aty Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,776 ← 1 2 3 … 57 58 59 … 176 177 178 → Szerző Bejegyzés 2006-03-21-11:50 Hozzászólás: slack problémák #2053148 atyFelhasználó Nah úgy tûnik megoldódott. A hotplug daemon nem indult el automatikusan. 2006-03-20-21:42 Hozzászólás: slack problémák #2053147 atyFelhasználó Jelentkezzen ha valakinek Slackware 10.2vel, kernel.orgos forrásból fordított kernellel és udevvel megy a pendrive kezelése. Egy kernelconfignak és egy udev.confnak örülnék. Kösz elõre is. 2006-03-20-09:28 Hozzászólás: netkapcsolat szakadás #2049376 atyFelhasználó Kihúzta a kábelt, de a http forgalmat készségesen forwardolta a kezével?! 😀 2006-03-20-09:25 Hozzászólás: pppd call dsl-provider #2053935 atyFelhasználó Ki szólt be?! 2006-03-19-13:42 Hozzászólás: netkapcsolat szakadás #2049373 atyFelhasználó Nem lehet hogy tûzfal eldobálja csomagokat, annak ellenére hogy arról az iprõl engedné? Nézd meg annak a logjait is, ha nincs akkor csinálj logdropot. 2006-03-19-08:01 Hozzászólás: netkapcsolat szakadás #2049370 atyFelhasználó 2006-03-18-11:15 Hozzászólás: Grub loading…. #2053841 atyFelhasználó Biztos MBRbe telepítetted a bootmanagereket? 2006-03-18-09:46 Hozzászólás: pppd call dsl-provider #2053929 atyFelhasználó Nem lenne egyszerûbb az automatikus dsl kapcsolathoz az /etc/init.d/ppp fájlnak futási jogot adni? 2006-03-17-21:08 Hozzászólás: Helyesírás a fórumon #2053851 atyFelhasználó Ez ízlés kérdése. Idiótát töröltem a francba… Az ahaból én csináltam igent, mert addig „igen kérlek alásan” volt rá… 2006-03-17-20:29 Hozzászólás: Grub loading…. #2053832 atyFelhasználó Próbálj meg valami rescue módban bootolni és grub-install /dev/hdx-el javítani. Nézd meg hogy a /boot/grub könyvtárban van-e valami egyáltalán. Végsõ esetben telepítsd újra és használd Liloval. Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 1,776 ← 1 2 3 … 57 58 59 … 176 177 178 →