aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: slack problémák #2053148
    aty
    Felhasználó

      Nah úgy tûnik megoldódott. A hotplug daemon nem indult el automatikusan.

      Hozzászólás: slack problémák #2053147
      aty
      Felhasználó

        Jelentkezzen ha valakinek Slackware 10.2vel, kernel.orgos forrásból fordított kernellel és udevvel megy a pendrive kezelése.
        Egy kernelconfignak és egy udev.confnak örülnék.
        Kösz elõre is.

        Hozzászólás: netkapcsolat szakadás #2049376
        aty
        Felhasználó

          Kihúzta a kábelt, de a http forgalmat készségesen forwardolta a kezével?! 😀

          Hozzászólás: pppd call dsl-provider #2053935
          aty
          Felhasználó

            Ki szólt be?!

            Hozzászólás: netkapcsolat szakadás #2049373
            aty
            Felhasználó

              Nem lehet hogy tûzfal eldobálja csomagokat, annak ellenére hogy arról az iprõl engedné? Nézd meg annak a logjait is, ha nincs akkor csinálj logdropot.

              Hozzászólás: netkapcsolat szakadás #2049370
              aty
              Felhasználó
                Hozzászólás: Grub loading…. #2053841
                aty
                Felhasználó

                  Biztos MBRbe telepítetted a bootmanagereket?

                  Hozzászólás: pppd call dsl-provider #2053929
                  aty
                  Felhasználó

                    Nem lenne egyszerûbb az automatikus dsl kapcsolathoz az /etc/init.d/ppp fájlnak futási jogot adni?

                    Hozzászólás: Helyesírás a fórumon #2053851
                    aty
                    Felhasználó

                      Ez ízlés kérdése. Idiótát töröltem a francba…
                      Az ahaból én csináltam igent, mert addig „igen kérlek alásan” volt rá…

                      Hozzászólás: Grub loading…. #2053832
                      aty
                      Felhasználó

                        Próbálj meg valami rescue módban bootolni és grub-install /dev/hdx-el javítani. Nézd meg hogy a /boot/grub könyvtárban van-e valami egyáltalán.

                        Végsõ esetben telepítsd újra és használd Liloval.

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,776