aty

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,776
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware csomagok, kiegészítõk #2039787
    aty
    Felhasználó

      Xorg7 slack csomag van már valahol?

      Hozzászólás: P1 120MHz 90RAM 2GB HDD milyen Linux? #2051353
      aty
      Felhasználó

        aham

        Hozzászólás: Most utalni fogtok, hogy ezt kerem… #2051161
        aty
        Felhasználó
          sany wrote:
          Ennek pölö, nem különbözik sem uhu sem debian sem gentoo alatt a telepitése! 🙂

          Debian, és Gentoo alatt létezik disztróspecikus telepítés is… Tehát rengeteg lehet a különbség ha a hivatalos csomagokkal dolgozunk.

          Hozzászólás: Milyen routert vegyek, használjak? #2051742
          aty
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            Az mit jelent, hogy „újra kell indítani”? Az enyém magától újraindul, ha alapbeállítást változtatok.

            Az mindegy hogy magától indul újra, vagy nekem kell újraindítani. Mindkettõ idegesítõ. Nem szeretem, hogy a net azért megy el, mert beállítok egy portforwardot.

            Kalvi: A Chellonál van lehetõség a beregelt MAC-cím megváltoztatására tudtommal.

            Hozzászólás: Milyen routert vegyek, használjak? #2051738
            aty
            Felhasználó

              ASUSom van. Könnyû feltörni, nem ajánlom. Könnyû alatt értsd hogy jelszó nélkül betelnetelhetsz rá, és azt csinálsz amit akarsz rajta.

              Egyébként létezik olyan router, amit nem kell újraindítani minden apró-cseprõ beállítás után?

              Hozzászólás: nem hivatalos csomagok #2051668
              aty
              Felhasználó

                http://hup.hu/node/19727
                Zolih hozzászólásait olvasd el a lap alján.

                Hozzászólás: Tûzfal szabályok #2034830
                aty
                Felhasználó

                  Mármint milen udpt? 53as porton az udpt?

                  Hozzászólás: Tûzfal szabályok #2034827
                  aty
                  Felhasználó

                    Gondolom 80 vagy 21es portra akarnak menni.
                    iptables -A OUTPUT -p tcp –dport 80 -j ACCEPT

                    Hozzászólás: alapértelmezett editor #2050542
                    aty
                    Felhasználó

                      export EDITOR=más?

                      Hozzászólás: Ki mióta linuxozik #2050240
                      aty
                      Felhasználó

                        2004 januárban kezdtem el otthon Linuxot használni. Elõtte Corelt láttam elõször vmikor 2000 tájékán, de utána évekig nem foglalkoztam vele.
                        Picit komolyabb szintre gyorsan el lehet jutni fõleg Pere könyvek olvasásával 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 1,776