi?! Hibaüzenetet vésd már ide légyszíves, és nézd meg mégegyszer légyszíves a boot sorrendet, ahogy goraki mondja. Mert ahogy látom azt se vetted eddig észre hogy a CD van az elsõ helyen és azért próbál arról bootolni…

      Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065087
      aty
      Felhasználó

        Váh, bocs de a türelmem véges.

        Ez annyit jelent, hogy szeretne a gép a CDrõl bootolni:
        Boot from CD :
        De nem találja ezért a merevlemezrõl próbál bootolni, merevlemezeden azonban sérült az MBR ezért kiírja hogy nem tud róla bootolni:
        DISK BOOT FAILURE, INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER
        Izraeli összeesküvés, mi?!

        Bebootolsz egy live cdrõl és raksz rá egy grubot, ha valamiért nem megy azt mondd el, unom már a 20 hozzászólásos mellébeszélést.
        Windows XP cd pedig biztosan van az utcában valakinek, átmész és kérsz ha ezen múlik…

        Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065085
        aty
        Felhasználó

          Hát én feladom. Minek fujjolod a Wint? Mi izraeli itt? Beírnád már azt amikor kéri a CD-t, mert még nem láttuk…

          Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065083
          aty
          Felhasználó

            Mégis mi van ezen a merevlemezen?
            Sorold fel már légyszíves, partíciók szerint… Mert így elég sûrû ködöt csináltál a téma köré.
            Grubot miért is nem tudod feltenni?

            Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065077
            aty
            Felhasználó

              Akkor bootolsz linux live cdrõl.

              Egyébként a BIOS látja a merevlemezed?

              Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065074
              aty
              Felhasználó

                Tessék?
                Ez a teljesen szabványos hibaüzenet arra, hogy nem tud bootolni a winyóról. Milyen rendszer volt rajta? A saját telepítõlemezérõl bootolj be és hozd rendbe a boot managert.
                Ntfst nem illik mozgatni/átméretezni/tologatni, ha rajta van a win, mert belehal.

                Hozzászólás: Nem lehet használni a winyó partícióit ! #2065068
                aty
                Felhasználó

                  CMOS reset?

                  Hozzászólás: MS billentyûzet #2064993
                  aty
                  Felhasználó

                    Hogy én is kocka lehessek: régi! :poketoungeb:

                    Hozzászólás: A linux kicsinálja a tv-tuner kártyám #2051688
                    aty
                    Felhasználó

                      Videokimenetekkel kísérletezz, nálam xvre nem jó, x11re igen.

                      Hozzászólás: Suse 10.1 samba hibák #2064565
                      aty
                      Felhasználó

                        852 helyett inkább ma már cp1250, de ha jó így akkor ne változtass.
                        [global] szekcióba rakj egy olyan sort hogy „load printers=no”

                      10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 1,776