Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért lenne probléma?
Ez csak egy kiegészítés, ami az ext3 gyenge jogkezelését kibõvíti. Ez nem probléma, sõt akár biztonságosabbá is tehetõ a / partíció tartalma.Hát engem idegesít, hogy átírja a hozzászólásom, és csak késõbb veszem észre, hogy belekerült pár „poénos” szóösszetétel. Nem veszem jónéven egy géptõl, hogy átírja a mondanivalóm, és gondolom mások sem.
Az _idióta_ melléknévbõl egyébként miért _csökkent képesség_ fõnév keletkezik?
Hol lehet szerkeszteni az ilyen átírásokat?Opciók közé.
pl.:
/dev/hdb2 /home ext3 defaults,acl 0 1Akkor csak az megoldás, ha még olvashatatlanabbá tesszük a topikot felesleges sárdobálással?
Figyelmeztetõ pont osztásra nincs lehetõség a fórummotorban? Gyerekes, de ha másképp nem lehet…
„Az újraindítgatást el lehet felejteni… és inkább tölts le egy normális linux distribet, oszt telepítsd fel normálisan… (csak mer’ gyanítom, hogy a rajta lévõ olyan, amilyen…)”
Szerintem normális emberi reakció ebben a pillanatban, hogy soha többet nem akar Linuxot látni, nemhogy még leszedjen és telepítsen is egyet.
A Linuxot sajnos ezek az _idióta_ cégek rendesen beégették már.Mindegyikhez csak kiinduló pontot tudok adni (lehet rosszat).
1. QOS, http://lartc.org/
Esetleg Zorp, az iptables nem alkalmazásszintû tûzfal, alkalmazásonként nem tudsz sávszélességet szabályozni vele tudtommal.2. Próbálkozz a „nice” paranccsal.
Majd írd meg milyen eredménnyel jártál, engem is érdekelnének ezek a dolgok.
/etc/fstab fájlban a partíció sorában ott az „acl” opció?
rednek:
Nálam egy egész lapot dob.
De ha szabványtalan akarsz lenni Linux alatt is dolgozhatsz rendszerhívással:
system(„clear”);Hádde net nélkül?! :poketoungeb:
printf(„f”);
Ez a szabvány szerint a lapdobás, ez jó Liinux alatt képernyõtörlésnek. -
SzerzőBejegyzés