Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Xorg7 slack csomag van már valahol?
aham
sany wrote:Ennek pölö, nem különbözik sem uhu sem debian sem gentoo alatt a telepitése! 🙂Debian, és Gentoo alatt létezik disztróspecikus telepítés is… Tehát rengeteg lehet a különbség ha a hivatalos csomagokkal dolgozunk.
Macskajancsi wrote:Az mit jelent, hogy „újra kell indítani”? Az enyém magától újraindul, ha alapbeállítást változtatok.Az mindegy hogy magától indul újra, vagy nekem kell újraindítani. Mindkettõ idegesítõ. Nem szeretem, hogy a net azért megy el, mert beállítok egy portforwardot.
Kalvi: A Chellonál van lehetõség a beregelt MAC-cím megváltoztatására tudtommal.
ASUSom van. Könnyû feltörni, nem ajánlom. Könnyû alatt értsd hogy jelszó nélkül betelnetelhetsz rá, és azt csinálsz amit akarsz rajta.
Egyébként létezik olyan router, amit nem kell újraindítani minden apró-cseprõ beállítás után?
http://hup.hu/node/19727
Zolih hozzászólásait olvasd el a lap alján.Mármint milen udpt? 53as porton az udpt?
Gondolom 80 vagy 21es portra akarnak menni.
iptables -A OUTPUT -p tcp –dport 80 -j ACCEPTexport EDITOR=más?
2004 januárban kezdtem el otthon Linuxot használni. Elõtte Corelt láttam elõször vmikor 2000 tájékán, de utána évekig nem foglalkoztam vele.
Picit komolyabb szintre gyorsan el lehet jutni fõleg Pere könyvek olvasásával 😀 -
SzerzőBejegyzés